Κυριακή 27 Απρίλη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακές παρέες»

01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.00 SHOP TV (E)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 THE BEAST Σειρά

03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

04.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη καταδίωξη»

23.20 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίες απατεώνες»

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε) Σειρά

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ Σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύλο βγήκε απ' τον παράδεισο»

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.00 SHOP TV (E)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

15.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 JUST THE 2 OF US

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 AS IF Σειρά

03.30 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά

04.30 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.15 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του πολεμιστή» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απολίθωμα»

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλαμπ των χωρισμένων γυναικών»

15.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπακαλόγατος»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR Ζωντανό show

00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

02.15 ΛΟΛΑ (Ε)

04.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαμπούλας Α.Ε.»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γερόλυκοι» Α' τηλεοπτική προβολή

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.00 SHOP TV (Ε)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

12.50 DR. COOK

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στη γαλάζια λίμνη»

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

17.50 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάθατε για τους Μόργκανς;»

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες μαγειρικές»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάθατε για τους Μόργκανς;»

04.00 BEAUTIFUL PEOPLE Ξένη σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRAUMA Ιατρική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «H Barbie στη λίμνη των κύκνων» (Α' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated» «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Κλίκα»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 REVOLUTION Σειρά

18.45 HOUSE Ιατρική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξυπνάκιας»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Resident Evil: Τρισδιάστατη απόδραση»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Seven»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hell fire»

ΤΡΙΤΗ 29/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 WORLD PARTY

23.45 360ο (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 SHOP TV (E)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ Σειρά

23.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή δύναμη»

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

04.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PERSON OF INTEREST Νέα ξένη σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φαντάσματα των πρώην»

00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κικμπόξερ 3»

ΠΕΜΠΤΗ 1/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Ζωντανή αθλητική εκπομπή

22.05 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA EUROPA LEAGUE Β' Ημιτελικός Σε απευθείας μετάδοση

24.00 EUROPA LEAGUE LIVE Ζωντανή αθλητική εκπομπή

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.15 SHOP TV (E)

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

23.30 CELEBRITY GAME NIGHT

00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι την άκρη του κόσμου»

03.45 AS IF Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός εφευρέτης»

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», Παιδική σειρά

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου και ο βασιλιάς Καλικάτζαρος»

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπλου τζιν για τέσσερις 2»

16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της απιστίας»

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περίπτωση του Λάρι Κράουν» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τραγουδιστής για το γάμο μου»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE - LIVE-

01.00 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδελφοί Μπλουμ»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάτερ γκομένιος»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαγωνισμός ομορφιάς»

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Milk»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά

04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαραντάρες εν δράσει» Α' τηλεοπτική προβολή

02.30 ΜΙΛΑ (Ε)

04.15 ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ: 3 ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ ΚΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ Παιδική σειρά

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποκαχόντας ΙΙ: Ταξίδι σ' ένα νέο κόσμο»

15.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.30 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.48 G TECH TREDS by Germanos Εκπομπή τεχνολογίας

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Αυτή η γυναίκα μου»

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ΕΝΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Εκπομπή

01.45 UNITED STATES OF TARA Κωμική σειρά

03.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.15 SHOP TV (Ε)

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κουτί»

00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του παρανοϊκού δολοφόνου» Α' τηλεοπτική προβολή

03.15 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά

04.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες του Max», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Η Barbie στη λίμνη των κύκνων» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beastly» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καινούργιος της μάνας μου»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lady in the water»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψέματα και ψευδαισθήσεις»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ

Εκπομπές από σωματεία, σπουδαστικούς και φοιτητικούς συλλόγους, εκπομπές σχολιασμού, αλλά και πολιτιστικού περιεχομένου, περιλαμβάνει το πρόγραμμα του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr/modules/mod_radioplayerjoomla-free/pame_radio.php). Ολες οι εκπομπές αποθηκεύονται και είναι διαθέσιμες για ακρόαση από την ιστοσελίδα του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr).

Δευτέρα

6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής

7 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού

9 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με την Μαρία Καραπιπέρη

Τρίτη

6 μ.μ. Σωματείο Εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό Σύστημα

7 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων

9 μ.μ. «Η μουσική που βλέπετε», με τον Βασίλη Σκουρτόπουλο

Τετάρτη

6 μ.μ. Συνδικάτο Μετάλλου Αττικής

7 μ.μ. Κλαδικό Συνδικάτο Ενέργειας

9 μ.μ. «Εργαζόμενε, Αντιστάσου - Πάλεψε - Μάθε τα δικαιώματα σου», με τον Δήμο Κουμπούρη και τον Νίκο Τζώρτζη

Πέμπτη

6 μ.μ. Eκπομπή ΣΥΣΔΙΕΚ

7 μ.μ. Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων

9 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

Παρασκευή

5 μ.μ. Εκπομπή Γραμματείας Θεσσαλονίκης του ΠΑΜΕ

6 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών

7 μ.μ. Ενωση Λογιστών Πρωτευούσης

9 μ.μ. «Κακά μαντάτα» με τον Πέτρο Πουντίδη (ΤΟΤΕΜ)

Από τις 12 το μεσημέρι και κάθε μία ώρα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων.




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org