08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο κοσμημάτων Τζοντζμπέιλι
20.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτικές δραστηριότητες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 O ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΊΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ(Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξομολόγηση μιας μητέρας»
20.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τα παραμύθια»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΤΟ ΠΕΤΡΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΜΜΑΤΟΣ
03.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ(Ε)
01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.30 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΗ
11.01 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16.30 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ
18.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΕΥΡΩ (Ε)
20.00 ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ντάιαρ Στρέιτς»
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
09.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.00 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 ΣΙΓΚΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ
14.00 ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΣ - Η ΜΑΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
14.30 ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
16.00 ΠΑΣΙΦΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
16.30 EUROMUSICA
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
20.30 ΚΑΤΗΓΟΡΩ: ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
21.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
21.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
22.00 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
22.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ (Ε)
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος της νύχτας»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
05.15 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
23.00 LA HEAT(Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «83 ώρες πριν από την αυγή»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
06.00 HAKERS (E)
09.00 ENAΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
16.30 IN STYLE (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 HACKERS (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ Παναθηναϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σινιάλο στην άκρη του κόσμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
11.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
11.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.45 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά όνομα και πράγμα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική αποστολή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ελεγκτής»
03.15 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα
19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Τα πιο ενδιαφέροντα της βδομάδας
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ
12.15 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΒΕΡΕΝΙΚΗ
12.45 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πουλημένος»
15.35 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
17.45 Η ΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΕΜΠΕΙΡΙΚΟΥ
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΣΑΜΟΣ, ΙΚΑΡΙΑ, ΦΟΥΡΝΟΙ
20.45 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΜΠΑΝΤΙ ΦΑΡΟ
00.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
02.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ(Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
09.00 ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΑ ΧΩΡΙΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ (Ε)
13.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά... ψυχρά κι ανάποδα»
16.45 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
20.00 ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΔΑΣΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος με παραισθήσεις»
23.30 ART NET (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Ιδομενέας» του Β.Α. Μότσαρτ
12.30 ATELIER
13.30 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
14.30 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΖΩΗ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΘΕΡΙΝΟ ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ
16.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
17.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
17.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΚΕΪΣΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bruttal glory»
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.50 ΔΟΚΤΩΡ ΣΛΑΜΠ
08.20 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.45 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
09.15 ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ
09.40 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
10.05 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
10.30 ΜΠΑΜ ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑ (Ε)
11.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
12.00 SEX REVOLUTION (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
15.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εργαζόμενο κορίτσι»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
23.00 ΜΠΑΜ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέιμπι Μπουμ»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χωράφι των πόθων»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.45 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφησε με να ζήσω»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 THIRD WATCH
16.15 PACIFIC BLUE IV
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλέντι, λεφτά κι αγάπη»
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτι εργένηδων»
23.00 ΘΕΑΤΡΟ «Δείπνο ηλιθίων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνταγή του θανάτου»
03.00 ID (E)
04.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
09.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Ε)
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER (Ε)
11.00 STATUS QUO (Ε)
12.05 HACKERS - BEST OF (Ε)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER
15.45 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
16.30 IN STYLE (Ε)
17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER(E)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Αρτα» (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας φτωχός εκατομμυριούχος»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 VIEW MASTER (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν ο Δον Ζουάν ήταν γυναίκα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
06.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.45 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
08.20 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ (Ε)
09.45 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.30 ΑΛΛΗ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΑΛΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (Ε)
11.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
12.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.30 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
13.15 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των αεροσυνοδών σχολή»
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Στρατής παραστράτισε»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαρομετρικό χαμηλό»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδιέξοδο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέρι Λι Λιούις: Ο θρύλος του ροκ»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 FASHION TV
06.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλετς, ο ρεπόρτερ με τα χίλια πρόσωπα»
16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
17.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΟΥΪΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
20.00 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ Η ΑΤΙΘΑΣΗ
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Πρόσεχε με απατάς»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θηράματα για τον Τζάγκουαρ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τον τρόμο»
03.30 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Μια διασκεδαστική ιστορία έρωτα, πάθους, αλλά και διαζυγίου καταγράφει η ταινία του Ντάνι ντε Βίτο «Ο πόλεμος των Ρόουζ». Αξιοποιώντας το σενάριο του Μάικλ Λιζόν, που βασίζεται στο ομώνυμο μυθιστόρημα του Γουόρεν Αντλερ, ο Ντε Βίτο δημιουργεί μια όμορφη ταινία, με ήρωες ένα ζευγάρι που ο έρωτάς του μετατρέπεται σε μίσος. Η Μπάρμπαρα και ο Ολιβερ αποτελούν φαινομενικά υπόδειγμα ενός ευτυχισμένου ζευγαριού. Η γνωριμία τους έγινε πριν δεκαεφτά χρόνια σε μια δημοπρασία, όταν και οι δύο διεκδικούσαν το ίδιο αγαλματίδιο. Από την πρώτη στιγμή ερωτεύτηκαν ο ένας τον άλλο παράφορα. Εκείνη ήταν μια όμορφη κοπέλα, απόφοιτη κολεγίου και εκείνος φοιτητής στο Χάρβαρντ. Σύντομα παντρεύτηκαν και απέκτησαν δύο παιδιά. Ο Ολιβε κατάφερε να κάνει μια πετυχημένη καριέρα, ενώ η Μπάρμπαρα αγόραζε για το σπίτι τους σπάνια αντικείμενα τέχνης. Ολα δείχνουν ότι η ζωή τους είναι ιδανική, μέχρι τη στιγμή που η Μπάρμπαρα συνειδητοποιεί πως θα ήταν απόλυτα ευτυχισμένη εάν χώριζε από τον άνδρα της. Ετσι ζητά διαζύγιο, με την προϋπόθεση ότι τα πολύτιμα αντικείμενα του σπιτιού θα είναι δικά της. Ο Ολιβερ όμως δεν είναι διατεθειμένος να κάνει αποδεκτό τον όρο της γυναίκας του, προσλαμβάνει δικηγόρο και από εκείνη τη στιγμή ξεκινά ο ανελέητος πόλεμος των Ρόουζ, που φέρνει τα επάνω κάτω. Πρωταγωνιστούν οι Μάικλ Ντάγκλας, Κάθλιν Τέρνερ και ο Ντάνι ντε Βίτο (Τετάρτη, ANTENNA 23.00).
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή
19.30 IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
20.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό ελληνικό τραγούδι. Με τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Η εκπομπή του «902» για τα εργατικά, συνδικαλιστικά ζητήματα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
23.30 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)... με τον Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε περιμένω πάντα»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
20.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
00.35 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
00.40 ΜΟΡΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
01.30 ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ (Ε)
02.20 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΗ
11.01 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ
11.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16.30 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
18.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.10 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΥΛΗΣ
19.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ (Ε)
20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΦΥΣΗ ΣΕ ΑΡΜΟΝΙΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
23.00 «ΣΠΑΖΟΝΤΑΣ» ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Beautiful thing»
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 Η ΠΡΩΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
09.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ
10.00 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 BALKAN MAGAZINE
13.00 ΒΕΡΟΙΑ
13.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
14.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΥΓΡΟΤΟΠΟΙ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
16.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
20.30 ΕΛΒΙΣ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ
21.00 EVIVA
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η παγοθύελλα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ (Ε)
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
23.00 ΜΠΑΜ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχος προδοσίας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
05.30 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
23.00 LA HEAT (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κίτρινος πράκτωρ εναντίον της Μαφίας»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
06.00 HAKERS (E)
09.00 ENAΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
16.30 IN STYLE (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 HACKERS (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γενναίοι της Αλάσκα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
11.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
12.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.45 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΥ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του εγκλήματος»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέιμπι σίτερ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος»
03.15 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 EN... ΤΥΠΟΣ... ΕΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή
19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στιγμές ελληνικής και ξένης μουσικής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Συνέχεια)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τερέζα»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.15 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ (Ε)
01.00 MEDITERRANEO
01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
11.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.01 ΣΧΟΛΗ ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΑΣΙΑ, ΧΑΙΡΕ
17.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
20.00 ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νευρικός εραστής»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000 (Ε)
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
09.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 EVIVA (E)
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 ΣΙΓΚΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ
14.00 Η ΕΦΕΥΡΕΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
14.30 ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
16.00 ΠΑΣΙΦΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
16.30 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΖΩΗ
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
20.30 BALLA AND CHAIN
21.00 ΑΠΛΕΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
21.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίμπεν, ο μπόμπιρας των γηπέδων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος των Ρόουζ»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετά τη θύελλα»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ
23.00 LA HEAT
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνωμοσία στον ωκεανό»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
07.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
09.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (E)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεπίδεκτοι μαθήσεως»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
10.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
11.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.45 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χορός των κατασκόπων»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάντης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέχεια»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στη διαφθορά»
03.15 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ο Γάλλος σκηνοθέτης Ζαν Πιερ Μελβίλ υπογράφει την αστυνομική περιπέτεια «Ο κόκκινος κύκλος». Ο Ζαν Πιερ Μελβίλ, που γεννήθηκε στο Παρίσι το 1917 και πέθανε το 1973, από μικρός ασχολήθηκε ερασιτεχνικά με τον κινηματογράφο. Για να νιώθει ελεύθερος, ίδρυσε δική του εταιρία παραγωγής. Στα πρώτα του βήματα διασκευάζει λογοτεχνικά έργα, μέχρι τη στιγμή που θ' αρχίσει ν' ασχολείται με τον υπόκοσμο. Η αγάπη του στο θέμα αυτό θα τον παρασύρει και θα δημιουργήσει ταινίες με ήρωες του υποκόσμου για να αναδειχτεί και να γίνει ένας κορυφαίος σκηνοθέτης του γαλλικού φιλμ νουάρ. Και στον «Κόκκινο κύκλο» ο Γάλλος σκηνοθέτης διεισδύει στον κόσμο της νύχτας. Ενας κακοποιός που μόλις αποφυλακίστηκε, ένας γκάνγκστερ που κρύβεται μετά από μια δολοφονία που έχει διαπράξει, ο αστυνομικός διευθυντής που είναι αποφασισμένος για όλα κι ένας πρώην ντετέκτιβ ο οποίος προσπαθεί να ξεφύγει από το ποτό, συνθέτουν τον καμβά μιας ακόμη δυναμικής αστυνομικής περιπέτειας του Μελβίλ. Πρωταγωνιστούν οι Αλέν Ντελόν, Ιβ Μοντάν, Τζιάν Μαρία Βολοντέ και Μπουρβίλ (Πέμπτη, ALTER, 22.00).
08.00 EN... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.30 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή της Τηλεόρασης του «902»
23.00 TV MARKET
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάουρα»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανιψιός μου ο Μανόλης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η περιφρόνηση»
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
01.45 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΗ
11.01 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
11.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.01 ΣΧΟΛΗ ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΜΕΝΗ ΣΜΥΡΝΗ
17.00 Η ΘΗΡΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART-NET (Ε)
18.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.10 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)
20.00 ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ;
09.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ
10.00 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
12.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ (Ε)
13.00 ΠΙΚΑΣΟ, ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
13.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
14.00 ΑΡΧΑΙΑ ΑΙΓΥΠΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
16.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
20.30 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
21.30 Η ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΛΑΒΡΙΑ - ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΛΑΔΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εικοστός μου αιώνας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
23.00 THE SEFERLEE SHOW (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάνιελ Μπουν»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
05.15 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.15 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
23.00 L.A. HEAT (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκρή ζώνη»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
07.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
09.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
16.30 IN STYLE (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος κύκλος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
10.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
11.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (E)
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υδάτινος κόσμος
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζώνη»
02.45 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
04.00 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ Δεκαπενθήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
19.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους των σελίδων παλιών & νέων εκδόσεων, με τον Θ. Παπαρήγα
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 TV MARKET
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Μίμης Φωτόπουλος»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EURO 2001. Κροατία - Γιουγκοσλαβία
21.15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EURO 2001. Ελλάδα - Ιταλία
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντάρτης του βάλτου»
01.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
02.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΜΟΝΗ ΠΡΕΒΕΛΗ
11.01 ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ
11.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΣΧΟΛΗ ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΜΥΡΝΗ, ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
17.00 Η ΘΗΡΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 Η ΜΟΔΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σαβίνα Γιαννάτου»
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
09.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
10.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 ΣΙΓΚΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ
14.00 Η ΕΦΕΥΡΕΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
14.30 ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
16.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
16.30 EUROMUSICA
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
20.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυστύχημα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 IAAF GOLDEN LEAGUE 2001 Διεθνείς αγώνες στίβου
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καθαρόαιμο»
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
23.00 L.Α. HEAT (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του μυστηρίου»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
07.00 HACKERS (Ε)
09.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λόρενς μετά την Αραβία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
10.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
11.45 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.45 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 C'ESTLAVIE (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV (E)
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των λοχαγών σχολή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νόρμαν Τζιν και Μέριλιν»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό Σαββατοκύριακο»
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ με τις σημαντικές αρχαιολογικές ανασκαφές που διενήργησε ο καθηγητής της Προϊστορικής Αρχαιολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών, Χρήστος Ντούμας, στο Ακρωτήρι της Θήρας, θα μεταδώσει η ΝΕΤ. Ο τίτλος του ντοκιμαντέρ είναι «Η Θήρα διά μέσου του αιώνα». Η ιστορία της Σαντορίνης ξαναζωντανεύει μέσα από τα ευρήματα. Η ζωή στην προϊστορική Θήρα άρχισε το 4000 π.Χ. Με τις τελευταίες ανασκαφές αποκαλύφθηκε ένας μεγάλος και πλούσιος οικισμός, που ήταν θαμμένος κάτω από τη λάβα, μετά από τη μεγάλη καταστροφή του 1600 π.Χ. Το ντοκιμαντέρ επιχειρεί να δώσει την εικόνα της ζωής του προϊστορικού ανθρώπου της Θήρας πριν τη Μινωική καταστροφή. Επιστημονικός σύμβουλος είναι ο Χρήστος Ντούμας, ο οποίος παρουσιάζει και την εκπομπή. Αφηγητής είναι ο Χρήστος Πάρλας (Πέμπτη, ΝΕΤ, 17.00).
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ
1. Απόλυτη σιγουριά - Ονομασία ρωσικών πυραύλων. 2. Τίμιος και ηθικός ο βίος τους - Διαθέτει διεθνές σεισμολογικό κέντρο στη Σουηδία. 3. Παλιά Ελληνίδα τραγουδίστρια - Κοσμούν το χαρακτήρα ανθρώπων - Εξάρτημα του αργαλειού. 4. Πόλη της Ιαπωνίας - Ονομα που έφεραν αρκετοί Ρώσοι ηγεμόνες. 5. Προκύπτουν απ' την επεξεργασία του μαλλιού - Ειδικό πλεούμενο. 6. Κατηγορία θεαμάτων - Εκφράζουν επιδοκιμασία αυτές. 7. «... Φέις» το πολιτικό σκέλος του ΙΡΑ - Δεν είναι το κάθε νόσημα - Αραβική ονομασία του Ιησού. 8. Καλλιτεχνικός ρυθμός που αναπτύχθηκε στην Ευρώπη του 16ου και 18ου αιώνα - Μεγάλες καταστροφές. 9. Προέρχονται από ψήσιμο - Καταβεβλημένος οργανικά - Σύμβολο χημικού στοιχείου. 10. Πανέξυπνο άτομο - Αποτελεί την εσωτερική επιφάνεια των οστράκων. 11. Διακόπτει τη συνοχή - Ακόλουθοι του... Παναθηναϊκού - «... πολιτίκ» γνωστή πολιτική του Βίλι Μπραντ. 12. Επιφώνημα στενοχώριας - Δεν έχει την ελευθερία της - Το όνομα της διάσημης Κρόφορντ. 13. Συνηθισμένα τέτοια κρεβάτια - Τροπικό επίρρημα - Απόθεμα εμπορευμάτων. 14. Διπλό ξεπουλάει - Ηταν σύνθημα στη Γαλλική Επανάσταση - Μια κυρία... τυπωμένη.
ΚΑΘΕΤΑ
1. Αρχαιότατη κινέζικη θεραπευτική και αναισθητική μέθοδος - Ρήμα Λατίνων εραστών. 2. Γνωστή η Αθλητική των Κωνσταντινουπολιτών - Τύραννος των Αθηνών, γιος του Πεισίστρατου. 3. Συντομογραφία ανέμου - Εξασφαλίζουν τα χρέη - Ξενική άρνηση. 4. Σερβίρεται και σαν γαρνιτούρα - Σταγόνα. 5. Το σύνολο των ιερέων μιας θρησκείας - Ποσοτικά δε διαφέρει. 6. Ογκώδεις οι κατάλογοί του - Κλεψιά, σαλεμιά - Εύκολα παγιδεύονται. 7. Παλιός διάσημος Γάλλος ηθοποιός και σκηνοθέτης - Γράμματα... κουτσομπολιού - Αφορά και τα δόντια μας. 8. Τελετή κατά το ξεκίνημα ενός έργου - Κομμάτι... πάστας. 9. Δημοφιλές ιταλικό μελόδραμα - Εμβλημα εξουσίας - Ομόηχα φωνήεντα. 10. Δίφθογγος - Ειδικευμένος γιατρός. 11. Ολοι τα κυνηγάνε να είναι φρέσκα - Σήμερα λέγεται Στρατονομία - Ποσοτικά δε διαφέρουν. 12. Σύνδεσμος που υπήρξε και στρατιωτικός - Δούλα της Κίρκης - Το μικρό του διάσημου Στιούαρτ. 13. Οι ικανότητες ενός αθλητή του στίβου - Το πρώτο επανδρωμένο ρωσικό διαστημόπλοιο. 14. Εχει άστατο ωράριο - Με τρόπο βασανιστικό.
ΛΥΣΗ
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ
1. ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ - ΣΑΜ 2. ΕΝΑΡΕΤΑ - ΟΥΨΑΛΑ 3. ΛΩ - ΑΡΕΤΕΣ - ΑΝΤΙ 4. ΟΣΑΚΑ - ΙΓΚΟΡ - ΙΑ 5. ΝΗΜΑΤΑ - ΚΑΓΙΑΚ 6. ΑΣΕΜΝΑ - ΚΑΛΕΣ 7. ΣΙΝ - ΙΑΣΙΜΟ - ΙΣΑ 8. ΜΠΑΡΟΚ - ΝΙΛΕΣ 9. ΟΠΤΑ - ΑΣΙΤΟΣ - ΒΙ 10. ΣΑΙΝΙ - ΜΑΡΓΑΡΟΣ 11. ΡΑΙΣΜΑ - ΑΟ - ΟΣΤ 12. ΑΧ - ΔΟΥΛΑ - ΣΙΝΤΙ 13. ΜΟΝΑ - ΕΤΣΙ - ΣΤΟΚ 14. ΟΣΟ - ΙΣΟΤΗΤΑ - ΚΑ.
ΚΑΘΕΤΑ
1. ΒΕΛΟΝΙΣΜΟΣ - ΑΜΟ 2. ΕΝΩΣΗ - ΙΠΠΑΡΧΟΣ 3. ΒΑ - ΑΜΑΝΑΤΙΑ - ΝΟ 4. ΑΡΑΚΑΣ - ΡΑΝΙΔΑ 5. ΙΕΡΑΤΕΙΟ - ΙΣΟ 6. ΟΤΕ - ΑΜΑΚΑ - ΜΥΕΣ 7. ΤΑΤΙ - ΝΣ - ΣΜΑΛΤΟ 8. ΕΓΚΑΙΝΙΑ - ΑΣΤ 9. ΤΟΣΚΑ - ΜΙΤΡΑ - ΙΗ 10. ΑΥ - ΟΓΚΟΛΟΓΟΣ - 11. ΨΑΡΙΑ - ΕΣΑ - ΙΣΑ 12. ΣΑΝ - ΑΛΙΣ - ΡΟΝΤ 13. ΑΛΤΙΚΕΣ - ΒΟΣΤΟΚ - 14. ΜΑΙΑ - ΣΑΔΙΣΤΙΚΑ.
ΚΥΡΙΑΚΗ
06.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Νέο κύμα και έντεχνο τραγούδι
08.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι
10.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τους Αλέξανδρο Λαμπρίδη - Αντώνη Εξαρχο
16.00 ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Εντεχνο λαϊκό τραγούδι με τον Δημήτρη Μιχαλαριά
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γιώργο Μηλιώνη
20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΕ ΑΞΟΝΑ ΤΟ BLUES Το μπλουζ και οι συγγενικές μουσικές. Με τον Τάκη Σεραφείγκο
22.00 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Μπαλάντες και σύγχρονο τραγούδι με τον Α. Στεφόπουλο
23.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»
ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Γ. Χατζηγεωργίου
08.00 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Η πολιτική επικαιρότητα της μέρας. Με τον Δάνη Παπαβασιλείου
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων. Με την Αννα Μπαλλή
13.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα ως τις 3 το μεσημέρι
15.00 ΜΕΓΕΘΥΝΣΕΙΣ Κάθε μέρα ο δημοσιογράφος Κ. Καραχάλιος μαζί με τους καλεσμένους του σχολιάζουν την πολιτική επικαιρότητα
16.00 ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ Ελληνικό και ξένο τραγούδι. Με τον Φ. Βήτα
17.10 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Κ. Τραμπαδούρο
18.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Εντεχνο και σύγχρονο ελληνικό τραγούδι. Με τον Διαμαντή Καλαφατιάδη
19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
20.00 ΓΙΑ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ Με τον Βαγγέλη Αρναουτάκη
21.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ... ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με την Ε. Βλάμη
23.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Το λαϊκό τραγούδι στον «902»
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με τη Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Η εβδομάδα που πέρασε - επιλογές
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
07.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ
09.15 ΣΙΝΕΑΚ
10.45 Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ
11.45 ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ
12.45 ΕΦΡΑΪΝ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα έναν αλήτη»
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μαντολινάτα»
16.45 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Γερμανία - Κροατία
19.00 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Ιταλία - Βοσνία
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Ιταλία - Βοσνία (συνέχεια)
21.15 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Ρωσία - Ελλάδα
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι»
03.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
11.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
12.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
13.00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αετός της Κεϋλάνης»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρόνος 3, επανάσταση στα άστρα»
23.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ: «Ντίνος Ηλιόπουλος»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.31 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
09.30 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΚΩΝΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
10.30 ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ
12.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ;
18.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 «ΤΖΟΝ ΓΟΥΕΪΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ»
21.00 TWO BOYS FROM BANGKOK
21.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.50 ΔΟΚΤΩΡ ΣΛΑΜΠ
08.20 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.45 ΜΟΝΤΑΝΑ
09.15 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
09.40 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
10.05 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
10.30 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
11.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
12.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
14.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
15.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 2»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 σε 5`
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.05 ΘΕΑΤΡΟ «Εδώ γίνεται της ...Σοφοκλέους»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χίλια εκτάρια»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέχεια»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σάββατο»
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.50 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
04.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
05.45 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΝΙΚΙΤΑ
16.15 LA HEAT
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 I.D. (E)
04.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 «Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ»
09.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Ε)
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER (Ε) «Σε άλλη διάσταση»
12.05 TURBO (Ε)
13.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σε άλλη διάσταση»
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
17.00 VIEW MASTER (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Eβρος» (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των παρανόμων»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ωραίος Χανκ»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύκλος του αίματος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.45 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
08.20 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ (Ε)
09.45 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαύρος σίφουνας»
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ (Ε)
15.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και ...έγκυος»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άκρη του νήματος»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
04.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΩΡΑ
04.30 FASHION ΤV
06.10 ΑΝΙΜΑΝΙΑΚΣ
06.35 ΤΑΪΝΙ ΤΟΥΝΣ
07.00 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
07.10 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ
07.35 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.05 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.40 ΤΟΜΑΣ, ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ
08.50 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.25 ΡΟΛΙ - ΠΟΛΙ - ΟΛΙ
09.40 ΚΛΙΦΟΡΝΤ
10.15 ΜΟΝΙΚΑ
10.20 ΜΑΜΦΙ
10.35 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.05 ΜΟΝΙΚΑ
11.10 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
11.25 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΤΡΟΜΑΡΑΣ
12.15 ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ
12.50 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
15.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΩΝ
17.00 Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακτούμπ: Ο νόμος της ερήμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αναζήτηση»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις οργής»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ