10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ Με την Σούλα Βαζούρα
15.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΕΝΤΡΑΝΟ
16.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου, θα μεταδοθεί η παράσταση του Κώστα Μακρή «Ο Καραγκιόζης ξιφομάχος»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Η εξαίρεση και ο κανόνας» του Μπρεχτ
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με την μουσική και τα τραγούδια του Μπάμπη Τσέρτου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Το δώρο των Χριστουγέννων
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 Η ΜΑΓΙΚΗ ΛΑΜΠΑ ΤΟΥ ΑΛΑΝΤΙΝ
08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τεμπέλη» (Ε)
09.15 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
12.45 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ... ΑΓΙΑ ΝΥΧΤΑ (Ε)
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριγκίπισσα Σίσι»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ICE TANGO
20.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΑ «ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγερλιγκ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
23.45 ΝΥΧΤΑ ΑΓΓΕΛΩΝ
03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
04.30 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΔΩΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ
10.00 Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΤΙΣ ΙΤΙΕΣ
11.15 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΙΟΝΙ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Αυστρία»
13.00 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ «ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15.15 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ «ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ»
15.45 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΙ ΓΑΛΑΤΕΣ
17.00 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ «Μια καλή πράξη»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΗΝ CANADIAN BRASS BAND
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.15 TO ΔΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
19.50 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΝΑΤΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπόλυτη στο πάρκο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: «Μυθολογία - ελληνικά τραγούδια»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του κλέφτη»
08.01 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ
11.30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΗΘΛΕΕΜ - ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΒΕΛΒΕΝΔΟ
12.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
17.00 Η ΚΙΡΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΔΡΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΒΕΝΤΡΙ
18.30 ΑΓΙΑ ΝΥΧΤΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΗΘΛΕΕΜ - ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ
21.30 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οικογένεια μου»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
08.00 KAΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 CHEEK TO CHEEK (E)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.10 SUPER GAME
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.50 SUPER GAME
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
22.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΛΑΣ
03.00 Η ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η όπερα της πεντάρας»
05.00 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
06.00 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ
06.30 ΘΕΑΤΡΟ «Ο μάγος του Οζ»
08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενες σακαράκες»
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα... κάθε μέρα»
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
16.30 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γαμπροί της Ευτυχίας»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ID
23.00 Η ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ ΣΤΟ ALTER HALL
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένοι στον παράδεισο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στίβο της ζωής»
04.30 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ
05.00 ΕΣΜΕΡΑΝΤΑ (Ε)
Τηλ. 5707.000
09.00 Περιπέτειες στην ονειροχώρα
10.05 WOOF
10.30 ΤHUNDERS TONES
11.00 Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΥΤΙΆΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
13.00 ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ
17.30 HACKERS - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 HACKERS (Συνέχεια)
18.45 ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΘΑ 'ΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
23.00 ΤΑΙΝΙΑ «Και κλέφτες και αστυνόμοι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.10 HΑCΚERS - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)
02.15 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
Τηλ. 6980.900
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ»
09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενα αρκουδάκια»
11.00 ΛΑΒ ΣΟΡΡΥ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπταιν Χουκ»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ: «ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ»
22.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπότες, σπιρούνια και καυτές σέλες»
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
10.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του πλουσιόπαιδου»
23.30 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από την Αφρική»
04.45 ΠΛΕΪΕΡΣ
«902»
14.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών: Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ
16.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
17.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
19.00 AUTO SPIRNT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη
20.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μάρκος Βαμβακάρης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με την Λένα Αλκαίου και τον Γεράσιμο Ανδρεάτο
23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σανέλ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΤΑ ΠΑΘΗ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΤΣΑ
12.45 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ «Μήτηρ Θεού»
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του αλήτη»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
18.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
18.45 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ
21.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
22.00 ΓΛΥΚΙΑ... ΑΓΙΑ ΝΥΧΤΑ
00.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.15 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
06.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 7 Μ.Μ.Ε.
10.00 ΣΙΣΙ, ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Χωραφά»
17.00 ΤΑ 12 ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΞ
18.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΓΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεράιδες»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ «ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ»
00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικο παραμύθι»
08.01 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Η αγάπη των τριών πορτοκαλιών» του Σεργκέι Προκόφιεφ
12.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΩΝ ΡΑΚΟΥΝ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων»
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΩΡΑ
20.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΒΙΕΝΝΗ
21.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καρυοθραύστης»
11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.10 ΜΠΑΜ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΝΑ ΣΟΟΥ «ΑΝΩ - ΚΑΤΩ»
22.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός αιώνας του Χόλιγουντ, Νο 3»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη»
03.45 ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ (Ε)
04.15 ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)
04.45 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.15 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέλα... για νοίκιασμα»
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
18.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
24.00 ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΟ RIVAS
03.00 Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΣΤΗ ΜΥΡΟΒΟΛΟ
05.00 ΤΣΑ! (Ε)
11.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ MAGAZINO
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ MAGAZINO (Συνέχεια)
13.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6+1 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ
15.45 ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ALF
17.30 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Συνέχεια)
18.30 ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΧΗ
23.00 ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ
00.45 ΤΑΙΝΙΑ «Ανδρας, ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου»
02.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
08.00 ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΣ ΑΪ-ΒΑΣΙΛΗΣ
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του αστυνόμου Σαΐνη»
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
10.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
11.00 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΚΙ
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες»
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε... χιόνι;»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαντασμένος»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ; - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ
22.15 MEGA STAR
01.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
12.15 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.20 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.50 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
13.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.00 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαρέμι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα των Μάνστερ»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άπληστος»
05.00 ΠΛΕΪΕΡΣ
«Η Αγάπη των τριών πορτοκαλιών» του Σεργκέι Προκόφιεφ θα παρουσιαστεί σήμερα Κυριακή από την ΕΤ-3 στις 10.00 από την εκπομπή «Οπερα». Πρόκειται για ένα πολυδάπανο έργο, για ένα έργο που όλοι θα πρέπει να το δούμε, για ένα έργο που παρουσιάστηκε στο Φεστιβάλ Γκλάινενμπουργκ και μαγνητοσκοπήθηκε για να έχουμε την ευκαιρία να το απολαύσουμε και εμείς. Ολη η παραγωγή είναι ζωντανή, με ακροβάτες, ζογκλέρ, τέρατα, εξωφρενικά εντυπωσιακές εικόνες, με τεράστιες κούκλες και ό,τι βάζει ο ανθρώπινος νους. Ο συνδυασμός της υπέροχης μουσικής με τις καινοτομίες του σκηνοθέτη Φρανκ Κορσάρο και τις εξαιρετικές κατασκευές του Μορίς Σεντιάκ συνθέτουν μια όπερα γεμάτο φαντασία, μαγεία, ρομαντισμό, αλλά και σάτιρα. Διευθύνει ο Μπέρναρντ Χάτινγκ.
«902»
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν στο κυνήγι των ελεφάντων»
17.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ & Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η ΙΝΤΙΦΑΝΤΑ συνεχίζεται». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
19.30ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... Ροκ συγκροτήματα από τις πολιτιστικές εκδηλώσεις του Δήμου Αγίων Αναργύρων
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την γνωστή ερμηνεύτρια Γιοβάνα, με τη συγγραφική της όμως ιδιότητα. Μας παρουσιάζει το βιβλίο της «Αντε γειά»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.20 ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...
22.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ... (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ
01.00 MEDITERRANEO
01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Σρι Λάνκα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
18.30 ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ (Ε)
20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Ρωσία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
22.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Δανιήλ Νταφόε»
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
10.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΟΣΚΟΣ
10.15 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Φιντέλ Κάστρο»
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ Ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
23.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο ημίχρονα στην κόλαση»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ(Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασπονδοι εραστές»
23.30 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν οι γυναίκες είχαν ουρά»
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.30 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
12.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
13.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.55 ΠΑΣΙΦΙΚ ΜΠΛΟΥ
16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι διαγωγή μηδέν»
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ
21.45 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
22.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
23.45 TWIST
00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζήτηση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απιστίες»
05.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.05 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 `Η ΟΛΑ `Η ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 CASUS BELLI
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με πυξίδα την αγάπη»
02.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στο Λας Βέγκας»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κούκλα και το τέρας»
23.45 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)
01.10 ΑΙΡ ΑΜΕΡΙΚΑ (Ε)
02.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΑΝΕΛΙ (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
10.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
22.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανία εκδίκησης»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία μιας γυναίκας»
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...στους δημοτικούς ρυθμούς
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν στο λάκκο των λεόντων»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με εκπροσώπους διεθνών κομμουνιστικών κομμάτων που παρακολούθησαν τις εργασίες του 16ου Συνεδρίου του ΚΚΕ
19.30IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
20.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονομαχία πρωταθλητών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Τα πρώτα Χριστούγεννα του Αϊ - Βασίλη»
09.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Συνέχεια)
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίσι, η νεαρή αυτοκράτειρα»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ «Ζοζέφ»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελοκόριτσο»
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρκούδα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΚΟΝΣΕΡΤΟ ΣΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΟ
23.35 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.40 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΠΕΡΣΙ, Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ
09.30 ΤΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ
13.25 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Παπαδοπούλου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15.15 ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
16.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ
17.00 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρίγκιπες και πριγκίπισσες»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη γεννιέται»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μουλέν Ρουζ»
08.01 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
08.50 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ
09.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
10.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ
11.00 ΡΑΚΟΥΝ - ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΑΣΤΕΡΙ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίμπεν, ο μπόμπιρας των γηπέδων»
13.00 «ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ» ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (Ε)
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ (Ε)
17.15 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΘΡΑΚΗ
18.15 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ
18.30 ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΝΟΙΞΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
21.00 ΑΠΛΕΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα απίθανο πάρτι»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Να ζεις»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙ (Ε)
07.30 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.10 SUPER GAME
16.15 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
17.10 SUPER GAME
17.15 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤHE SEFERLEE SHOW (E)
22.00 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 2΄
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΕΔΟΥΣΑ: ΓΑΛΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
02.40 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αστέρια σε συναγερμό»
06.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
06.30 ΘΕΑΤΡΟ «Ο μικρός πρίγκιπας»
08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός μάγος»
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπαστυνόμος Ρεξ, η ταινία»
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΤΑΙΝΊΑ «Μπετόβεν και μπουζούκι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ID (Ε)
16.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «2.000 ναύτες κι ένα κορίτσι»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΚΗΣ LIVE!!!
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Χούλα Χουπ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικος μπελάς»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάσε και κολύμπα»
05.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
09.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΧΩΡΑ
10.05 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ
10.30 THUNDERSTONES
11.00 Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΥΤΙΑΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 Ο ΕΞΥΠΝΑΚΙΑΣ
14.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΙΣ Α. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΚΑΙ Μ. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
16.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΘΗΝΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΜΜΑ, Η ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ κ. ΠΟΥΑΡΟ
23.00 ΒΑΡΥ ΤΙΜΗΜΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκρουτζ»
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του Ροζ Πάνθηρα»
11.00 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.25 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΝΑΤΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης μου»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
23.15 ΔΥΟ ΣΤΑ ΟΡΘΙΑ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΙΡ ΑΜΕΡΙΚΑ (Ε)
01.30 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΑΝΕΛΙ (Ε)
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
10.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κεντρί»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία στα κόκκινα»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη συγκέντρωση»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φατμέ»
Τι ωραιότερο, από το να θυμηθούμε τη ζωή του μεγάλου ζωγράφου Τουλούζ Λοτρέκ; Αν και εσείς επιθυμείτε όσο και οι γράφοντες, τότε ας δούμε την Τρίτη στις 00.15 στη ΝΕΤ τη θεαματική ταινία «Μουλέν Ρουζ», σε σκηνοθεσία Τζον Χιούστον. Με τους Χοσέ Φερέρ, Ζα Γκαμπόρ, Κάθριν Κλαθ και Σούζνα Φλου. Ο Γάλλος ζωγράφος του 19ου αιώνα έπεσε από άλογο σε παιδική ηλικία, με αποτέλεσμα να μην έχει σωστή σωματική ανάπτυξη και να μείνει και κουτσός. Οταν ενηλικιώνεται, καταδυναστευμένος από την αναπηρία του, το ρίχνει στο αλκοόλ και στην εφήμερη, χυδαία θα λέγαμε, ζωή. Είναι καθημερινός θαμώνας του νυχτερινού κέντρου Μουλέν Ρουζ στη Μονμάρτη και ζωγραφίζει τις χορεύτριες του κέντρου σε όλες τις πόζες. Τα έργα εκείνη την εποχή θα θεωρηθούν πρόστυχα. Και, όμως, δεν ήταν. Ηταν απλώς αριστουργήματα της καθημερινής ζωής και όχι αγιογραφίες. Παρόλο που τον θεωρούν χυδαίο και πρόστυχο, δεν μπορούν παρά να υποκλιθούν στο ταλέντο του. Εκείνος, όμως, είναι δυστυχισμένος, είναι μόνος, είναι ανάπηρος. Μια μέρα θα γνωρίσει τη Μαρί, ένα νεαρό κορίτσι που χρειάζεται βοήθεια. Θα το ερωτευτεί και θα ζήσει, επιτέλους, έναν μεγάλο ολοκληρωμένο έρωτα. Οταν, όμως, ανακαλύψει την απιστία, θα τη διώξει και θα προσπαθήσει να συνεχίσει την άχαρη ζωή του, ζωγραφίζοντας με μανία και χαρίζοντας στους μεταγενέστερους, με τις ελαιογραφίες και τις λιθογραφίες του, μια εξαιρετική απεικόνιση της παρισινής κοινωνίας στα τέλη του 19ου αιώνα.
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος κουρσάρος»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Με τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τον πρωτοψάλτη Σπύρο Παυλάκη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον Χρυσοπόδαρου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο κλέψας του κλέψαντος»
01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
02.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.35 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
04.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΝΕΡΟ: Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μικρονησία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART NET (Ε)
18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Deep South USA»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 CINETRIP
22.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Αδελφές Μπροντέ»
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΙΚΙ
10.00 Ο ΚΗΡΟΠΟΙΟΣ
10.15 ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Εύα Μπράουν»
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ 'Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 DESIGN FOREVER (Ε)
21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρά της θάλασσας»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
22.00 ΑΘΩΟΣ 'Η ΕΝΟΧΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.15 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της συμφοράς»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν έχουν ιερό και όσιοι»
Τηλ. 4897.777
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
12.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
13.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΠΑΣΙΦΙΚ ΜΠΛΟΥ
16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζι... Βέγγος»
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος με τα τραπουλόχαρτα»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The gifted»
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.05 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 'Η ΟΛΑ 'Η ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σάρκα του διαβόλου»
02.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη μου, συρρίκνωσα τα παιδιά»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτες και αστυνόμοι»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
10.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερ Μάριο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια πολέμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της μακρινής ηπείρου»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μου λουλούδι»
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου, θα μεταδοθεί η παράσταση του Τάσου Κώνστα «Τα 82 εντάλματα»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Με τον Θανάση Παπαρήγα
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... στους ρυθμούς των ημερών
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κόρες της Κλεοπάτρας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πανέμορφη ρεπόρτερ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαβυλωνία»
01.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
02.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Καραϊβική»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕΪΚΕΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Δυτική Ισπανία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ «Δημήτρης Μητροπάνος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ερωτας στη χουρμαδιά»
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Γουίλιαμ Μπλέικ»
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ 1
10.00 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Εύα Μπράουν»
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Ο ΑΓΡΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
20.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΥΡΝΗ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του σκύλου»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
22.45 ΜΠΑΜ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.15 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονάχα ένα βράδυ»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
12.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
13.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.55 ΠΑΣΙΦΙΚ ΜΠΛΟΥ
16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τύχη μου τρελάθηκε»
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
22.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαλκανιζατέρ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες του Μπρονξ»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες ελπίδες»
05.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.05 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 `Η ΟΛΑ `Η ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΚΥΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
23.30 ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΧΑΚΕΡ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος μιλάει τώρα!»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ
21.40 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θρύλοι του πάθους»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΑΙΡ ΑΜΕΡΙΚΑ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόκκινη θύελλα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
10.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό θηριοτροφείο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σνέικ Ιτερ Νο 2: η επιστροφή του Σόλτζερ»
03.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΔΑΜΑΣΚΟΥ
05.00 ΠΛΕΪΕΡΣ
Μια από τις ωραιότερες ταινίες του νεορεαλιστικού κινηματογράφου, θα παρουσιαστεί την Πέμπτη από την «κινηματογραφική λέσχη» της ΕΤ-1 στις 23.35. Πρόκειται για το ιταλικό αριστούργημα Μάριο Μονιτσέλι: «Ο κλέψας του κλέψαντος» («i soliti ignoti»). Πρόκειται για μια από τις πιο έξυπνες κωμωδίες, που είχαν και τεράστια εμπορική επιτυχία, όχι μόνον στην Ιταλία και την Ελλάδα, αλλά σε όλον τον κόσμο, Μια ταινία, που αγαπήθηκε για την πρωτοτυπία της, την τρυφερότητά της, τον ρεαλισμό της, αλλά και το λυρισμό της, την ανθρωπιά της, έστω και αν μας μιλά για μικροαπατεώνες. Μια ταινία, που μας αφηγείται την περιπέτεια τεσσάρων μικροκλεφτών, οι οποίοι αποφασίζουν να κάνουν, επιτέλους, μια μεγάλη δουλιά. Ο Κόσμο έχει μια καταπληκτική ιδέα για να μετατρέψουν το όνειρο πραγματικότητα, αλλά, δυστυχώς, ο Κόσμος εκτίει την ποινή του στη φυλακή. Πρέπει, πάση θυσία, ο Κόσμο να βγει στον κόσμο... Οι συνεργάτες του, προκειμένου να το επιτύχουν, βρίσκουν έναν «αχυράνθρωπο», τον Πέπε, ο οποίος, με τη θέλησή του, συμφωνεί να ομολογήσει το έγκλημα που διέπραξε ο Κόσμο, προκειμένου να ελευθερωθεί ο τελευταίος και εκείνος να πάρει τη θέαση του στη φυλακή. Ομως, ο Πέπε, ξαφνικά, πετάει τα «άχυρα» και κλέβει την ιδέα της ληστείας, συγκροτώντας μια δική του ομάδα, ένα επιτελείο, που θα κλέψει εκείνα τα οποία ήθελαν να κλέψουν οι άλλοι... Με τους αλησμόνητους: Μαρτσέλο Μαστρογιάνι, Βιτόριο Γκάσμαν, Ρενάτο Σαλβατόρε, Τοτό και άλλους. Πλάι τους, η Κλαούντια Καρντινάλε.
1. Ελληνική πόλη - Οταν δεν «περνά», χάνεται η γοητεία σου.
2. Συχνά, διατηρεί και έκθεση - Μόριο αρχιμαφιόζου.
3. «...στιλέτο», προβλήθηκε τηλεοπτικά παλιότερα - Εχουν σειρά και πειθαρχία στα πράγματά τους.
4. Τροπικό επίρρημα - Συνέθεσε τον ύμνο «Κυβέρνα Βρετανία» - Ποσοτικό επίρρημα.
5. Ονομαστός Γάλλος σκηνοθέτης - Δε γίνεται πάντοτε αποδεκτό.
6. Η κυρία Μωάμεθ - Δυο φωνήεντα - Δεν κερδίζουν συμπάθειες.
7. Χρονικό επίρρημα - Μέρη του ανθρώπινου σώματος - Ο τελευταίος Κάρολος της Γερμανίας.
8. Ωδικά πουλιά - Αρχή υπόδειξης.
9. Δεν έχει νεύρο και ζωντάνια - Ακούω αλλά και καταλαβαίνω.
10. Είναι η σημαία του πένθους - Ιαχή εφόδου.
11. Πολλαπλάσιό του είναι το εκτάριο - Το όνομα του σκηνοθέτη Καζάν - Κατηγορία σκαφών ιστιοπλοΐας.
12. Οδός της πρωτεύουσας που τιμάει το όνομα εθνικού ευεργέτη - Ειδικοί κανόνες αεροπλοΐας.
13. Γάλλος μυθιστοριογράφος - Είδος κλινοσκεπάσματος - Σκακιστικό σύμβολο.
14. Μυθική θεά, αδελφή του Ηλιου και της Ηώς - Οι βότρεις σταφυλιών.
1. Ψάρι του πελάγους - Δεν καταβάλλεται από τη δουλιά.
2. Ανώτατη αθλητική αρχή - Εκκλησιαστικό σκεύος.
3. Ο κάτοικος κράτους της Ασίας - Μουσικό το... κλειδί του.
4. Ανώτατος αξιωματούχος της ρωμαϊκής πολιτείας στην αρχαιότητα - Χρησιμοποιείται για την παρασκευή χρωστικών ουσιών.
5. Γειτονικά στο αλφάβητο - Κοινά λέγεται αγριογούρουνο (καθ.) - Ηρωας παιδικών σχεδίων, αν ξαναδιαβαστεί.
6. Φέρνει υγρασία - Συνήθως περιλαμβάνουν ονόματα.
7. Ελληνικό μουσικό συγκρότημα - Ευγενές αέριο (καθ.) - Προϊσλαμική θεότητα της Μέκκας.
8. Υπήρξε θύμα του... κιλού - Παλιό κόμμα της Αγγλίας που αντιμαχόταν τους Τόρις - Δορυφόροι του ...Σ.
9. Εμβλημα εξουσίας - Είδος μικρού ναυπηγείου.
10. Χαρακτηρισμός αδικήματος - Ιερό μεθυστικό ποτό ινδογερμανικών φυλών.
11. Αρχικά οργανισμού - Σκουλήκι του εντερικού σωλήνα - Αισθηματική ταινία με τον Μελ Γκίμπσον.
12. Παλιό πολιτικό κόμμα - Στερούνται ζωντάνιας και χαράς.
13. Δεν είναι ο καρκίνος - Εχουν γκρίζους κροτάφους.
14. Αραβικό άρθρο - Είδος ερπετού - Χρησιμοποιείται σε υποθέσεις - Αρχικά για... πέταγμα.
1. ΡΕΘΥΜΝΟ - ΜΠΟΓΙΑ 2. ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ - ΑΛ 3. ΓΟΒΑ - ΤΑΚΤΙΚΕΣ 4. ΕΤΣΙ - ΑΡΝ - ΔΙΣ 5. ΑΝΤΟΥΑΝ - ΑΙΤΗΜΑ 6. ΑΙΣΑ - ΕΟ - ΚΑΚΟΙ 7. ΑΜΑ - ΓΛΟΥΤΟΙ - ΣΤ 8. ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΝΑ 9. ΑΤΟΝΟΣ - ΓΡΟΙΚΩ 10. ΜΕΣΙΣΤΙΟΣ - ΑΕΡΑ 11. ΑΡ - ΕΛΙΑΣ - ΦΙΝ 12. ΤΟΣΙΤΣΑ - ΝΟΤΑΜ 13. ΟΝΕ - ΧΡΑΜΙ - ΟΟ 14. ΣΕΛΗΝΗ - ΤΣΑΜΠΙΑ.
1. ΡΕΓΚΑ - ΑΚΑΜΑΤΟΣ 2. ΕΠΟ - ΝΑΜΑΤΕΡΟ 3. ΘΙΒΕΤΙΑΝΟΣ - ΣΟΛ 4. ΥΠΑΤΟΣ - ΑΝΙΛΙΝΗ 5. ΜΛ - ΣΥΑΓΡΟΣ - ΤΕΝ 6. ΝΟΤΙΑ - ΛΙΣΤΕΣ 7. ΟΠΑ - ΝΕΟΝ - ΙΛΑΧ 8. ΟΚΑ - ΟΥΙΓΟΙ - ΡΤ 9. ΜΙΤΡΑ - ΤΑΡΣΑΝΑΣ 10. ΠΟΙΝΙΚΟ - ΣΟΜΑ 11. ΟΣΚ - ΤΑΙΝΙΑ - ΤΙΜ 12. ΕΔΗΚ - ΑΚΕΦΑ 13. ΙΑΣΙΜΟΣ - ΩΡΙΜΟΙ 14. ΑΛ - ΣΑΪΤΑ - ΑΝ - ΟΑ.
ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Νέο κύμα και έντεχνο τραγούδι
08.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με τον Πέτρο Κασιμάτη
10.00ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τους Αλέξανδρο Λαμπρίδη - Αντώνη Εξαρχο
16.00ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Μπαλάντες και σύγχρονο τραγούδι. Με τον Α. Στεφόπουλο
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση. Με την Α. Ιωαννάτου
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γιώργο Μηλιώνη
20.00ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΕ ΑΞΟΝΑ ΤΟ BLUES Το μπλουζ και οι συγγενικές μουσικές. Με τον Τάκη Σεραφείγκο
22.00ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Λαϊκά και ρεμπέτικα
ΔΕΥΤΕΡΑ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
09.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
10.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Με την Γ. Μηλιώνη
12.00 ΟΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Με την Ε. Βλάμη
14.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Με τον Β. Αρναουτάκη
16.00 ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ Ελληνικό και ξένο τραγούδι. Με τον Φάνη Βήτα
17.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Κ. Τραμπαδούρο
18.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Εντεχνο και σύγχρονο ελληνικό τραγούδι. Με τον Διαμαντή Καλαφατιάδη
19.30 ΓΙΑ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ Με τον Βαγγέλη Αρναουτάκη
21.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ... ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Με την Ελένη Βλάμη
23.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Σύγχρονο ελληνικό τραγούδι
24.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902»
ΤΡΙΤΗ
07.00ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
09.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
12.00 ΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΪΚΑ ΤΟΥ '60
15.00 ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ
17.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Κ. Τραμπαδούρο
18.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Με τον Διαμαντή Καλαφατιάδη
19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Σύγχρονο ελληνικό τραγούδι
20.00 ΓΙΑ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ Με τον Βαγγέλη Αρναουτάκη
21.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ... ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με την Ελένη Βλάμη
23.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Σύγχρονο και παλιό λαϊκό τραγούδι
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902»
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταρζάν ο ελευθερωτής»
17.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς με την Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΉ Εορταστικό πρόγραμμα με δημοτικά και νησιώτικα στο πρώτο μέρος και στο δεύτερο με παλιές επιτυχίες του Μητσάκη και τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τον Μίλτο Πασχαλίδη
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΤΙ ΣΤΗΝ ΠΑΙΧΝΙΔΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ
11.45 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ
12.45 ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Η πραματική ιστορία του Αϊ - Βασίλη»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχογειτονιά αγάπη μου»
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα της αγάπης»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2000
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2000 (Συνέχεια)
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρας και γιος»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξι εβδομάδες»
02.45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
03.50 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ (Ε)
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ (Ε)
12.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 Η ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αστερίξ στη Βρετανία»
16.45 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ «Υπόθεση φόνου» & «Αλληλοβοήθεια»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2000 ΣΤΗ ΝΕΤ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ουσσάρος στη στέγη»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόγευμα στο Τίφανι»
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ Σειρά
08.30 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
12.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
13.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
17.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.30 DESIGN X-treme
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Ο ΑΓΡΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
20.30 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
21.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατίνκα»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με λένε Στέλιο»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΣΕΛΙΝ ΝΤΙΟΝ: ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 200
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΠΙΚΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ
15.20 70 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ (Ε)
17.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 THE SEFERLEE SHOW
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγάλο ταξίδι στην περιπέτεια»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάμπο Κινγκς»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης κατακτά τον Αρη»
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασίλης, Ιάσων και Ντόκυ» (Ε)
05.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελλη και Αννα»
06.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κακός, ο ψυχρός κι ο ανάποδος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΝΙΚΙΤΑ
15.15 EXTREME GAMES
15.30 ΘΥΡΑ ALPHA
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»
18.15 ΤΣΑ!!
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι - μπόι αγάπη μου»
23.00 ΘΕΑΤΡΟ «Φον Δημητράκης»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος του Σαββατόβραδου»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία»
06.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
08.00 «DREAM STREET»
08.30 ΝΤΕΛΦΙ: ΤΟ ΠΑΧΝΙΔΙΑΡΙΚΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
09.00 «ΤΟΜΙ ΚΑΙ ΟΣΚΑΡ»
09.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΧΩΡΑ
10.00 «WOOF»
10.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΤΟΥΡΜΠΟ
13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ
17.00 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ - ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ - ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Συνέχεια)
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη μας»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποστολή»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτελούνται μεταφοραί ΕΠΕ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΤΣΙΝ ΚΑΙ ΤΣΕΡΡΥ (Ε) Ελληνική σειρά
08.00 Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ Κινούμενα σχέδια
09.00 DISNEY CLUB
10.30 ΤΡΑΝΣΦΟΡΜΕΡΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικοι μπελάδες»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.20 TRACTION
15.50 ΧΡΥΣΗ ΧΡΟΝΙΑ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
22.15 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ
23.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολικό κορμί»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα πρόθυρα της τρέλας»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
Τηλ. 3421.201-4
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.15 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
10.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
11.05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.45 ΕΞ-ΜΕΝ
12.15 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.20 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.50 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
13.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
16.00 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
17.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΟΙ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
23.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Συνέχεια)
02.00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΑΝΤΟΚΑΝ Σειρά