Κυριακή 24 Νοέμβρη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Προγράμματα
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.15 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Θανάσης Μπαλοδήμας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Λευτέρη Δανίκα

17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας, που απασχολούν, και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Θέμα: «Κυπριακό»

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με θέατρο, μουσική, χορό, βιβλίο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ

07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ

07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ

08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 10 ΜΕ 2 Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.30 ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ

18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρης Βελουχιώτης - Το δίλημμα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ (Ε)

01.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Ε)

02.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ

06.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ

10.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

11.00 ΤΑΞΙΔΙΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 Η ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ

20.15 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΟ 50-50

23.00 ΤΟ ΜΗΛΟΝ ΤΗΣ ΕΡΙΔΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400 - 299.700

08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

10.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

11.00 ΚΟΝΤΡΑΜΠΟΥΝΤΟ (Ε)

12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

12.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε)

14.30 ΤΑ ΜΠΑΛΕΤΑ ΤΟΥ ΚΑΥΚΑΣΟΥ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ

18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

22.30 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ντέρμπι Κάουντρι - Γουίμπλετον»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.20 Η ΑΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 FAME STORY REPLAY

15.25 SUPER GAME

15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ

22.15 FAME STORY

23.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ

23.30 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

01.05 FAME STORY (E)

02.05 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

03.05 MOBILE FUN

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (E)

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΜΠΟΡΩ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

21.30 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ

22.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ

23.30 ΟΛΑ ΙΙΙ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ

11.30 ΓΙΑΓΚΟ (Ε)

12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ

16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»

18.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Boogie nights»

23.45 SEX AND THE CITY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά μυστικά»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Ντιν: ο αγώνας με το πεπρωμένο»

04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.00 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210-6994.300

06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.20 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 CAMERA CAFE

21.10 ΤΡΑΠΕΖΑ

22.20 Η ΦΑΡΜΑ

23.45 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)

01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 REAL TV

04.00 ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ

04.30 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ (Ε)

05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

14.05 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριψοκίνδυνο παιχνίδι»

23.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ

24.00 ΣΥΝΗΘΗΣ ΥΠΟΠΤΟΣ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μπαράκι»

04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών μεταξύ των ομάδων ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

17.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον Δημ. Δανιά εκδότη των εκδόσεων ΑΝΕΜΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Θέμα: «Ανάβαση Ριτσώνας 2002 και οι τελευταίες εξελίξεις στο χώρο του ΝΤΡΑΞΤΕΡ». Καλεσμένοι οι: Δέσποινα Φωτάκη, οδηγός αγώνων ΝΤΡΑΞΤΕΡ, Βαγγέλης Αρβανιτάκης, οδηγός αγώνων και Στέφανος Σπάρταλης, επίσης οδηγός αγώνων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης, Κώστας Πατσουρέας

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

22.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (Ε)

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τον Γιάννη Σαμπροβαλάκη, ερμηνευτή κλαρινέτου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.00 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ

12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Νέος κύκλος

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεφτάς»

16.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)

18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.15 ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα βαποράκια»

01.45 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 MEDITERRANEO

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)

09.00 ΠΡΙΣΜΑ

11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ: Ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΣΥΝΩΜΟΤΗΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΗ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο ξύπνημα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

20.00 ART NET

20.45 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 50 ΛΕΠΤΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αβάνα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5΄ ΛΕΠΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.31 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Μέρι Στιούαρτ»

12.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ «Gary Oldman»

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Απευθείας μετάδοση

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

19.00 DESIGN WORLD

19.30 ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΑ

20.00 ΤΑ ΜΠΑΛΕΤΑ ΤΟΥ ΚΑΥΚΑΣΟΥ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοναχικές καρδιές»

23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)

01.00 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ

02.00 ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6855.100

06.00 MOBILE FUN

06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ

12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 2

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά ελληνικά»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY IN CONCERT

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία και ο ταύρος»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 FAME STORY (Ε)

03.40 MOBILE FUN

04.00 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

05.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (E)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ALPHA KIDS

10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουράστηκα να σ' αποκτήσω»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

15.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

17.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρεβατομουρμούρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΓΚΟΛ!

21.30 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

02.30 ΓΚΟΛ! (Ε)

03.00 THIRD WATCH

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

15.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

15.30 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

16.30 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ

23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαψη»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των Τζάγγερ»

04.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.30 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

08.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ

08.30 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

09.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

09.30 ΤΑΖΜΑΝΙΑ

10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

11.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

12.00 ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ

13.00 ΕΙΚΟΝΟΜΑΧΙΕΣ

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασπροδόντης»

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ

22.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε στην Αμερική»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ (Ε)

04.30 ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΝΙΚΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Αϊνστάιν και η θεωρία της ασχετοσύνης»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρίαμβος της θέλησης»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καίριο πλήγμα»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργή Θεού»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

Η μαγεία της Αβάνα

Ενας Αμερικανός χαρτοπαίκτης πηγαίνει στην Αβάνα τα Χριστούγεννα του 1958, για να παίξει το μεγαλύτερο παιχνίδι της ζωής του. Οταν, όμως, γνωρίζει τη γοητευτική Ρομπέρτα, η οποία είναι παντρεμένη με τον Αρτούρο, έναν επαναστάτη, που προέρχεται από τις τάξεις της αριστοκρατίας, ξεχνά το σκοπό του και παραδίνεται στον έρωτά της. Η ταινία «Αβάνα», σε σκηνοθεσία Σίντνεϊ Πόλακ, αναφέρεται στις συνθήκες που επικρατούσαν στην Κούβα του '50. Τότε πολλοί θεωρούσαν την Αβάνα σαν την πιο αισθησιακή πόλη στον κόσμο. Τα πολυτελή ξενοδοχεία, τα καζίνο, έρχονταν σε αντίθεση με τη συντριπτική πλειοψηφία των Κουβανών, που τότε ζούσε σε συνθήκες πείνας και εξαθλίωσης, γεγονός που οδήγησε στη μαζική ένοπλη εξέγερση κατά του καθεστώτος του Μπατίστα και την άνοδο του Φιντέλ Κάστρο στην εξουσία. Πρωταγωνιστούν: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Λένα Ολίν, Ραούλ Τζούλια, Αλαν Αρκιν, Τόμας Μίλιαν, Ντάνιελ Ντέιβις κ.ά. (Κυριακή, ΝΕΤ, 23.00).

Κάποτε στην Αμερική

Η ζωή τεσσάρων γκάνγκστερ μεταξύ του 1922 και του 1968, όπως την περιέγραψε με τη μαγική του κάμερα ο σκηνοθέτης Σέρτζιο Λεόνε, είναι η ιστορία της ταινίας «Κάποτε στην Αμερική». Μετά το ελεγειακό γουέστερν «Κάποτε στη Δύση», ο Λεόνε υπογράφει την ωριμότερη ταινία του, ένα νοσταλγικό φιλμ πάνω στην γκανγκστερική εποχή του μεσοπολέμου. Στην επική αυτή ταινία, παρακολουθούμε 50 χρόνια από τη ζωή μιας ομάδας Εβραίων μεταναστών, που ξεκινούν από αλητάκια του δρόμου, πρόθυμα να κάνουν μικροληστείες για να κερδίσουν λίγα χρήματα, αλλά, μεγαλώνοντας, γίνονται παντοδύναμοι και αδίστακτοι γκάνγκστερ, που επηρεάζουν τα πολιτικά δρώμενα της χώρας. Στα πρώτα τους βήματα έχουν ορκιστεί να αλληλοϋποστηρίζονται, αλλά, σιγά σιγά, οι περιστάσεις τούς αναγκάζουν να προδώσει ο ένας τον άλλον. Ο σκηνοθέτης του φιλμ, Σέρτζιο Λεόνε, είναι επίσης ο δημιουργός των ταινιών «Για μια χούφτα δολάρια» και «Ο καλός, ο κακός και ο άσχημος». Πρωταγωνιστούν: Ρόμπερτ Ντε Νίρο, Τζέιμς Γουντς, Ελίζαμπεθ Μακ Γκόβερν, Τζο Πέσι, Μπερτ Γιανγκ, Τριτ Γουίλιαμς (Κυριακή, MEGA, 00.30).

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Στέφανο Δανδόλο, με αφορμή το βιβλίο του «Νάρκισσοι και Κανίβαλοι»

17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με θέατρο, μουσική, χορό, βιβλίο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... από το Φεστιβάλ ΚΝΕ-«Οδηγητή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ

07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ

07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ

08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 10 ΜΕ 2 Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»

19.00 ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (Ε)

19.30 ΜΥΡΤΩ (Ε)

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.10 ΜΥΡΤΩ (Συνέχεια)

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ

22.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ (Ε)

01.00 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ (Ε)

02.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ

06.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΟΙ ΑΟΡΑΤΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

10.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

11.00 ΤΑΞΙΔΙΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ

20.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ

23.10 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

08.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

10.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

11.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ

11.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

12.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ

14.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΠΟΥ

18.00 DESIGN 100%

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΠΟΛΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάντσο Βίλα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ

01.30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΦΡΑΝΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.20 Η ΑΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1?

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 FAME STORY REPLAY

15.25 SUPER GAME

15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 BIG SISTER Θεατρική παράσταση

23.45 FAME STORY

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιδιαίτερες σχέσεις»

03.10 FAME STORY (Ε)

04.10 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

05.10 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΜΠΟΡΩ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

21.30 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ

22.30 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ

23.30 ΕΠΙ ΞΥΡΟΥ ΑΚΜΗΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ

11.30 ΓΙΑΓΚΟ (Ε)

12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ

16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας λαθρεπιβάτης στην καρδιά μου»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητιάνος μιας αγάπης»

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτο όπλο»

03.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.45 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6980.900

06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

15.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.20 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος ιός»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ

05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

14.05 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη στο Χρηματιστήριο»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στον ουρανοξύστη»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλημμύρα»

04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με θέατρο, μουσική, χορό, βιβλίο...

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ

07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ

07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ

08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 10 ΜΕ 2

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.30 ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (Ε)

19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (Ε)

22.00 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ (Ε)

01.00 ΜΑΝΙΞ

02.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ

06.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ

10.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ

20.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΣΤΡΙΠΤΙΖ

24.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ

11.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ

12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

12.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

14.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

18.00 JAZZ ESSENTIALS

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

21.45 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Πωλείται»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

01.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.20 Η ΑΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 FAME STORY REPLAY

15.25 SUPER GAME

15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ

22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1'

23.45 FAME STORY (E)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

02.05 FAME TORY (Ε)

03.05 MOBILE FUN

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (E)

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΜΠΟΡΩ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μεγάλος έρωτας»

23.30 ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (Ε)

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ

11.30 ΓΙΑΓΚΟ (Ε)

12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ

16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και αυτός το βιολί του»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»

23.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ειδική ομάδα κρούσης»

03.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.00 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6980.900

06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

15.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.20 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος ιός» Μίνι σειρά

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ

05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένος Σαίξπηρ»

23.30 TALK SHOW

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στον Παράδεισο»

03.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

Τα κουρέλια συνεχίζουν να τραγουδάνε

Η ταινία «Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα» είναι μια κοινωνική σάτιρα παραγωγής 1979 σε σενάριο και σκηνοθεσία Νίκου Νικολαΐδη. Η υπόθεση της ταινίας αναφέρεται σε μια παρέα σαραντάρηδων, εκπρόσωποι της γενιάς του '50, οι οποίοι και συγκεντρώνονται μετά από πολλά χρόνια και προσπαθούν, μάταια, να ξαναστήσουν την παλιά εφηβική συμμορία. Η ταινία απέσπασε τρία βραβεία στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης (Σκηνοθεσίας, Μοντάζ, Ανδρικού ρόλου - Χρήστος Βαλαβανίδης) Πρωταγωνιστούν: Αλκης Παναγιωτίδης, Κωνσταντίνος Τζούμας, Χρήστος Βαλαβανίδης, Ολια Λαζαρίδου, Δημήτρης Πολύτιμος (Πέμπτη, ΝΕΤ, 24.00).

Ερωτευμένος Σαίξπηρ

Μια χιουμοριστική και απολαυστικά ανθρώπινη σκιαγράφηση του προφίλ του μοναδικού θεατρικού συγγραφέα Ουίλιαμ Σαίξπηρ επιχειρείται από τον ταλαντούχο σκηνοθέτη Τζον Μάντεν με την ταινία «Ερωτευμένος Σαίξπηρ». Μεταφερόμαστε στο Λονδίνο, στα τέλη του 16ου αιώνα. Ο νεαρός συγγραφέας Ουίλιαμ Σαίξπηρ πασχίζει να τελειώσει το τελευταίο θεατρικό έργο του, με τίτλο «Ρωμαίος και Εθελ, η κόρη του πειρατή», όμως αυτή την περίοδο στερείται έμπνευσης. Στο μεταξύ φανατική θαυμάστρια των έργων του είναι η όμορφη και πλούσια Βαϊόλα, που πρόκειται να παντρευτεί τον ψυχρόν λόρδο Γουέσεξ, αλλά κατά βάθος ονειρεύεται να γίνει ηθοποιός. Εκείνη την εποχή, οι γυναίκες δεν επιτρέπονταν να παίζουν στο θέατρο, για το λόγο αυτό και η Βαϊόλα ντύνεται με αντρικά ρούχα και παίρνει μέρος στην οντισιόν για την επιλογή του ηθοποιού που θα κάνει το ρόλο του Ρωμαίου. Η Βαϊόλα κερδίζει το ρόλο αλλά και την καρδιά του Ουίλιαμ που θα σταθεί η έμπνευσή του για το πιο όμορφο ερωτικό έργο όλων των εποχών, το «Ρωμαίος και Ιουλιέτα». Πρωταγωνιστούν: Τζόζεφ Φάινς, Γκουίνεθ Πάλτροου, Τζέφρι Ρας, Τζούντι Ντεντς, Κόλιν Φερθ, κ.ά. (Τρίτη, STAR 21.00)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.15 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Εβδομαδιαία εκπομπή με θέμα το βιβλίο. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με θέατρο, μουσική, χορό, βιβλίο...

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ

07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ

07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ

08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 10 ΜΕ 2

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

16.25 ΠΟΤ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»

19.00 ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (Ε)

19.30 ΜΥΡΤΩ (Ε)

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

21.00 ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ

22.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ (Ε)

01.00 Ο ΑΓΙΟΣ (Ε)

02.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ

06.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΡΙΟΥ

10.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ

20.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο δρόμος για το Νιλ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ

01.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ (Ε)

12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

12.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

18.00 DESIGN WORLD (Ε)

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το εξπρές του τρόμου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.20 Η ΑΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 FAME STORY

15.25 SUPER GAME

15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

22.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ

22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1`

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντάσματα από το παρελθόν»

03.00 FAME STORY (Ε)

04.00 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ

05.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

17.50 ΜΠΟΡΩ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

21.30 ΜΑΡΚΟ, Μ' ΕΚΑΨΕΣ

22.30 ΜΙΣ ΝΤΑΙΖΗ

23.30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ

11.30 ΓΙΑΓΚΟ (Ε)

12.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ

16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάκι Τσαν: φτερά και πούπουλα»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος»

03.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.00 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6980.900

06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

15.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.20 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 CAMERA CAFE

21.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

22.00 Η ΦΑΡΜΑ

23.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

00.10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τίποτα προσωπικό»

02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος ιός»

05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

14.05 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολών Νο 4»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση πολύ προσωπική»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τραπεζίτης»

03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης

17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ... με τον Γιάννη Ευσταθίου

23.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΛΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ

07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ

07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ

08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 10 ΜΕ 2

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο»

19.30 ΜΥΡΤΩ (Ε)

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.15 ΜΥΡΤΩ (Συνέχεια)

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί στοργής»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ (Ε)

01.00 ΤΟ ΠΕΤΡΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΜΜΑΤΟΣ

03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ

06.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

10.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ

20.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ

01.05 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ (Ε)

12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

12.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: «Η ΑΓΙΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ»

17.30 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΑΖΙ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ

23.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ

01.30 ΟΣΚΑΡ ΣΙΝΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.20 Η ΑΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ(Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 FAME STORY REPLAY

15.25 SUPER GAME

15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

22.00 ΖΕΥΓΑΡΙΑ

22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1`

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

00.20 THE X-FILES

01.20 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

02.20 FAME STORY (E)

03.20 MOBILE FUN

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (E)

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

17.50 ΜΠΟΡΩ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρυκωσταίοι και Κοντογιώργηδες»

23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.00 THIRD WATCH

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ

11.30 ΓΙΑΓΚΟ (Ε)

12.30 ΜΗΤΣΙ ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ

16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ψώνιο»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ

22.00 SEX AND THE CITY (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισθοφόρος»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική επανάσταση»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ξανθά μαλλιά»

04.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.15 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6980.900

06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

15.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.20 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CAMERA CAFE

21.10 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.00 Η ΦΑΡΜΑ

22.50 ΦΕΥΓΑ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος ιός»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ (Ε)

05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Μέρκιουρι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «8 ημέρες την εβδομάδα»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκό φάντασμα»

03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

Μιχάλης Κατσαρός, «ο σκοτεινός συνωμότης... »

Ενα αφιέρωμα στον γνωστό ποιητή Μιχάλη Κατσαρό, με αφορμή τη συμπλήρωση έξι χρόνων από το θάνατό του, πραγματοποιεί η εκπομπή «Μιχάλης Κατσαρός: Ο σκοτεινός συνωμότης στη μεγάλη πόλη». Ο γνωστός ποιητής μιλά ο ίδιος για τη ζωή και το έργο του. Η αφήγηση υπονομεύεται από τον ίδιο, ο οποίος με έναν εντελώς προσωπικό τρόπο, αυτοσαρκάζεται, ειρωνεύεται και παίζοντας ένα δαιμονικό παιχνίδι, μας αποκρύπτει περισσότερα από όσα μας αποκαλύπτει, καθώς συνεχώς οχυρώνεται πίσω από μια ποιητική υπερπραγματικότητα, που ο ίδιος κατασκευάζει. Δύο ηθοποιοί η Δέσποινα Μακρυδάκη και ο Στέργιος Νένες στη σκηνή ενός θεάτρου βυθίζονται στο έργο του ποιητή μέσα από τη διαδικασία της πρόβας, προσπαθώντας να ερμηνεύσουν τις αλληγορίες και να ανακαλύψουν τα κρυμμένα του μυστικά. Τα ποιήματα του Μιχάλη Κατσαρού, όπως και η μουσική που έχει γραφτεί, αποτελούν την πρώτη ύλη των νέων ηθοποιών. Ο Γιώργος Κακουλίδης συναντά τον Κατσαρό σε αθηναϊκά καφενεία και με τη συνδρομή του ανασυνθέτει τα παιδικά του χρόνια. Στην εκπομπή μιλούν ακόμη οι ποιητές Γιώργος Χρονάς και Γιώργος Μαρκόπουλος (Κυριακή, ΝΕΤ, 13.00).

Αφιέρωμα στον Μάτεσι

Στην ηλιόλουστη Βαρκελώνη θα ταξιδέψουμε όπου ο μυθιστοριογράφος, θεατρικός συγγραφέας και μεταφραστής λογοτεχνίας Παύλος Μάτεσις μιλά στην εκπομπή «Οι Ελληνες» για τη ζωή και το έργο του. Ο συγγραφέας ταξίδεψε μέχρι την Ισπανία για να συμμετάσχει στη Διεθνή Εκθεση Βιβλίου που έγινε εκεί. Τα βιβλία του, που έχουν εκδοθεί σε Γαλλία, Γερμανία, Ιταλία, Ισπανία έχουν τύχει πολύ καλών κριτικών, ενώ οι Ισπανοί τον παρομοίασαν με τον Μπουνιουέλ. Ο Παύλος Μάτεσις ξεκίνησε να γράφει για το θέατρο στα τριάντα τρία του χρόνια και ακόμη και σήμερα, παρά τη μεγάλη επιτυχία που έχουν τα βιβλία του (τα τέσσερα μυθιστορήματά του έχουν κάνει από το '91, 105 εκδόσεις) θεωρεί τον εαυτό του άνθρωπο του θεάτρου. Ο ίδιος φανατικός αναγνώστης από τα επτά του μόλις χρόνια, στα είκοσι δύο του διαβάζει Κάφκα, Φόκνερ, Ιονέσκο, Μπέκετ και «η δική μου ματιά του κόσμου συναντιέται με τη δική τους», λέει ο ίδιος. (Παρασκευή, ΝΕΤ 23.00)

ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:

1. Είδος γεωμετρικού σχήματος - Η καλή, φαίνεται από το πρωί.

2. Των νέων χαρακτηριστική - Η σωματική, ψυχική και ηθική δύναμη.

3. Δεν έχει μανίκια - Εξάρτημα του αργαλειού.

4, Μικρό ρολό για μπούκλες σε μαλλιά γυναικεία - Οι πολυάριθμοι γνωστού γλυπτού του Ροντέν στο Λούβρο.

5. Μόριο αρχιμαφιόζου - Το πίσω μέρος του λαιμού - Αρνητικό μόριο.

6. Ξένο πρακτορείο ειδήσεων - Ονομαστός Πέρσης βασιλιάς - Δυσκόλεψε το Δημοσθένη.

7. Είναι αόρατα τη μέρα - Ο κάτοικος νησιού του Αιγαίου.

8. Πετούσε παλιότερα - Προσυμφωνημένου αποτελέσματος αγώνας - Ονομαστός Γάλλος σκηνοθέτης.

9.Προϊστορικό ζώο με προβοσκίδα, συγγενές με τον ελέφαντα (μια γραφή) - Ακατάλληλοι για να φαγωθούν.

10. Ενα «ξύλο», συνδεδεμένο με τους.... μαθητές - Κομμάτι... γλυκό.

11. Χρονικό επίρρημα - Ονομαστό φοινικόδασος στην Κρήτη - Δειχτική αντωνυμία (πλθ).

12. Δε βλέπουν καθόλου ήλιο - Ανθρωποι ουτιδανοί, τιποτένιοι (μτφ).

13. Ινδός φυσικός, που ανακάλυψε το φαινόμενο του σκεδασμού του φωτός - Το όνομα της διάσημης Φαλάτσι.

14. Αρχικά που θυμίζουν Ιρλανδία - Θέατρο της πρωτεύουσας - Αρχή παραμυθιού.

ΚΑΘΕΤΑ:

1. Σχηματισμοί στρατού - Εξάρτημα του αργαλειού.

2. Δε χαρακτηρίζονται από φυσικότητα, αληθοφάνεια - Αρχαία παράσταση.

3. Μεταλλική χορδή - Ανακοπή κίνησης, ακινητοποίηση.

4. Πόλη της Κροατίας - Περιφέρονται αργόσχολα.

5. Τίτλος ταινίας του Γάλλου σκηνοθέτη Ανό - Εταιρικού τύπου αρχικά - Λεπτός σχηματισμός.

6. Εκφραση αποδοκιμασίας και κοροϊδίας - Παλιά Ελληνίδα Χριστίνα ηθοποιός.

7. Ογκώδη κύτταρα - Περιοχή του Πειραιά - Τμήμα... συνόλου.

8. Τύπος κινηματογράφου - Καρπός δέντρου.

9. Ακούγεται στην αγορά - Μπαίνει και σε συμβόλαιο - Αντρες το έχουν... μπροστά τους.

10. Απαρτίζονται από ηθοποιούς - Αρχηγός των Κοζάκων.

11. Περιοχή της Αθήνας - Είδος καλλυντικού προϊόντος.

12. Ενα «κύμα» γνωστού μυθιστορήματος του Ερενμπουργκ - Εκφραση συναίνεσης - Κυκλοφορούσε άλλοτε.

13. Ανήκει στα υγρά - Ειδικευμένοι γιατροί.

14. Γνωστός κώδικας - Επικό ποίημα.

Λ Υ Σ Η

ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:

1. ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ - ΜΕΡΑ 2. ΑΠΕΙΡΙΑ - ΣΘΕΝΟΣ 3. ΓΙΛΕΚΟ - ΣΑΙΤΑ 4. ΜΠΙΚΟΥΤΙ - ΑΣΤΟΙ 5. ΑΛ - ΑΥΧΕΝΑΣ - ΟΥΚ 6. ΤΑΣ - ΔΑΡΕΙΟΣ - ΡΟ 7. ΑΣΤΡΑ - ΨΑΡΙΑΝΟΣ 8. ΤΑΕ - ΣΙΚΕ - ΜΑΛ 9. ΜΑΜΜΟΥΘ - ΣΑΠΙΟΙ 10. ΑΠΕΛΕΚΗΤΟ - ΓΛ 11. ΤΟΤΕ - ΒΑΙ - ΑΥΤΟΙ 12. ΑΝΗΛΙΑ - ΤΟΜΑΡΙΑ 13. ΡΑΜΑΝ - ΟΡΙΑΝΑ 14. ΙΡΑ - ΑΠΛΟ - ΜΙΑ.

ΚΑΘΕΤΑ:

1. ΤΑΓΜΑΤΑ - ΜΙΤΑΡΙ 2. ΕΠΙΠΛΑΣΤΑ - ΟΝΑΡ 3. ΤΕΛΙ - ΣΤΑΜΑΤΗΜΑ 4. ΡΙΕΚΑ - ΡΕΜΠΕΛΑ 5. ΑΡΚΟΥΔΑ - ΟΕ - ΙΝΑ 6. ΓΙΟΥΧΑ - ΣΥΛΒΑ 7. ΩΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΟΛ 8. ΣΙΝΕΑΚ - ΚΙΤΡΟ 9. ΟΣΑ - ΑΙΡΕΣΗ - ΟΙ 10. ΘΙΑΣΟΙ - ΑΤΑΜΑΝ 11. ΜΕΤΣ - ΣΑΜΠΟΥΑΝ 12. ΕΝΑΤΟ - ΝΑΙ - ΤΡΑΜ 13. ΡΟ - ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ 14. ΑΣΤΙΚΟΣ - ΙΛΙΑΔΑ.

«902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΑΝΑ ΩΡΑ

06.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Νέο κύμα και έντεχνο τραγούδι

07.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ Με τον Π. Κασσιμάτη

09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Με την Αντέλα Μέρμηγκα

11.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ Ενημερωτική εκπομπή με τα γεγονότα της βδομάδας που πέρασε. Με τον Ν. Μπογιόπουλο

13.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τον Α. Λαμπρίδη

17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση με την Αννεκε Ιωαννάτου

19.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γ. Μηλιώνη

20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΕ ΑΞΟΝΑ ΤΟ BLUES Το μπλουζ και οι συγγενείς μουσικές. Με τον Τάκη Σεραφείγκο

22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Μια εκπομπή για το ΜΕΤΑLφαινόμενο από τις ρίζες μέχρι τις επιρροές. Με τον Β. Σκουρτόπουλο και τον Χ. Κάναρη

24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»

«902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΑΝΑ ΩΡΑ

06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι

07.00 ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με το Γιάννη Ευσταθίου

10.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Με τον Γ. Χατζηγεωργίου

11.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων με την Αννα Μπαλλή

13.00 ΘΥΡΑ «902» Η αθλητική ραδιοεφημερίδα του «902 Αριστερά στα FM» με τους Μ. Χάρο και Κ. Τσίφτη

14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα στο «902» έως τις 15.30. Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902»

15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ... ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι με την Ελένη Βλάμη. Παρουσίαση και συνεντεύξεις καλλιτεχνών

18.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Με τον Δ. Καλαφατιάδη

19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Λαϊκά τραγούδια

22.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Επιλογές από το σύγχρονο ελληνικό τραγούδι

24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»

ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
«902»
Τηλ. 210.2592802 - 210.2592902

15.00 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ

15.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

16.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

17.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Στέφανο Δανδόλο, με αφορμή το βιβλίο του «Νάρκισσοι και Κανίβαλοι»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

19.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της εβδομάδας

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ (Ε) Επιμέλεια - Παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (Ε)

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Από τον ιερό ναό Αγίου Ανδρέα Πατρών

11.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ

11.55 ΠΑΙΔΙ TV

12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ Τηλεπαιχνίδι

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκλάβοι της μοίρας»

16.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

18.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ Ντοκιμαντέρ

18.45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Πανιώνιος - Μακεδονικός»

ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ στο τέλος του αγώνα

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κόλαση του Λος Αντζελες»

01.30 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ Σειρά

02.45 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ

04.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

05.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 Ο ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ

11.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

12.00 ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

20.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

23.00 ΔΡΟΜΟΙ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ σε 5`

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299400 - 2310.299700

08.01 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

08.30 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

09.45 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ

10.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ

10.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος των πουλιών»

12.45 ΜΙΚΡΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ Παιδική σειρά

13.30 GIMME 6 Σειρά

14.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΝΟΣΤΟΣ

17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Ηρακλής - Νίκαια»

19.35 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΕΙΔΗΣΕΙΣ στο ημίχρονο

21.30 DESIGN 100%

22.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πεταλούδα»

02.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ Κινούμενα σχέδια

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ

12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

16.15 FAME STORY

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη μου παλιόγρια»

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι Νο 3»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 FAME STORY

01.20 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

02.20 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (Ε)

03.20 FAME STORY (Ε)

04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας το δολοφόνο»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ALPHA KIDS

10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης με τσαρούχια»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ

17.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»

23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνή από τον τάφο»

03.15 THIRD WATCH

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

15.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

15.30 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

16.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλή δικαιοσύνη»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.05 EXPRESS

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη έξαψη»

04.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.30 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

08.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ

08.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ

09.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.30 ΤΑΖΜΑΝΙΑ

10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος»

13.00 MEGA STAR

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΙΣ 14.00

14.50 ΜΑΖΙ

16.15 TRACTION

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας»

18.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

19.00 Η ΦΑΡΜΑ - Best of

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ

22.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι

23.10 PRIVE

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα ειδωθούμε το πρωί»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 REAL TV

05.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 ΝΙΚΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ

14.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ

15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάστε το κορίτσι»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 2 φυγάδες»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ειδική ομάδα κρούσης»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δον Αντζελο, ο άρχων της μαφίας»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org