07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (6ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Μπαγιαντέρα» (1ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
06.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
06.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ (Ε)
12.15 THE OLYMPIANS: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ
13.15 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σιωπηλός κατάσκοπος»
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: Ολυμπιακά ρεκόρ
18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.30 Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωποι με το θάνατο»
23.30 CANTO GENERAL ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΟΜΗΡΟΣ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
01.45 49ο ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΝΕΤ στις 10
11.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mee shee: Το θαλάσσιο ελεφαντάκι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ (E)
19.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ «Νίκος Ξυδάκης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
23.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr. Brooks» Α' τηλεοπτική προβολή
07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
11.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε) «Κοσκινού Ρόδου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Το ταξίδι των μαστόρων»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Νέα Ηρακλείτσα Καβάλας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
19.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αριστοτέλης, ο επιπόλαιος»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινγκ Κονγκ»
00.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
01.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
08.00 GREEK
09.00 UGLY BETTY
10.00 ARMY WINES
11.00 DESPERATE HOUSEWIVES
12.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Hey Arnold! The movie»
15.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαδρομή»
23.40 OK-THE MAD CONFESSIONS Ψυχαγωγική εκπομπή
00.40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (Ε)
01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι
04.10 CASTLE
05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 MOBILE FUN
05.30 UNITED STATES OF TARA
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
08.00 MacGayver Σειρά περιπέτειας
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 EVERYBODY LOVES RAYMONT Σειρά
18.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναίκες σε ελεύθερη πτώση»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ellie Parker»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
08.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
09.45 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 BIG BANG (Ε)
12.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. Σειρά
15.50 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MINUTE TO WIN IT (Ε) Τηλεπαιχνίδι
22.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
23.50 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΙΧΝΗ (Ε)
02.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic force», «Power Rangers operation overdrave» «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Polly pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Jewelpet», «Teens days», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Gormiti-Neorganic», «Generator Rex», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε τον Γουίλι 2: η παντοτινή φιλία»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.50 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των δώδεκα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mad city»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα 2»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Straightheads»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η χρυσή αντιλόπη»
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μήλος»
08.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η σημαντικότερη μέρα της ζωής μου» (4ο)
09.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ρεσιτάλ πιάνου Βάσως Ζύλη
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία του Γ. Μαρκόπουλου
17.00 ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ξένη σειρά (7ο)
18.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Μια διαδρομή στο χώρο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος στους πρόποδες» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)
09.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
10.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΤΟ ΛΕΜΟΝΟΔΑΣΟΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε) Παιδική εκπομπή
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
18.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε)
19.00 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ «Γήρας»
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βαρόνος» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 49ο ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Μ)
24.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Στον κήπο» - «Πρώτη φορά»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
11.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Φιλιππίνες»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Συρία»
17.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ROAD TO GLORY (Ε)
19.30 ΗΜΕΡΙΔΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασε τις σφαίρες να χορεύουν»
07.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
08.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Μογγολία»
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε) «Κορινθιακός - Λουτράκι»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ; «Ζωή υψηλής ποιότητας»
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξωτικές βιταμίνες»
21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ Νέα εκπομπή
23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Επιστήμη και νέα κοινωνική φιλοσοφία»
00.30 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ «Το πετρέλαιο χάνεται, ώρα για ελπίδα ή απόγνωση»
01.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
10.00 ASI (Ε) Σειρά
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BLACK OUT (E)
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 RAISING THE BAR
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 UNITED STATES OF TARA Σειρά
06.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΜΕΝΕΞΕ Δραματική σειρά
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΤΟ 10 (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 4 (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
01.45 ΙΧΝΗ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 PUSHING DAISIES
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 FLORICIENTA Σειρά
15.45 HELLCATS Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο αίμα»
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρος θάνατος»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Babylon 5: οι χαμένες ιστορίες»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο πρίγκηπας και η μαγεμένη βασιλοπούλα»
08.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η σημαντικότερη μέρα της ζωής μου» (5ο)
09.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Μια διαδρομή στο χώρο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Ορφέα Περίδη και Γεωργία Νταγάκη
17.10 ΤΟ ΤΑΣ ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ξένη σειρά (2ο)
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
18.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ιστορίες για κρουστά
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος στους πρόποδες» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με τη Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρίση»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)
09.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
10.00 PEDAL (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΤΟ ΛΕΜΟΝΟΔΑΣΟΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε) Παιδική εκπομπή
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
18.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Κάτω από τα άστρα»
23.30 ΛΕΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΧΩΡΑ (Ε)
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
11.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Ανταρκτική»
17.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
19.15 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Κύπρος, 20 Ιουλίου 1974»
20.00 Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Κρήτη»
23.00 ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ: ΗΡΩΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΕΙΟΙ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοιχείο εγκλήματος»
07.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
08.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε) «Βόλος»
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
16.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά με το ζόρι»
21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Carousel»
01.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (Ε)
01.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΙΣΟΒΙΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΙ
04.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
10.00 ASI (Ε) Σειρά
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BLACK OUT (Ε)
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 RAISING THE BAR
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 UNITED STATES OF TARA
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΜΕΝΕΞΕ Δραματική σειρά
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ - Best of
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΤΟ 10 (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 4 (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
01.45 ΙΧΝΗ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 PUSHING DAISIES
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 FLORICIENTA Σειρά
15.45 HELLCATS Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο 2»
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του Αγίου Μαραντόνα» Α' τηλεοπτική προβολή
04.45 CHUCK
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσιπολίνο»
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Πρέβεζα, γοητεία των αντιθέσεων»
08.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η σημαντικότερη μέρα της ζωής μου» (6ο)
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Βαλκάν Εξπρές - Βαλκανικοί λαϊκοί χοροί
17.00 Ο ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ Ξένη σειρά (2ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Κινηματογράφος - Μανολογος των κυρίαρχων
20.00 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά (5ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «100 ημέρες λήθαργου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)
09.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε) «Λιμνούλες - Υδροχαρή»
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΤΟ ΛΕΜΟΝΟΔΑΣΟΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε) Παιδική εκπομπή
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
18.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε)
19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Χλόη Γεωργάκη - Ομπολένσκι»
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μέρα του καλοκαιριού»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
24.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
11.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Κρυφά σχολεία»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Βαρκελώνη»
17.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)
20.00 ΣΙΜΟΝ ΝΤΕ ΜΠΟΒΟΥΑΡ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
23.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σταυροφόροι»
07.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
08.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Μαλαισία»
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Νερόμυλοι»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια λατέρνα, μια ζωή»
21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
23.10 ΜΙΑ ΖΩΗ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ - ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
00.30 CINEMANIA (Ε)
01.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΜΙΑ ΖΩΗ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ - ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
10.00 ASI (Ε) Σειρά
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BLACK OUT (Ε)
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 RAISING THE BAR
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 UNITED STATES OF TARA
06.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΜΕΝΕΞΕ Δραματική σειρά
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΛΑΛΕ, ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΤΟ 10 (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 4 (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
01.45 ΙΧΝΗ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 PUSHING DAISIES
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 FLORICIENTA Σειρά
15.45 HELLCATS Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκληματίας πολέμου»
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολεμιστές του ΙΡΑ»
04.30 CHUCK Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η γαβάθα με το χυλό, ο μικρός ραφτάκος»
07.35 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ιόνια νησιά»
08.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (7ο) Ξένη σειρά
08.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Το διάστημα»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Μίλτος Πασχαλίδης»
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η μεγάλη αλλαγή» (4ο)
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 «Χανιά»
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή του Πιότρς»
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «4 χρόνια Συρμός» (Μέρος Α')
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)
09.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε) «Αναρριχώμενα φυτά»
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' «Κυνηγώντας τους αλιγάτορες»
12.00 ΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε) Παιδική εκπομπή
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.45 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
18.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε)
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «ArtBasel 2012»
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 «Μεγάλη Βρετανία - Σενεγάλη» Απευθείας μετάδοση από το στάδιο Old Trafford του Μάντσεστερ
24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
11.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Αφγανιστάν - Νέα ζωή»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Νιγηρία»
17.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
19.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Κώστας Βουτσάς»
20.00 ΒΙΧΤΕΡΛΕ, Ο ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ ΤΩΝ ΜΑΛΑΚΩΝ ΦΑΚΩΝ ΕΠΑΦΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
23.00 BLACK POWER MIXTAPE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγχειρίδιο αναγνώρισης αγίων»
07.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
08.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε) «Στη Ρόδο»
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Εκουαδόρ»
16.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δολάρια της Ασπασίας»
21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
23.10 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΡΙΑ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
00.30 CINEMANIA (Ε)
01.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΡΙΑ (Ε)
04.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
10.00 ASI (Ε) Σειρά
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BLACK OUT (Ε)
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 RAISING THE BAR
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 UNITED STATES OF TARA
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΜΕΝΕΞΕ Δραματική σειρά
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ - Best of
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΤΟ 10 (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 4 (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
01.45 ΙΧΝΗ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 PUSHING DAISIES
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 FLORICIENTA Σειρά
15.45 HELLCATS Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύκολο χρήμα»
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spark»
04.30 CHUCK Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Στην καρδιά του δάσους, η περιπέτεια ενός μυρμηγκιού»
07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Σίφνος»
08.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (8ο) Ξένη σειρά
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Μαθήματα ρωσικής γλώσσας
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Δημ. Κοντογιάννη - Αφιέρωμα στο Στέλιο Καζαντζίδη
18.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «7000 λέξεις ακριβώς» του Κίμωνα Ρηγόπουλου
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι και τους δημιουργούς του. Με τον Πάρη Μήτσου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
10.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ROAD TO GLORY - MARATHON (E)
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ Εφηβική σειρά
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ Εφηβική σειρά
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΕΚΟΡ
18.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε) «Για πάντα υγιείς»
19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε) «Τάνια Τσανακλίδου»
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
20.30 ΞΕΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ζακ Ρογκ»
21.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «FLYBOYS» Α' τηλεοπτική μετάδοση
00.15 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ Σειρά
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
11.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ξένο αθλητικό ντοκιμαντέρ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
19.30 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΚΟΥΠΟΛΕΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΧΡΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΟΝΔΙΝΟ 2012 Τελετή έναρξης
07.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
08.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
12.00 BALKAN EXPREES (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταξιτζής»
21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
23.10 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΡΙΑ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
00.30 CINEMANIA (Ε)
01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΡΙΑ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
12.00 STARFISH Δραματική σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ASI Δραματική σειρά τουρκικής παραγωγής
23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
24.00 RAISING THE BAR
01.00 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.00 CASTLE Σειρά
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 MOBILE FUN
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε) Σειρά
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά τουρκικής παραγωγής
11.00 ΜΕΝΕΞΕ Σειρά
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή - (Best of)
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΛΑΛΕ, ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ (Ε)
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ Σειρά
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
24.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε) Σειρά
00.45 CSI, LAS VEGAS
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 FASHION FEVER
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (E)
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES 2 (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 4 (Ε) Σειρά
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
01.45 ΙΧΝΗ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (E)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 PUSHING DAISIES Σειρά
06.55 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: Η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο Δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 FLORICIENTA Σειρά
15.45 HELLCATS Κομεντί
16.50 THE BIG BANG THEORY
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Αστυνομική σειρά
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστηριώδης νήσος»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Planet terror»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στο Μανχάταν»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (7ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 Ο ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ Ξένη σειρά (1ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Βασίλη Λέκκα
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
07.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
09.00 SONIC UNDERGROUND
09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ
09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Ονειρο θερινής νύχτας»
11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 (Beach Volley, Κωπηλασία, Ποδηλασία Δρόμου, Τένις, Ξιφασκία, Σκοποβολή, Γυμναστική)
01.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
02.30 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ Σειρά (Ε)
03.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ ΣΤΙΣ 10.00
11.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
14.30 MEDITERRANEO (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
16.30 CAROUSEL
17.00 SCHOOL-TUBE (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιρος καλόγερος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
01.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
07.55 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE
08.30 ΝΕΑΡΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
09.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
10.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ
11.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέσσερις νύφες και ένας γαμπρός»
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του σκλάβου»
00.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
01.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
03.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
04.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
05.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
06.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 UGLY BETTY
10.00 ARMY WINES Δραματική σειρά
11.00 DESPERATE HOUSEWIVES
12.00 PRIVATE PRACTICE Σειρά
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Stepping out»
15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Τηλεταινία
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Γελών λαβέ» (Ε)
00.40 ΟΚ - THE MAD CONFESSIONS Ψυχαγωγική εκπομπή
01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The ladies man»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.40 MOBILE FUN
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
08.15 MACGYVER
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 GOΤ TO DANCE Talent show
15.15 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
17.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND Σειρά
17.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
20.00 OLIVER'S TWIST
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σπίτι, μια ζωή»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο χτύπημα»
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
08.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
09.45 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 BIG BANG (Ε)
12.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. (Ε)
15.50 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
23.45 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
00.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
02.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.50 STARLAND «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Polly Pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μax», «Jewelpet», «Teen days», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10 Ultimate Alien», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αντάλλαγμα»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 SMALLVILLE Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχετε κάνει κράτηση;»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός εαυτού»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απατεώνες και τζέντλεμεν»
04.00 CHUCK Σειρά
07.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
08.00 ΠΡΩΙΝΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ Με τον Διαμαντή Καλαφατιάδη
09.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
10.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Με τον Ανδρέα Θερμό
12.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
13.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Με τον Γιώργο Μηλιώνη
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Με τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
17.00 ΚΑΚΑ ΜΑΝΤΑΤΑ Με τον Τοτέμ
19.00 Radiokollectiva Με τους Kollectiva
20.00 ΡΟΚ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ Με τον Σάββα Συνοδινό
21.00 ΜΑΓΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ Με τον Τάκη Σεραφείγκο
22.00 METALΜΟΡΦΩΣΗ Με τον Βασίλη Σκουρτόπουλο
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
06.00 ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗ!!! Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟΝ «902» Με τον Ανδρέα Θερμό
11.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Με τον Γιώργο Μηλιώνη
13.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
14.00 Η ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Με τον Ζήση Νούσια
16.00 7 ΤΕΧΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ Με την Εφη Θανοπούλου
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
19.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902» Από την Κική Κουτζανίδου
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Με τον Κώστα Λάζαρη
21.00 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΥΦΑΙΝΕΙ Με την Πένυ Σπανού
22.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΛΑΪΚΟΝ Με τον Αλέκο Δεληγιάννη
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου