Κυριακή 19 Γενάρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Star Trek»

16.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κληρονόμοι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 DANCING WITH THE STARS Χορευτικό talent show

00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 AMERICAN IDOL Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 THE DELICIOUS MISS DAHL

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα απ' την Κυψέλη»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ;

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάντεψε ποιος»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The number 23»

01.00 STARS SYSTEM (Ε)

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καγιού», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Η Μία κι εγώ», «Slugterra»

12.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάνσελοτ, ο πρώτος ιππότης»

17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 DR COOK (Ε)

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτσοι από τον πάγκο»

23.30 WORLD CLASS: BARTENDER OF THE YEAR 2013

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουνγκ Φου... Ζίο!»

02.30 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Οι περιπέτειες του Max», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Angry Birds», «Μάγια, η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα και η ποπ σταρ» (Α' μέρος - τελευταίο), «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Step Up»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά - Νέος κύκλος επεισοδίων

18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Orphan»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή στο περιθώριο» Α' τηλεοπτική προβολή

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Reign in darkness»

ΤΡΙΤΗ 21/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.15 ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ Παιχνίδι περιπέτειας

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.45 ΝΙΚ Ο' ΚΛΟΚ Ανατρεπτική σατιρική εκπομπή

23.45 360ο

00.45 GLEE Ξένη σειρά

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

23.40 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.15 L.A.P.D. (E)

04.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fury», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αμερικάνος»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ (Νέος κύκλος επεισοδίων)

01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστήριο του φάρου» Α' τηλεοπτική προβολή

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.15 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ - HOTEL EDITION

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gran Torino»

00.45 GLEE Ξένη σειρά

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (ε) Σειρά

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΕΚΔΙΚΗΣΗ

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.30 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)

03.30 LAPD (Ε) Σειρά

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fury», «Max Steel»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια συνωμοσίας»

23.20 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σπείρα»

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Αισθηματική δραματική τηλενουβέλα

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή... τρελή... σαραντάρα»

23.45 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

01.00 GLEE Ξένη σειρά

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 CSI LAS VEGAS Σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός εχθρός»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Quarantine»

03.45 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fury», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φαντάσματα των πρώην»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάντα μόνος» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΕΜΠΤΗ 23/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.15 THE BIGGEST GAME SHOW IN THE WORLD

24.00 WINTER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας

01.00 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Δραματική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική τηλενουβέλα (τελευταίο)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 GLEE Ξένη σειρά

02.30 CSI LAS VEGAS Ξένη σειρά

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε) Σειρά

23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ - EROS RAMAZZOTTI: NOI CINECITTA LIVE

03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.00 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade metal fury», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hanna» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικός έρωτας»

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

14.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

15.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 GOT TO DANCE

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 STARS SYSTEM

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Music and lyrics»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Πρεμιέρα

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 360o

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καγιού», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Τα χρονικά του Ματ Χάτερ», «Χάντικ»

12.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»

16.55 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισπαγγλικά»

23.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυστηρώς κατάλληλο»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.15 L.A.P.D. (Ε)

04.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Οι περιπέτειες του Max», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Max Steel», «Angry Birds», «Μάγια η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Scooby Doo! Mystery incorporated», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός μπελάς»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάσκοπος της διπλανής πόρτας» Α' τηλεοπτική προβολή

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μωρό καθ' οδόν»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίλιες και μια νύχτες»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE Μουσικό talent show

23.30 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδελφοί Μπλουμ» Α' τηλεοπτική προβολή

03.10 ARMY WINES Σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική τηλενουβέλα (τελευταίο)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Music and lyrics»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.00 ΑΝΤΗΟΝΥ BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.00 DROP DEAD DIVA (E) Σειρά

04.00 L.A.P.D. (E)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Κοινωνική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fury» «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απίστευτη ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Icarus»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εδεσμα 2: Η επιστροφή»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ
Το πρόγραμμα του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΠΑΜΕ

Εκπομπές από σωματεία, σπουδαστικούς και φοιτητικούς συλλόγους, εκπομπές σχολιασμού, αλλά και πολιτιστικού περιεχομένου, περιλαμβάνει το πρόγραμμα του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr/modules/mod_radioplayerjoomla-free/pame_radio.php). Ολες οι εκπομπές αποθηκεύονται και είναι διαθέσιμες για ακρόαση από την ιστοσελίδα του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr).

Στο πρόγραμμα προστίθεται η εκπομπή της Γραμματείας Διεθνών Σχέσεων του ΠΑΜΕ, η οποία θα μεταδίδεται κάθε δεύτερη Τετάρτη. Η εκπομπή θα προβάλλει τη διεθνή δραστηριότητα του ΠΑΜΕ και θα ενημερώνει γύρω από τις εξελίξεις στο παγκόσμιο συνδικαλιστικό κίνημα.

Δευτέρα

6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής

7 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού

9 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

Τρίτη

6 μ.μ. Σωματείο Εργαζομένων στο χρηματοπιστωτικό σύστημα

7 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων

9 μ.μ. «Η μουσική που βλέπετε» με τον Βασίλη Σκουρτόπουλο

Τετάρτη

7 μ.μ. Εκπομπή Κλαδικού Συνδικάτου Ενέργειας

9 μ.μ. Εκπομπή Γραμματείας Διεθνών Σχέσεων του ΠΑΜΕ

Πέμπτη

6 μ.μ. Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων

7 μ.μ. Σύλλογοι Κατάρτισης

9 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με την Μαρία Καραπιπέρη

Παρασκευή

6 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών

7 μ.μ. Ενωση Λογιστών Πρωτευούσης

9 μ.μ. «Κακά μαντάτα» με τον Πέτρο Πουντίδη (ΤΟΤΕΜ)

Από τις 12 το μεσημέρι και κάθε μία ώρα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων. Την Τετάρτη και το Σαββατοκύριακο μεταδίδονται εκπομπές σε επανάληψη και μουσικό πρόγραμμα.




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org