08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες φάσεις, γκολ των αθλητικών γεγονότων του Σαββατοκύριακου
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.15 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ (Ε) Το βήμα ανθρώπων της Τέχνης και του Πολιτισμού
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ 5Χ5
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.44 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλίμονο στους νέους»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ - ΜΕΓΑΛΑ ΟΝΕΙΡΑ
00.30 ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΛΥΤΗ
01.00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ (Ε)
01.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε)
02.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Πέλλα»
10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Αλιάκμων»
11.01 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ;
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΗΣ ΕΡΤ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ «Gerry Mulligan»
08.01 EK ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ 'Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ (Ε)
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΟΥΝΕΛΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΕΛΑΝΤΖΕΛΟ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ρήξη»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 9η ΕΝΤΟΛΗ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της λίμνης»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ατιμασμένη»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΧΑΛΙ END (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
11.00 TWIST (Ε)
12.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12.30 ΚΑΝΤΕΛΑ
13.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθί της»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δίκη των δικαστών»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 GOAL FANTASTIKO
02.00 L.A. HEAT
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ(Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 HACKERS
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στον παράδεισο»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία ρομαντική»
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 HACKERS
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.20 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΤΕΡ: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
01.30 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)
02.30 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.10 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.25 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέρβαση καθήκοντος»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύθωνας»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα άδυτα της γης»
03.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
04.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΤΕΛ
05.00 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
«902»
15.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ
17.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη
20.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
12.15 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.45 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλέντι, λεφτά και αγάπη»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
19.00 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ
20.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΑΧΑΡΑΣ
21.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00 ΝΒΑ JAM
00.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
02.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 7 ΜΜΕ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδελφός μου το τροχονόμος»
16.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.30 ART NET
18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
20.15 ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία ενός εγκλήματος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Πελέας και Μελισσάνθη» του Κλον Ντεμπισί
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «ΣΑΚΑ ΒΕΤΑ - ΙΕΚ ΞΥΝΗ»
17.00 WOMAN
17.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ
22.00 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
22.30 Η ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ Β'
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισογύνης»
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 HOME CINEMA
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρεβατομουρμούρα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΜΠΑΜ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία των Αθηνών»
23.00 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Γιακούζο ΙΙ»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καμπάνες του Σαν Αντζελο»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό του γορίλα»
05.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Ε)
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστενάζουν οι πενιές»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας του Μπελ Ερ»
16.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
18.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΙΒΛΟΣ: ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑΣ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.00 PACIFIC BLUE
04.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
10.30 THUNDERSTONES
11.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 STATUS QUO
13.00 ΠΕΡΙ ΟΥΣΙΑΣ & ΑΠ-ΟΥΣΙΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6 + 1
15.45 HACKERS - BEST OFF
16.30 IN STYLE
17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Παχυσαρκία η σύγχρονη απειλή»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Πέλλα»
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ
22.30 90' ΚΑΙ... ΚΑΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράκουλας: Νεκρός και μ' αρέσει»
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άφραγκος Ωνάσης»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος εραστής»
23.45 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανθρωποκυνηγός»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ(Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.40 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
06.55 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ
07.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
08.05 ΑΡΘΟΥΡ
08.45 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
09.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.55 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
09.50 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
10.55 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.35 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
11.50 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
12.25 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
12.35 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
13.10 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.45 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρομοκράτης του Μαϊάμι»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής»
04.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΤΕΛ
Ενας άνδρας μετά από 15 χρόνια απουσίας επιστρέφει στην οικογένειά του που ζει στην εξοχή. Η ανιψιά του, η πεντάχρονη Ορελί, είναι η πρώτη που τον βλέπει να φτάνει και αμέσως νιώθει συμπάθεια και αγάπη για τον μυστηριώδη ξένο. Η μεγαλύτερη της αδελφή είναι πιο επιφυλακτική απέναντί του και είναι η αιτία των δραματικών γεγονότων που θα συμβούν.
Ο «ξένος» γίνεται μέρος της ζωής τους, όμως η θύμηση του ποιος ήταν παλιά και τι έκανε, αρχίζει να βαραίνει την ατμόσφαιρα. Η τραγωδία ξεσπάει, οι ενήλικες «χτυπούν» πισώπλατα και η βία ξεσπά και παρασύρει στη δίνη της και τα δύο παιδιά. «Η καρδιά του κτήνους», της Ελέν Ανζέλ, είναι μια ταινία γεμάτη ρεαλισμό, δυνατά συναισθήματα και υπέροχες ερμηνείες (Τρίτη, ΝΕΤ, 00.30).
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο με την Αννα Μπαλλή
19.15ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.14 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ
19.15 ΡΙΜΕΪΚ
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΡΙΜΕΪΚ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
22.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ...
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 Ανδρες - σύντομο (Ε)
03.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 (Ε) Ζευγάρια - ελεύθερο
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Αρχαία Θήρα»
10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Εβρος»
11.01 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
11.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ; «Γερμανική»
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
18.30 ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ (Ε)
20.00 «ΣΠΑΖΟΝΤΑΣ» ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
08.01 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΡΜΙΤΑΖ
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΔΥΝΑΜΕΙΣ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 EVIVA (Ε)
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΕΚΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
21.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
22.00 ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ;
23.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ 'Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εικοστός μου αιώνας»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΖΟΚΕΡ
21.15 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ Ζωντανή μετάδοση
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σαδιστής»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταιγίδα στο Τσερόκι Σίτι»
05.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
11.00 TWIST (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΑΝΤΕΛΑ
13.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για την αγάπη»
15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙΣ
22.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ
23.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 TWIST
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράλληλη ζωή»
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην είδατε τον Παναή»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 CASUS BELLI
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κακά παιδιά»
23.40 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)
01.00 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)
02.00 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.10 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.25 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
22.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ
23.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ορίων»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξενοδοχείο της αγάπης»
04.15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΤΕΛ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
19.30IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
20.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)
19.44 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ (Συν.)
00.45 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Αρχαία Σάμος»
10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Βόλβη»
11.01 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
11.30 ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ; «Γαλλία»
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
18.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗ
20.30 ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Η καρδιά του κτήνους»
08.01 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΔΥΝΑΜΕΙΣ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΝΕΛΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΕΛΑΝΤΖΕΛΟ (τελευταία)
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
21.00 E-LIFE
22.00 ΑΠΛΕΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
22.30 EVIVA
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Σόφι»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
22.00 ΑΛΙΚΗ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας το δολοφόνο μου»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχαιρετισμός στα όπλα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΧΑΛΙ END (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
11.00 TWIST (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΑΝΤΕΛΑ
13.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ
24.00 TALK SHOW
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσευχήσου να πεθάνεις»
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Στον αφρό του υποκόσμου»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα της οργής»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 DE FACTO
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ 2000
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ 2000 (Συνέχεια)
01.30 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΑΡΘΟΥΡ
08.10 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
08.25 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δρόμος χωρίς γυρισμό»
23.00 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλάσμα 2»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε ουρανός»
04.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
Οταν ανακαλύπτεται το πτώμα ενός βιομηχάνου αναστατώνεται μια μικρή πόλη του Μισισιπή. Ενας μαύρος, που συλλαμβάνεται ως ύποπτος, αποδεικνύεται αστυνομικός της Φιλαδέλφεια και ανακρίνεται από τον στενόμυαλο αρχηγό της αστυνομίας. Παρά την αντιπάθεια που υπάρχει ανάμεσά τους, αναγκάζονται να συνεργαστούν για τη διαλεύκανση του εγκλήματος... «Η Ιστορία ενός εγκλήματος», σε σκηνοθεσία Νόρμαν Τζούισον, είναι ένα κοινωνικό θρίλερ γεμάτο σασπένς και ανατροπές, με απρόβλεπτο τέλος. Η ταινία κέρδισε πέντε Οσκαρ. Πρωταγωνιστούν: Σίντεϊ Πουατιέ, Ροντ Στάιγκερ(Κυριακή, ΝΕΤ, 23.00).
Η τραγικότητα της φύσης του ατίθασου χαρακτήρα, η αδυναμία προσαρμογής του με τις επιταγές της κοινωνίας και τα προβλήματα των διαπροσωπικών σχέσεων, αποτελούσαν τα αγαπημένα θέματα του Τόνι Ρίτσαρντσον, ενός από τους κυριότερους εκπροσώπους του βρετανικού Free Cinema. Η ταινία «Μπλε ουρανός», είναι το τελευταίο φιλμ που σκηνοθέτησε πριν από το θάνατό του, το 1991.
Ο Χανκ Μάρσαλ, ένας μηχανικός του στρατού των ΗΠΑ, ειδικεύεται σε θέματα πυρηνικής ενέργειας. Εχει δύο προβλήματα: Το πρώτο είναι ο ντόμπρος χαρακτήρας του, που συχνά επιφέρει τη δυσαρέσκεια των προϊσταμένων του. Το δεύτερο, τα ψυχολογικά προβλήματα της συζύγου του, που αισθάνεται καταπιεσμένη και προσπαθεί να προσελκύει πάνω της την προσοχή του κόσμου. Οι περιπλοκές στη σχέση τους αρχίζουν όταν εκείνος μετατίθεται από τη Χαβάη σε μια απομονωμένη βάση στην αφιλόξενη Αλαμπάμα... Πρωταγωνιστούν: Τόμι Λι Τζόουνς, Τζέσικα Λανγκ. (Τρίτη, ΣΤΑΡ, 02.30)
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 EUROGOALS Οι καλύτερες φάσεις & γκολ του Αγγλικού Πρωταθλήματος
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική εκπομπή του «902»
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΔΕΛΤΙΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)
17.59 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ
18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην Αίγινα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η παγοθύελλα»
01.20 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.25 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Κυκλαδικός πολιτισμός»
10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ
11.01 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
11.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ;
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART NET (Ε)
18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ (Ε)
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)
20.30 CINETRIP
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΜΕΤΑΒΟΛΗ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 WOMAN (E)
12.30 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ (Ε)
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 DESIGN FOREVER (Ε)
21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γερμανία, χλομή μητέρα»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος σκότωσε την Τζόι Μόργκαν;»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ(Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 THE SEFERLEE SHOW
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγνωστος του Πασίφικ Χατς»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιστίν»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με το στανιό πυγμάχος»
05.30 ΜΑΝΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
11.00 TWIST (E)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΑΝΤΕΛΑ
13.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Στον αφρό του υποκόσμου»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατηγορώ τους δυνατούς»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λιμάνι της αγωνίας»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
06.50 ΤΕΛΑΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΑΡΘΟΥΡ
08.10 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
08.25 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»
23.15 ΣΤΟ STAR ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «CIA: αποστολή εξόντωσης»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κρησφύγετο»
04.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 FIVE ON 5 H εκπομπή για το 5Χ5 με πλούσια ποδοσφαιρική δράση. Επιμέλεια - παρουσίαση Χάρης Λαούδης, Φώτης Μητρόπουλος
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων με τον Θανάση Παπαρήγα
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... σε στέκια με καλή λαϊκή μουσική
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΔΕΛΤΙΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: «ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ - ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ»
18.59 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ
19.00 Δ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ
21.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 Γυναίκες - σύντομο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ (Συν.)
02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 Χορός - ελεύθερο
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Ταφικά έθιμα»
10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Λιμνοθάλασσες Πιερίας»
11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ; «Ελληνική»
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕΪΚΕΡ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
20.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
23.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ «Αχιλλέας Περσίδης - Νότιος ήχος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΥΡΑΥΛΩΝ
08.01 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΜΕΤΑΒΟΛΗ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΟΥ ΛΟΥΒΡΟΥ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 Δ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ
21.00 ΑΝΑΚΡΙΣΗ ΤΡΙΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάδια»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ
22.00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τις βαλίτσες»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησυχη αλλά ματωμένη νύχτα»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιά στα σκαλοπάτια»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
11.00 TWIST (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΑΝΤΕΛΑ
13.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙΣ
22.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Στον αφρό του υποκόσμου»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες του Μπρονξ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)
16.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμες υποψίες»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΜΑΘΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βήμα πριν από το θάνατο»
03.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΩΡΑ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.10 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.25 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΩΝ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί ήρωες»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από την κόλαση»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χλομός άγγελος»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό πάθος»
05.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
Ο Εβρος, ο ποταμός της Βαλκανικής, ο δεύτερος σε μέγεθος μετά το Δούναβη, που πηγάζει από το όρος Ρίλο της Βουλγαρίας και διασχίζοντας 530 χιλιόμετρα χύνεται στο Θρακικό Πέλαγος, είναι το θέμα εκπομπής της σειράς ντοκιμαντέρ «Οι μέρες της Αλκυόνας», που αναφέρεται στους ελληνικούς βιότοπους. Ο Εβρος είναι ένα ποτάμι που για χιλιάδες χρόνια υπήρξε σταθμός και ζωτικό σημείο για τροφή και ξεκούραση των αποδημητικών πουλιών στη μέση μιας μακριάς διαδρομής. Πάπιες, γλάροι, χήνες μαζί με εξωτικά φλαμίνγκος και τους κύκνους του βορρά, μεταναστεύουν στο βιότοπο όταν τα χιόνια σκεπάζουν την υπόλοιπη Ευρώπη. (Τετάρτη, ΝΕΤ, 10.30)
Σε έντεκα αλληλένδετες σκηνές παρελαύνουν χαρακτήρες που διαφέρουν, μέσα σε ρομαντισμό και ερωτικές καταστάσεις. Ολα αυτά στην ισπανική ταινία «Χάδια», σε σκηνοθεσία Βεντούρα Πονς. Ενας νέος άντρας, που δε θέλει πια να ζει με τη γυναίκα του. Μια νεαρή γυναίκα, που επισκέπτεται τη μητέρα της. Μια μεσήλικη, που μοιράζεται το δωμάτιό της με μια ηλικιωμένη κυρία. Η ηλικιωμένη, που ξαναβρίσκει τον αδερφό της. Ενα παιδί, που επιτίθεται στον ηλικιωμένο άντρα. Μια σχέση μεταξύ πατέρα και γιου. Ο χωρισμός ενός ζευγαριού. Ενα κορίτσι, που κατηγορεί τον πατέρα της για το λόγο της ύπαρξής της. Το γεύμα ενός παιδιού με τη μητέρα του. Ο κεραυνοβόλος έρωτας μεταξύ δύο αγνώστων. Ολοι ψάχνουν μια ελπίδα για επικοινωνία. Για ένα χάδι... Πρωταγωνιστούν: Ντέιβιντ Σέλβας, Λάουρα Κονεγιέρο, Ζουλιέτα Σεράνο, Αγκουστίν Γκονζάλες, Μέρσε Πονς, Μοντεσερά Σαλβαντόρ (Παρασκευή, ΕΤ 3, 00.30).
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ
1. Οι περιπλανώμενοι θεατρικοί θίασοι - Η πιο γνωστή Δημοκρατία.
2. Κοινά λέγεται μάγουλο - Αυτά που ποτέ δε σταματούν.
3. Κατά κάποιο τρόπο, προσιτά - Αυτός που δεν πέτυχε το σκοπό του.
4. Περιέχει εγκώμια - Πρώτη ποιότητα.
5. Δορυφόροι του... Δ - Ελαχιστοποιεί τον θόρυβο κατά την εκπυρσοκρότηση.
6. Η αιθάλη, η καπνιά - Σύμβουλος νομικών - Της ασχήμιας αυτός αναφέρεται.
7. Αποσταθεροποιητικός παράγοντας - Ουσία που περιέχεται στο αίμα - Δωρικό άρθρο.
8. Κατάληξη ρωσικών ονομάτων - Γεωλογική περίοδος που διήρκεσε 11 εκατομμύρια χρόνια.
9. Κι έτσι τα δύστροπα, τα απείθαρχα - Αρπακτικό σαρκοφάγο θηλαστικό ζώο.
10. Ερωτηματικό μόριο - Σαρκοφάγο γαμψώνυχο πτηνό με οξύτατη όραση.
11. Μάρκα ηλεκτροφώνων - Πόλη της Αργεντινής - Μόριο αρχιμαφιόζου.
12. Είδος ψαριού - Παλιός πρόεδρος της Νότιας Αφρικής.
13. Ισα που διακρίνεται - Πετούσε παλιότερα - Ασιατικός κράτος.
14. Πρωτεύουσα ασιατικής χώρας - Το όνομα της τραγουδίστριας Σινάτρα - Παροπλισμένος... στρατός.
ΚΑΘΕΤΑ
1. Στενή θάλασσα δίοδος ανάμεσα σε δύο ξηρές - Τίτλος που πλέον εξέλιπε.
2. Είδος τυριού - Κύρια πρόθεση.
3. Λιμάνι της Αλγερίας - Αραβικό άρθρο - Πολύ ελαστική κι ανθεκτική πλαστική ύλη.
4. Για τους αρχαίους, η βροχή - Ογκώδης αδένας του οργανισμού (καθ.) - Κύρια πρόθεση.
5. Κόβεται κι από τρόμο - Νέο ξεκίνημα, αφετηρία.
6. Αρχικά για... πέταγμα - Ειδικευμένοι γιατροί.
7. Παλιά ονομασία της Σπερχειάδας - Μυθικές Νύμφες - Σύμβολο χημικού στοιχείου.
8. Χαλινάρια για υποζύγια, πάνω στα οποία στηρίζεται η σέλα - Εκφράζει αγανάκτηση.
9. Δεν περιλαμβάνει λαϊκούς - Είδος μουσικών οργάνων.
10. Κύρια πρόθεση - Πατρίδα του Οδυσσέα Ελύτη.
11. Το όνομα του διάσημου Ιάπωνα σκηνοθέτη Κουροσάβα - Στο ίδιο τοπικό σημείο (αρχ.).
12. Ασφαλίζει ναυτικούς - Κατηγορία Δικαίου - Ξενική τέχνη.
13. Εδρασε στην Αλγερία - Γερά, εύρωστα - Εταιρικού τύπου αρχικά.
14. Η κυρία Μωάμεθ - Αδικημένος μεταφορικά - Χρησιμοποιείται από επιπλοποιούς.
ΛΥΣΗ
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ
1. ΜΠΟΥΛΟΥΚΙΑ - ΝΕΑ 2. ΠΑΡΕΙΑ - ΑΕΝΑΑ 3. ΟΡΑΤΑ - ΑΠΡΑΚΤΟΣ 4. ΥΜΝΟΛΟΓΙΑ - ΑΑ 5. ΓΕ - ΣΙΓΑΣΤΗΡΑΣ 6. ΑΖΑ - ΑΚ - ΤΕΡΑΣ 7. ΖΑΛΗ - ΟΥΡΙΑ - ΤΑΝ 8. ΙΝ - ΠΑΛΑΙΟΚΑΙΝΟ 9. ΑΝΑΠΟΔΑ - ΛΥΚΟΣ 10. ΑΡΑΓΕ - ΑΕΤΟΣ 11. ΑΜΙ - ΡΟΣΑΡΙΟ - ΑΛ 12. ΣΕΛΑΧΙ - ΜΠΟΘΑ 13. ΑΤΟΝΗ - ΤΑΕ - ΙΡΑΚ 14. ΣΑΝΑ - ΝΑΝΣΙ - ΤΕΑ.
ΚΑΘΕΤΑ
1. ΜΠΟΥΓΑΖΙ - ΠΑΣΑΣ 2. ΠΑΡΜΕΖΑΝΑ - ΜΕΤΑ 3. ΟΡΑΝ - ΑΛ - ΝΑΪΛΟΝ 4. ΥΕΤΟΣ - ΗΠΑΡ - ΑΝΑ 5. ΛΙΑΛΙΑ - ΑΠΑΡΧΗ 6. ΟΑ - ΟΓΚΟΛΟΓΟΙ 7. ΑΓΑ - ΥΑΔΕΣ - ΤΑ 8. ΚΑΠΙΣΤΡΙΑ - ΑΜΑΝ 9. ΙΕΡΑΤΕΙΟ - ΑΡΠΕΣ 10. ΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 11. ΑΚΙΡΑ - ΑΥΤΟΘΙ 12. ΝΑΤ - ΑΣΤΙΚΟ - ΑΡΤ 13. ΟΑΣ - ΑΝΟΣΑ - ΑΕ 14. ΑΙΣΑ - ΟΝΟΣ - ΛΑΚΑ.
ΚΥΡΙΑΚΗ
06.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Νέο κύμα και έντεχνο τραγούδι
08.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με τον Πέτρο Κασιμάτη
10.00ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ Ενημερωτική εκπομπή με τα γεγονότα της βδομάδας που πέρασε. Με τον Ν. Μπογιόπουλο
12.00 ΧΑΜΟΓΕΛΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΦΟΒΟ Η ραδιοφωνική εκπομπή της θεραπευτικής κοινότητας 18 ΑΝΩ
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τους Αλέξανδρο Λαμπρίδη - Αντώνη Εξαρχο
16.00ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Σύγχρονο ελληνικό τραγούδι
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση. Με την Α. Ιωαννάτου
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γιώργο Μηλιώνη
20.00ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΕ ΑΞΟΝΑ ΤΟ BLUES Το μπλουζ και οι συγγενικές μουσικές. Με τον Τάκη Σεραφείγκο
22.00ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Μπαλάντες και σύγχρονο τραγούδι με τον Α. Στεφόπουλο
23.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»
ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Γ. Χατζηγεωργίου
08.00 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Η πολιτική επικαιρότητα της μέρας. Με τον Δάνη Παπαβασιλείου
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων. Με την Αννα Μπαλλή
13.00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΕΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ Καθημερινή αθλητική εκπομπή του «902». Με τον Γ. Κογκαλίδη και την Λ. Κάραλη
14.00ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα ως τις 2 το μεσημέρι
15.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Επιλογές από τη νέα ελληνική σκηνή
16.00 ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ Ελληνικό και ξένο τραγούδι. Με τον Φ. Βήτα
17.10 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Κ. Τραμπαδούρο
18.00ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Εντεχνο και σύγχρονο ελληνικό τραγούδι. Με τον Διαμαντή Καλαφατιάδη
19.10ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Στην αλβανική γλώσσα
19.30 ΓΙΑ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ Με τον Β. Αρναουτάκη
21.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ... ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Το λαϊκό τραγούδι στον «902»
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με την Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Α' Εθνικής Κατηγορίας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
11.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ «Ντρίνστοπ»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζάλλογγο, το κάστρο της λευτεριάς»
15.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Ρήγας Βελεστινλής»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.00 ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ «Ο πύργος της Ερήμου»
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΠΟΛΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΑCEI NIS NAFTAGAS
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 Χορός - Ελεύθερο
02.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 Γυναίκες - Ελεύθερο
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)
12.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο καραβάνι»
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αταίριαστοι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μοναχικό κορίτσι»
08.01 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
08.30 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
09.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΗ ΔΙΑΘΗΚΗ
10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
12.00 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 Ε-LIFE (Ε)
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 DESIGN X-treme
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΟΙ ΕΞΕΥΡΕΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
21.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροβινσώνας Κρούσος»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Σειρά
12.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ Σειρά
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ψεύτρα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλοι μας, οι Αμερικάνοι»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδυναμία»
04.00 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάλι end»
06.00 TALK SHOW
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λενιώ η βοσκοπούλα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Σουλιώτες»
17.00 ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Μενέντεζ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
03.00 PACIFIC BLUE Σειρά
04.00 TWIST (E)
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
08.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΤΕΡ ΠΑΝ Παιδική σειρά
08.30 ΤΟΜΑΤΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
09.00 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΝΕΙΛΟΥ
09.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΧΩΡΑ
10.00 WOOF
10.30 THUNDERSTONES
11.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΤΟΥΡΜΠΟ
13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ
17.00 VIEW MASTER Ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ: ΛΑΜΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Κρυστάλλω»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Γαλλία - Ιαπωνία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σαλαμάνδρα»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Για όλα φταίνε τα θηλυκά»
08.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του μαμπά»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.15 TRACTION
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χαρτορίχτρα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα μου τρελάθηκε»
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη αναρρίχηση»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δρόμος χωρίς επιστροφή»
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.40 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
06.55 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ
07.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
08.05 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.45 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
09.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
09.50 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
10.55 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.35 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
11.50 ΕΞ-ΜΕΝ
12.25 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
12.35 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
13.10 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Εγώ η Λασκαρίνα»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελικός στόχος: Η επιβίωση»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Εμεραλντ»
04.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά