Κυριακή 12 Γενάρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

06.50 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

07.50 TV QUIZ

08.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

10.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλαμπ των χωρισμένων γυναικών»

15.50 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.20 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 DANCING WITH THE STARS Χορευτικό talent show

00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 AMERICAN IDOL Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 THE DELICIOUS MISS DAHL

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίχτρα»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ;

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr. & Mrs. Smith»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εκδίκηση»

01.15 STARS SYSTEM (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 STRONG MEDICINE Ξένη σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καγιού», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Η Μία κι εγώ», «Slugterra»

12.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοτζίλα»

17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 DR COOK (Ε)

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριός»

23.30 WORLD CLASS: BARTENDER OF THE YEAR 2013

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόκκινο ποτάμι» Α' τηλεοπτική προβολή

02.30 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Οι περιπέτειες του Max», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Angry Birds», «Μάγια, η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «The Garfield Show»

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Barbie: Τα πιο γλυκά Χριστούγεννα» (Γ' μέρος - τελευταίο)

12.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο εβδομάδες προθεσμία»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά Νέος κύκλος επεισοδίων

18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «1408»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αόρατος»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αίσθηση του φόβου» Α' τηλεοπτική προβολή

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ (Ε)

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Αισθηματική δραματική τηλενουβέλα

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη»

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

01.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 CSI LAS VEGAS Σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασύλληπτη συμμορία» Α' τηλεοπτική προβολή

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασύλληπτη συμμορία»

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade metal furyl»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sex and the City 2»

01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της αποπλάνησης» Α' τηλεοπτική προβολή

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ (Ε)

22.15 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ - HOTEL EDITION

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ομηρία»

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (ε) Σειρά

02.45 STRONG MEDICINE Ιατρική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.30 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)

03.30 LAPD (Ε) Σειρά

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Max Steel»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ»

23.10 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος της επιστροφής»

ΤΡΙΤΗ 14/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ (Ε)

22.15 ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ Παιχνίδι περιπέτειας

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.45 ΝΙΚ Ο' ΚΛΟΚ Ανατρεπτική σατιρική εκπομπή

23.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Ξένη σειρά

00.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.30 STRONG MEDICINE Δραματική - ιατρική σειρά

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

23.40 ΕΡΕΥΝΑ

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.15 LAPD (E)

04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Max Steel»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του φυγά»

00.30 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

01.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παραγωγοί για κλάματα» Α' τηλεοπτική προβολή

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «In the red»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE Μουσικό talent show

23.30 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απρόσκλητη»

02.40 ARMY WINES Σειρά

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική τηλενουβέλα

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρλεϊ, ένας μεγάλος μπελάς»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχείο του ολέθρου»

03.00 ΑΝΤΗΟΝΥ BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.00 DROP DEAD DIVA (E) Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Batman Begins»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροκ σταρ»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάρσα ή κέρασμα»

ΠΕΜΠΤΗ 16/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ (Ε)

22.15 THE BIGGEST GAME SHOW IN THE WORLD

24.00 WINTER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας

01.00 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική τηλενουβέλα

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε)

01.30 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 CSI LAS VEGAS Ξένη σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε) Σειρά

23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.00 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά (Ε)

04.00 L.A.P.D. (Ε) Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade metal fury»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Contagion» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «S. Darko»

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κυνήγι του κλαμπ του Μίκυ»

14.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

15.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»

23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 AMERICAN IDOL

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 STARS SYSTEM

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρλεϊ, ένας μεγάλος μπελάς»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Πρεμιέρα

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καγιού», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Τα χρονικά του Ματ Χάτερ», «Χάντικ»

12.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των Losers»

16.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

16.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

17.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάνσελοτ, ο πρώτος ιππότης»

23.50 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Θάνατος στο ηλιοβασίλεμα»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των Losers»

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Οι περιπέτειες του Max», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Max Steel», «Angry Birds», «Μάγια η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Scooby Doo! Mystery incorporated», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμετανόητος εργένης»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του προέδρου»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος είναι το αφεντικό»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέδιο απαγωγής» Α' τηλεοπτική προβολή

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kickboxer 3: The art of war»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ
Το πρόγραμμα του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΠΑΜΕ

Εκπομπές από σωματεία, σπουδαστικούς και φοιτητικούς συλλόγους, εκπομπές σχολιασμού, αλλά και πολιτιστικού περιεχομένου, περιλαμβάνει το πρόγραμμα του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr/modules/mod_radioplayerjoomla-free/pame_radio.php). Ολες οι εκπομπές αποθηκεύονται και είναι διαθέσιμες για ακρόαση από την ιστοσελίδα του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr).

Το πρόγραμμα θα εμπλουτιστεί το επόμενο διάστημα με τρεις νέες εκπομπές. Συγκεκριμένα, μια εκπομπή από τη Γραμματεία Διεθνών Σχέσεων κάθε δεκαπενθήμερο, στην οποία θα προβάλλεται η πλούσια διεθνής δραστηριότητα του ΠΑΜΕ και οι εξελίξεις στο παγκόσμιο συνδικαλιστικό κίνημα. Επίσης, θα υπάρχει νέα δεκαπενθήμερη εκπομπή ενημέρωσης πάνω στα εργασιακά δικαιώματα και την εργατική νομοθεσία, με άξονα το συνοπτικό εργασιακό οδηγό που κυκλοφόρησε πρόσφατα από το ΠΑΜΕ. Τέλος, πρόκειται να ξεκινήσει εκπομπή από τη Γραμματεία Εκπαιδευτικών του ΠΑΜΕ.

Δευτέρα:

6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής (ΣΕΤΗΠ)

7 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού

8 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

Τρίτη:

6 μ.μ. Σωματείο Εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό Σύστημα

7 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων

8 μ.μ. «Η μουσική που βλέπετε» με τον Βασίλη Σκουρτόπουλο

Τετάρτη:

6 μ.μ. Συνδικάτο Ενέργειας

Πέμπτη:

6 μ.μ. Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων

7 μ.μ. Σύλλογοι Κατάρτισης

8 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με την Μαρία Καραπιπέρη

Παρασκευή:

6 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών

7 μ.μ. Ενωση Λογιστών Πρωτευούσης

8 μ.μ. «Κακά μαντάτα» με τον Πέτρο Πουντίδη (ΤΟΤΕΜ)

Από τις 12 το μεσημέρι και κάθε μία ώρα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων. Την Τετάρτη και τα Σαββατοκύριακα μεταδίδονται εκπομπές σε επανάληψη και μουσικό πρόγραμμα.




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org