Κυριακή 6 Οχτώβρη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 6
ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΕΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΑΡΧΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΚΕ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΩΝ: Χαλβατζής Σπύρος

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: Καλούμενος Αντώνης

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Γκιζιώτης Ανδρέας

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Κατσιώτης Χρήστος

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Μούρτης Κώστας

ΑΙΓΑΛΕΩ: Σαντζαρίδης Γιώτης

ΑΛΙΜΟΥ (Καλαμάκι): Δουρίδας Χρήστος

ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: Ζιώγας Μπάμπης

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ: Κυριακίδης Πασχάλης

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Αρχιμανδρίτης Φάνης

ΒΥΡΩΝΟΣ: Ρογκάκος Νίκος

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Ασφής Μπάμπης

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ηλιόπουλος Θανάσης

ΔΑΦΝΗΣ: Κονταργύρης Τάκης

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Κορτζίδης Χρήστος

ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Παπακωνσταντίνου Νίκος

ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ: Καλτσώνης Δημήτρης

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Γκιουλέας Περικλής

ΙΛΙΟΥ: Τριανταφύλλου Νίκος

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Κατημερτζής Γιώργος

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Δημόπουλος Βασίλης

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Κουντουρέλης Κώστας

ΚΗΦΙΣΙΑΣ: Αντωνίου Γιάννης

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Μπασιούκου Κατερίνα

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Φρεμεντίνης Χριστόφορος

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ: Μαρκέτης Κώστας

ΜΟΣΧΑΤΟΥ: Νικολόπουλος Γιώργος

Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Μανθόπουλος Γιώργος

Ν. ΙΩΝΙΑΣ: Τσουκαλάς Παναγιώτης

Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ: Καρούμπας Γιώργος

Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: Γεωργούτης Μάκης

Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: Πολίτης Σταύρος

Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ: Μέτσης Δημήτρης

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ: Παπαϊωάννου Αλέξης

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Σοφός Παναγιώτης

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ: Γιώγος Γιώργος

ΠΕΥΚΗΣ: Κακκαβάς Θωμάς

ΤΑΥΡΟΥ: Χερουβείμ Δημήτρης

ΥΜΗΤΤΟΥ: Μηνακάκης Παναγιώτης

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ: Σελέκος Μιχάλης

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Γυφτόπουλος Γρηγόρης

ΧΟΛΑΡΓΟΥ: Δασκαλόπουλος Χρήστος

ΒΑΡΗΣ: Καπετανέας Παναγιώτης

ΒΟΥΛΑΣ: Αράπη Βίκυ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ: Κουρής Νικόλαος

ΠΕΝΤΕΛΗΣ: Κρανιάς Γιάννης

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΕΝΤΗ: Γιαννακόπουλος Παναγιώτης

ΑΙΓΙΝΑΣ: Σιμιρδάνης Νίκος

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: Μπεάζογλου Νικόλαος

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ: Μουρίκης Δημήτριος

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: Συρίγος Απόστολος

ΝΙΚΑΙΑΣ: Μπενετάτος Στέλιος

ΠΕΙΡΑΙΑ: Τζατζάνης Κωνσταντίνος

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Πατσιλινάκος Γιάννης

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: Λεμπέσης Βασίλης

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ: Ταουξή Πόπη

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ (Λούτσα): Τσάκαλος Μιχάλης

ΑΥΛΩΝΑ: Κυριακού Τάκης

ΑΧΑΡΝΩΝ: Τοπολλιανίδης Βασίλης

ΓΕΡΑΚΑ: Κρέτσης Θανάσης

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: Φιλιούσης Κων/νος

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ: Κιτσούλης Κων/νος

ΚΕΡΑΤΕΑΣ: Αγγελάκης Δημήτρης

ΚΡΩΠΙΑΣ: Κωνσταντόπουλος Γιώργος

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ: Κωστάλας Δημήτρης

ΜΑΡΑΘΩΝΑ: Πανόπουλος Λάμπρος

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ: Σιλελόγλου Ανδρέας

ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ: Τσικαρλής Γιάννης

ΠΑΙΑΝΙΑΣ: Τσιλοβίτης Σωτήρης

ΠΑΛΛΗΝΗΣ: Παμφίλης Απόστολος

ΡΑΦΗΝΑΣ: Μικρόπουλος Σπύρος

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ: Πανταζής Γρηγόρης

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ: Μπιρμπάκος Στέλιος

ΒΙΛΙΩΝ: Γκιόκας Σωτήρης

ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ: Κουμπούρης Δήμος

ΖΕΦΥΡΙΟΥ: Βαδεβούλης Τριαντάφυλλος

ΜΕΓΑΡΕΩΝ: Μπαλής Γιάννης

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ: Παπαδόπουλος Μιχάλης

ΕΡΥΘΡΩΝ (Κριεκούκι): Μπεθάνης Γιάννης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ: Νίκας Γιώργος

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΩΠΟΥ: Μπιλίρης Βασίλης

ΟΙΝΟΗΣ: Πανωλιάσκος Γιώργος

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: Εμμανουηλίδης Φίλιππος

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ: Μοσχονάς Μιχάλης

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: Νομικός Γιάννης

ΑΞΙΟΥ: Ρίσκος Γιώργος

ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: Αλμαλόγλου Γιάννης

ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ: Ζελένσκη Δημήτρης

ΑΣΣΗΡΟΥ: Μύθημη - Φωτιάδου Αννα

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: Γραβαλά Ελευθερία

ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ: Καλινικίδου Στέλλα

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: Χαρχαντής Γιάννης

ΕΠΑΝΩΜΗΣ: Οικονομίδης Απόστολος

ΕΥΟΣΜΟΥ: Στολίδης Γιάννης

ΕΧΕΔΩΡΟΥ: Πετρίδης Ανέστης

ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: Γιάνναρος Απόστολος

ΘΕΡΜΗΣ: Ιγνατιάδης Θόδωρος

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Σαχίνης Αγάπιος

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: Παπαδόπουλος Δαμιανός

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Μάνος Γιώργος

ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ: Χατζούδης Γιώργος

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: Μωϋσίδης Σάββας

ΜΑΔΥΤΟΥ: Γαλατιανός Μανώλης

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: Παυλίδου Λαμπρινή

ΜΙΚΡΑΣ: Πράτανος Απόστολος

ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ: Ξυλάκης Μιχάλης

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ: Κοτσαηλίδης Γιάννης

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: Κωστόπουλος Τρύφων

ΠΟΛΙΧΝΗΣ: Θεοδωρίδης Κώστας

ΠΥΛΑΙΑΣ: Τσαμπάζης Πασχάλης

ΡΕΝΤΙΝΑΣ (Σταυρού): Ζγουρομάλλης Αγγελος

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ: Τσακίρης Χρήστος

ΣΥΚΕΩΝ: Αποστολίδης Θόδωρος

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: Καλώτας Δημήτρης

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: Δαρδαγάνη Μαρία

ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: Σιδηρόπουλος Σάββας

ΧΟΡΤΙΑΤΗ: Σαλιάρας Δημήτρης

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: Παπουλίδου Βαλεντίνη

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: Αγκούτογλου Στέλιος

ΠΕΥΚΩΝ: Ζαχαριάδης Γιάννης

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ - ΕΥΒΟΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ: Λιγδής Ευθύμιος

ΔΟΜΟΚΟΥ: Νιάνιος Χρήστος

ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΟΣ: Γκανίδης Δημήτρης

ΛΑΜΙΕΩΝ: Μπασδέκης Κων/νος

ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: Κρητικός Κώστας

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: Σταθουλόπουλος Γιώργος

ΜΩΛΟΥ: Τσαπάρας Γιώργος

ΞΥΝΙΑΔΟΣ: Κοντονάσιος Γιάννης

ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ: Μπάτσος Μιχάλης

ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: Βρυνιώτης Κώστας

ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ: Παυλίδης Λευτέρης

ΣΤΥΛΙΔΟΣ: Μίτης Γιώργος

ΤΙΘΟΡΕΑΣ: Παπαγεωργίου Λουκάς

ΥΠΑΤΗΣ: Κατσίμπρας Γιάννης

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: Σκλαβούνος Λουκάς

ΝΟΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ: Καραγιαννόπουλος Θανάσης

ΝΟΜΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΦΙΣΣΑΣ: Αρμάου Ελένη

ΓΡΑΒΙΑΣ: Μπάκας Δημήτριος

ΔΕΛΦΩΝ: Αναγνωστόπουλος Λουκάς

ΔΕΣΦΙΝΑΣ: Μαναίος Νίκος

ΕΥΠΑΛΙΟΥ: Φούντας Νίκος

ΙΤΕΑΣ: Εμμανουήλ Νίκος

ΛΙΔΟΡΙΚΙΟΥ: Καλλιαντέρης Γιάννης

ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΚΡΑΙΦΝΙΑΣ: Μπαρκόσης Δημήτριος

ΑΡΑΧΩΒΗΣ: Κοκοβός Θόδωρος

ΔΑΥΛΕΙΑΣ: Πραγιάννης Γιάννης

ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Ζάκκας Λουκάς

ΘΕΣΠΙΕΩΝ: Πελώνης Χρήστος

ΘΗΒΑΙΩΝ: Γκιόκα Βάσω

ΘΙΣΒΗΣ: Σταμάτης Γιώργος

ΛΕΒΑΔΕΩΝ: Αρβανίτης Παναγιώτης

ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ: Χρόνης Γιάννης

ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ: Ζυγούρης Γιώργος

ΠΛΑΤΑΙΩΝ: Σίνης Γιάννης

ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ: Παπαγγελής Νίκος

ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΔΗΨΟΥ: Αλεξίου Λίνα

ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ: Νικολάου Γιάννης

ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ: Νιέρρης Γιώργος

ΑΥΛΙΔΟΣ: Λεοντάρης Νίκος

ΑΥΛΩΝΟΣ: Κέκης Βαγγέλης

ΕΛΥΜΝΙΩΝ: Ψαρρός Ανέστης

ΙΣΤΙΑΙΑΣ: Περπατάρης Δημήτρης

ΚΑΡΥΣΤΟΥ: Βρανά Κούλα

ΚΗΡΕΩΣ: Λιαγκάκης Στάθης

ΚΥΜΗΣ: Θωμάς Δημήτρης

ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ: Τσιτίνης Πολυχρόνης

Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ: Ντούμας Αντώνης

ΤΑΜΙΝΑΙΩΝ: Μαρίνος Γιώργος

ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ: Σταματούκος Βαγγέλης

ΩΡΕΩΝ: Μπακαλάκη Γιώτα

ΣΤΥΡΑΙΩΝ: Λέκας Δημήτρης

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΒΙΑΣ: Μοσχολέας Νίκος

ΑΙΠΕΙΑΣ: Μπουζαλάς Αναστάσιος

ΑΡΦΑΡΩΝ: Φέστας Κων/νος

ΑΥΛΩΝΑ: Γαλάνης Γιώργος

ΒΟΥΦΡΑΔΩΝ: Κυριακόπουλος Κων/νος

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ: Καλοφωλιάς Σταύρος

ΕΙΡΑΣ: Μαστραγγελόπουλος Βασίλειος

ΙΘΩΜΗΣ: Γεωργακόπουλος Κώστας

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Διασάκος Νίκος

ΛΕΥΚΤΡΟΥ: Λαμπρινέας Κώστας

ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Αποστολόπουλος Κώστας

ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ: Διονυσόπουλος Γιάννης

ΠΥΛΟΥ: Κανάκη Γωγώ

ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Ξύγκας Αλκης

ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ: Αποστολοπούλου Σοφία

ΝΟΜΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΡΟΚΕΩΝ: Καραμπούκαλος Γιώργος

ΟΙΝΟΥΝΤΟΣ: Βαλλιώτης Βαγγέλης

ΣΠΑΡΤΗΣ: Χίος Γιάννης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΚΑΡΥΩΝ: Σταθάκης Θόδωρας

ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΒΟΡ. ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ: Αρφάνης Τάκης

ΓΟΡΤΥΝΟΣ: Μιχόπουλος Κώστας

ΛΕΒΙΔΙΟΥ: Βλαχοκυριάκος Γεώργιος

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ: Κουνιάς Στρατής

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ: Παγανός Κώστας

ΣΚΥΡΙΤΙΔΑΣ: Κατσαφάνας Κώστας

ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Μπρούσκαρης Βαγγέλης

ΤΡΟΠΑΙΩΝ: Φράγκος Γιάννης

ΦΑΛΑΙΣΙΑΣ: Σοφρωνάς Γιώργος

ΝΟΜΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΓΟΥΣ: Κάπος Αντώνης

ΛΥΡΚΕΙΑΣ: Ράπτης Σπύρος

ΜΙΔΕΑΣ: Σιατερλής Νίκος

ΝΑΥΠΛΙΟΥ: Αντωνιάδης Χαράλαμπος

ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ: Κουκάκης Τάκης

ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΓΙΟΥ: Κολοκοτρώνης Σωτήρης

ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ: Σταματόπουλος Ανδρέας

ΔΥΜΗΣ: Χριστοδουλόπουλος Γιάννης

ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ: Μαστρογιαννόπουλος Σπύρος

ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Ψυχογιόπουλος Παναγιώτης

ΠΑΤΡΕΩΝ: Κοσιώνης Παναγιώτης

ΡΙΟΥ: Μπιρλή Τασία

ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ: Λαϊνάς Χρήστος

ΦΑΡΡΩΝ: Σωτηρακόπουλος Δημήτρης

ΩΛΕΝΙΑΣ: Θανόπουλος Αλέκος

ΛΕΥΚΑΣΙΟΥ: Μπουγιούκος Ανδρέας

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΛΕΟΝΤΙΟΥ: Σολωμός Χρήστος

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Κολόσακας Αγγελος

ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ: Κούτρας Κώστας

ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ: Μελισσαράτος Θύμιος

ΖΑΧΑΡΩΣ: Κάγκουρας Δημήτρης

ΙΟΡΔΑΝΟΥ: Σπυρόπουλος Κώστας

ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΥΛΛΗΝΗΣ: Γκιουλμπαξιότης Βύσης

ΠΥΡΓΟΥ: Καπαρέλλης Πέτρος

ΝΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ: Κακούρος Δημήτρης

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ: Ζαχάρης Γιώργος

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ: Κλαδούχος Γρηγόρης

ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ: Νανόπουλος Βασίλης

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΥΚΩΝ: Ποταμίτης Βασίλης

ΑΡΚΑΔΙΩΝ: Μποζίκης Στέλιος

ΑΡΤΕΜΙΣΙΩΝ: Αγαλιώτης Σπύρος

ΕΛΑΤΙΩΝ: Κόμης Διονύσιος

ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ: Σιγούρος Διονύσιος

ΛΑΓΑΝΑ: Παλαιοθόδωρος Βασίλης

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ: Τζανάτος Διονύσης

ΕΛΕΙΟΥ - ΠΡΟΝΩΝ: Μακρίδης Δημήτρης

ΕΡΙΣΟΥ: Μενεγής Παναγής

ΙΘΑΚΗΣ: Μαυροκέφαλος Νώντας

ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ: Αντωνάτος Δημήτρης

ΠΑΛΛΙΚΗΣ: Αλεξανδρόπουλος Νίκος

ΣΑΜΗΣ: Μονιάς Γεράσιμος

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: Δευτεραίος Σάββας

ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ: Σλαγούδης Κων/νος

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: Τσιομπανίδης Ευάγγελος

ΟΡΦΕΑ: Πουλιλιός Ευάγγελος

ΣΟΥΦΛΙΟΥ: Κυριακίδης Χαράλαμπος

ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ: Γούδρας Γιώργος

ΦΕΡΩΝ: Τσιαβδαρίδης Γιώργος

ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΓΕΙΡΟΥ: Χριστίδης Στέφανος

ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: Καρανικολάου Μιχάλης

ΣΩΣΤΟΥ: Μουσταφάογλου Μουσταφά

ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ: Νεοφυτίδης Δημήτρης

ΞΑΝΘΗΣ: Βαρελτζίδης Δημήτρης

ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΔΟΞΑΤΟΥ: Φουτζιτσής Χρήστος

ΔΡΑΜΑΣ: Μπατζέλας Σταύρος

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: Σωφρονιάδης Ιάκωβος

ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΘΑΣΟΥ: Ροδάς Παναγιώτης

ΚΑΒΑΛΑΣ: Λιόγκας Βασίλης

ΟΡΕΙΝΟΥ: Μωϋσιάδης Γιώργος

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ: Χρυσανίδης Χαράλαμπος

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ: Παπαδόπουλος Δημήτρης

ΑΧΙΝΟΥ: Φωτιάδου - Τανταλάκη Ευαγγελία

ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ: Βρίζας Κώστας

ΕΜΜ. ΠΑΠΠΑ: Μπάλτσιος Βύρων

Κ. ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ: Καλαϊτζίδης Δημήτρης

ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ: Παπαδόπουλος Γαβριήλ

ΝΙΓΡΙΤΗΣ: Κουτούλας Βασίλης

ΠΡΩΤΗΣ: Χατζηδήμπας Κώστας

ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ: Βαλουκτσής Ιάκωβος

ΣΕΡΡΩΝ: Σιδέρης Γιώργος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΟΡΕΙΝΗΣ: Γάτσιος Αθανάσιος

ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΩΝ: Αρβανίτης Βαγγέλης

ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ: Αντωνής Ιωάννης

ΣΙΘΩΝΙΑΣ: Τζήμος Αναστάσιος

ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ: Πολυχρονίδης Γιάννης

ΓΑΛΛΙΚΟΥ: Χριστοδουλίδης Περικλής

ΕΥΡΩΠΟΥ: Κουρτσανίδης Μάκης

ΚΙΛΚΙΣ: Φαχουρίδης Γιάννης

ΚΡΟΥΣΣΩΝ: Τατίδης Κυριάκος

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ: Κουλίνας Δημήτρης

ΧΕΡΣΟΥ: Πιπερίδης Λάκης

ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: Παναγιωτίδης Αλέκος

ΕΔΕΣΣΑΣ: Αντίγονος Χολέρης

ΣΚΥΔΡΑΣ: Ιωακειμίδης Κώστας

ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: Τσολάκης Νίκος

ΑΝΘΕΜΙΩΝ: Παυλίδης Ιορδάνης

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: Τιλκερίδης Γιώργος

ΒΕΡΟΙΑΣ: Ορφανίδης Γιώργος

ΝΑΟΥΣΑΣ: Φίλης Αντώνης

ΠΛΑΤΕΟΣ: Δημητριάδης Φώτης

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΝΑΤΟΛ. ΟΛΥΜΠΟΥ: Κουμουρτζής Δημήτρης

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: Σιδηρόπουλος Σάββας

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ: Σάλτας Χρήστος

ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΜΕΛΙΤΗΣ: Τσακμάκης Κώστας

ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ: Νικολαΐδης Θανάσης

ΦΛΩΡΙΝΑΣ: Παναγιωτίδης Βασίλης

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΑΝΗΣ: Τσιάρας Κώστας

ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ: Παπαδημητρίου Ζήνων

ΒΕΡΜΙΟΥ: Σιδηρόπουλος Σοφοκλής

ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗ: Μουρατίδης Αλέκος

ΕΛΙΜΕΙΑΣ: Γκόγκος Γιώργος

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ: Κοκκινίδης Αριστείδης

ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ: Πουλιόπουλος Γιώργος

ΚΟΖΑΝΗΣ: Μάτσος Νίκος

ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Αλμπάνης Νίκος

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: Καλαϊτζόπουλος Ιορδάνης

ΣΕΡΒΙΩΝ: Σιάμινος Παναγιώτης

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: Καραμπατζιάς Μιχάλης

ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ: Γκάσης Μανώλης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: Μίχος Νίκος

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ: Παπαφιλίππου Παντελής

ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ: Γιούτσος Χρήστος

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ: Πανταζής Χρήστος

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Τσιαρσιώτη Θεολογία

ΔΕΣΚΑΤΗΣ: Παπαντώνης Ευθύμιος

ΗΡΑΚΛΕΩΤΩΝ: Σταμπουλίδης Χρήστος

ΧΑΣΙΩΝ: Μωϋσιάδης Θόδωρος

ΓΙΟΡΓΙΑΝΗΣ: Ελευθέρου Γιάννης

ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ: Παππάς Θεοφάνης

ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ: Οικονόμου Βαγγέλης

ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ: Μποζιάρης Θανάσης

ΕΚΑΛΗΣ: Ζαχάρης Χρήστος

ΖΙΤΣΑΣ: Σιαπατόρης Νίκος

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ: Εργολάβος Σπύρος

ΚΟΝΙΤΣΑΣ: Ντίνος Μιχάλης

ΜΕΤΣΟΒΟΥ: Γιούρης Στέργιος

ΜΟΛΟΣΣΩΝ: Βασιλείου Τάσος

ΠΑΣΑΡΩΝΟΣ: Παπαϊωάννου Θωμάς

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Σίμος Γιάννης

ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ: Γκεσούλης Ηλίας

ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ: Πέτρου Νίκος

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ: Μπάλλας Νίκος

ΑΓΡΙΝΙΟΥ: Καραγιώργου Ελένη

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ: Πατρινός Μελέτης

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ: Κωνσταντοπούλου - Κουράκη Ειρήνη

ΑΝΑΚΤΟΡΙΟΥ: Τσαβαλιά Γεωργία

ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ: Κοτοπούλης Γιάννης

ΑΣΤΑΚΟΥ: Λιβάνης Φώτης

ΘΕΡΜΟΥ: Τριανταφυλλάκης Γιάννης

ΘΕΣΤΙΕΩΝ: Σιδέρης Κώστας

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ: Κατσούλης Παναγιώτης

ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ: Βίτσας Νίκος

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ: Κατσανάκης Αχιλλέας

ΟΙΝΙΑΔΩΝ: Τρικαλινός Γιώργος

ΝΟΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ: Βαρότσης Θανάσης

ΕΣΠΕΡΙΩΝ: Σκλαβενίτης Αλέξης

ΘΙΝΑΛΙΩΝ: Παυλίδης Κοσμάς

ΚΑΣΣΩΠΑΙΩΝ: Ηλίας Διονύσης

ΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝ: Μάστορας Χαρίλαος

ΛΕΥΚΙΜΜΑΙΩΝ: Κουλούρης Νίκος

ΜΕΛΙΤΕΙΕΩΝ: Αρμενιάκος Βασίλης

ΦΑΙΑΚΩΝ: Βραδής Ιωάννης

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ: Τριβιζάς Σπύρος

ΚΟΡΙΣΣΙΩΝ: Μύαρης Οδυσσέας

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ: Χαλικιάς Κων/νος

ΠΑΞΩΝ: Μπογδάνος Σπυρίδων

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ: Ραφτόπουλος Γιώργος

ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ: Θερμός Γιώργος

ΚΑΡΥΑΣ: Γλένης Ξενοφών

ΛΕΥΚΑΔΑΣ: Λιβιτσάνου Γεωργία

ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ: Κονιδάρης Θανάσης

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ: Λιβιτσάνος Γεράσιμος

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ: Δράκος Οδυσσέας

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ: Μαυρομάτης Απόστολος

ΑΡΤΑΙΩΝ: Καραβασίλης Νίκος

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ: Μποτέτσιος Οδυσσέας

ΠΕΤΑ: Κακαριάρης Χρήστος

ΦΙΛΟΘΕΗΣ: Ξυλογιάννης Δημήτρης

ΑΡΑΧΘΟΥ: Αρχιμανδρίτης Οδυσσέας

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ: Δήμας Θόδωρος

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: Χρήστου Δημήτρης

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΖΑΛΟΓΓΟΥ: Παππά - Ακρίτα Βασιλική

ΛΟΥΡΟΥ: Τσοβίλης Ευάγγελος

ΠΡΕΒΕΖΑΣ: Ντούμος Γιάννης

ΦΑΝΑΡΙΟΥ: Μάρκου Λάζαρος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΚΡΑΝΕΑΣ: Λάμπρου Κων/νος

ΘΕΣΣΑΛΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΙΑΣ: Μαγαζιώτης Γεώργιος

ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ: Αρχοντής Χαρίλαος

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ: Αράπκουλε Δέσποινα

ΓΟΝΝΩΝ: Δημεράς Τάκης

ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ: Παπακωνσταντίνου Κων/νος

Κ. ΟΛΥΜΠΟΥ: Μαλαθούνας Γιάννης

ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ: Πλασταρά Ελένη

ΛΑΡΙΣΑΣ: Παπαστεργίου Αγις

ΛΙΒΑΔΙΟΥ: Καπέτης Γιάννης

ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Μπαμπανίκος Γιάννης

ΝΕΣΣΩΝΟΣ: Γερογιάννης Νικόλαος

ΝΙΚΑΙΑΣ: Μπλιάτσος Απόστολος

ΟΛΥΜΠΟΥ: Κατής Βασίλης

ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ: Βακάλης Βασίλης

ΠΟΤΑΜΙΑΣ: Ευθυμίου Δημήτριος

ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ: Δαρδούμπας Θανάσης

ΤΥΡΝΑΒΟΥ: Κιτσίδης Χρήστος

ΦΑΡΣΑΛΩΝ: Αλεξόπουλος Νικόλαος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΚΑΡΥΑΣ: Παληγιάννης Νικόλαος

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΜΥΡΟΥ: Χατζηκυριάκος Γιώργος

ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ: Φλώρος Παναγιώτης

ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ: Κουτσιφέλης Βαγγέλης

ΒΟΛΟΥ: Γκατζής Νίκος

ΖΑΓΟΡΑΣ: Παπούλιας Κυριαζής

ΙΩΛΚΟΥ: Χαρμάνης Γιώργος

Ν. ΙΩΝΙΑΣ: Λούμας Γιώργος

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ:Χούστης Ηλίας

ΣΚΟΠΕΛΟΥ: Παχής Γιώργος

ΣΟΥΡΠΗΣ: Γουναρόπουλος Σπύρος

ΦΕΡΩΝ: Γεροκώστας Γιάννης

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΘΗΚΩΝ: Μπατατόλης Κων/νος

ΓΟΜΦΩΝ: Τόλιας Νίκος

ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ: Κολοβός Μπάμπης

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ: Μπαούτης Σπύρος

ΚΟΖΙΑΚΑ: Καλαμπάκας Χρήστος

ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ: Μαλακασιώτης Χρήστος

ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ: Κατσιούλας Βασίλειος

ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ: Μαγγούτας Ευάγγελος

ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ: Μητσιος Θεόφιλος

ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ: Κανταρτζής Αχιλλέας

ΤΥΜΦΑΙΩΝ: Κοτούπας Γεώργιος

ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ: Γρηγορίου Στέφανος

ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ: Τσιοτινός Σπύρος

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΙΘΩΜΗΣ: Αναστασίου Αρης

ΙΤΑΜΟΥ: Φράγκος Δημήτρης

ΚΑΛΛΙΦΩΝΟΥ: Ζάχος Αναστάσιος

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Τέγος Χρήστος

ΜΕΝΕΛΑΙΔΑΣ: Σπυριδώνης Κων/νος

ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ: Γιοβάνης Γεώργιος

ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: Καφφές Θεοδόσης

ΝΕΒΡΟΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΩΝ: Κρεμμύδας Σωκράτης

ΠΑΛΑΜΑ: Θεοχάρης Βάιος

ΠΛΑΣΤΗΡΑ: Κρανιάς Γιώργος

ΣΟΦΑΔΩΝ: Μάγγος Γεώργιος

ΤΑΜΑΣΙΟΥ: Μόσχος Βασίλης

ΚΡΗΤΗ
ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ: Κελάκης Μιχάλης

ΑΡΜΕΝΩΝ: Κατσαρός Γιάννης

ΒΑΜΟΥ: Καμαριωτάκης Μιχάλης

ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ: Παπαδομανωλάκης Γιάννης

ΚΙΣΣΑΜΟΥ: Μαζοκοπάκης Γιάννης

ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ: Νταγκουνάκης Μανώλης

ΜΥΘΗΜΝΗΣ: Δαράκης Σπύρος

ΧΑΝΙΩΝ: Παπαντωνάκης Νίκος

ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ: Γιανναράκη Αθηνά

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΧΑΝΩΝ: Κυριακάκης Κυριάκος

ΒΙΑΝΝΟΥ: Κλαδάκης Μανώλης

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Ορφανός Στέλιος

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ: Κασαπάκης Μιχάλης

ΤΕΜΕΝΟΥΣ: Ξυδάκης Γιάννης

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ: Χριστοφακάκης Γιώργος

ΝΗΣΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΟΜΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΙΑΣΟΥ: Χατζηπαναγιώτης Χρύσανθος

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Ευαγγελινός Αλέκος

ΓΕΡΑΣ: Καραγεωργίου Στρατής

ΕΡΕΣΟΥ-ΑΝΤΙΣΣΗΣ: Καραβασίλη Ζαφείρω

ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ: Σωτήρχος Βασίλης

ΚΑΛΛΟΝΗΣ: Γιαννόπουλος Σπύρος

ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΘΕΡΜΗΣ: Γλεζέλλης Στρατής

ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ: Καρατζιτζής Δημήτρης

ΜΗΘΥΜΝΑΣ: Παρίση Δώρα

ΜΥΡΙΝΑΣ: Πλάντζος Γιάννης

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ: Γιακαλής Αθανάσιος

ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: Ραφτέλη - Ανδρή Μαρία

ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ: Συκάς Γιάννης

ΝΟΜΟΣ XIOY

ΔΗΜΟΙ

ΙΩΝΙΑΣ: Κλουμάσης Παντελής

ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ: Τσελάκου Τσεβούλα

ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ: Παντελίδης Γιώργος

ΧΙΟΥ: Κριμεζής Μικές

ΝΟΜΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ: Τέσκος Σπύρος

ΒΑΘΕΟΣ: Βαλεοντή Αγγελική

ΕΥΔΗΛΟΥ: Σταμούλος Στέλιος

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ: Πανταμπάσης Γιώργος

ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ: Νεοφώτιστος Μανώλης

ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ: Μαυραντζιώτης Δημήτρης

ΡΑΧΩΝ: Καρούτσος Φανούρης

ΦΟΥΡΝΩΝ ΚΟΡΣΕΩΝ: Βούλγαρης Δημήτρης

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΔΡΥΜΑΛΙΑΣ: Πάσουλας Μιχάλης

ΘΗΡΑΣ: Ρούσος Μιχάλης

ΚΟΡΘΙΟΥ: Γληνός Γιάννης

ΝΑΞΟΥ: Βασαλάκης Δημήτρης

ΠΑΡΟΥ: Αργουζής Κώστας

ΣΕΡΙΦΟΥ: Αντωνάκης Κώστας

ΝΟΜΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ: Ρούσος Γιώργος

ΚΩ: Μυλωνάς Νίκος

ΡΟΔΟΥ: Περδικάρης Γιάννης

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
26/10/2008
 -- Μεγάλη ανταπόκριση
23/8/2007
 -- ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΚΚΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ
10/2/2005
 -- Ευρεία συμμετοχή πολιτικοκοινωνικών παραγόντων
11/2/2004
 -- Πλήθος ανθρώπων του Πολιτισμού
13/10/2002
 -- ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΑΡΧΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΚΕ

Διαβάστε στο «Ρ»


Ο καιρός

19°C
Νεφελώδης
Νεφελώδης
άνεμοι ΝΝΑ 6 μποφόρ
13°C
Βροχή κατά περιόδους
Βροχή κατά περιόδους
άνεμοι ΒΔ 3 μποφόρ