Κυριακή 12 Οχτώβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.30 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «Η αρπαγή από το χαρέμι» του Γιάνναρου

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον συνθέτη Βασίλη Δημητρίου

19.55 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συναυλία με τους ΑΒΑΤΟΝ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική πολιτική εκπομπή του «902»

22.40 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ Επιμέλεια: Γιώργος Μηλιώνης

23.10 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Κρήτη

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τη μαθητική συμφωνική ορχήστρα του ωδείου «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ» και συνομιλεί με τον Τιμόθεο Λιγνό, δ/ντή του ωδείου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.30 MEDITERRANEO

12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

14.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOONS

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Ηράκλειο - Πανιώνιος»

19.00 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτες που σβήνουν την αυγή»

22.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχώ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΝΘΕΤΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

14.00 50 ΛΕΠΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη πτήση»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παλικαράς»

20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νελ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

01.15 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ Ξένη σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΙΕΡΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

15.30 +10 - ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ

16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: «ΒΑΟ - Διομήδης Αργους»

17.30 DESIGN WORLD

18.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

18.30 ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΑ

19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.30 JAZZ ESSENTIALS

20.00 ART 3: ΕΠΙΚΑΙΡΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΤΟΜ ΤΖΟΟΥΝΣ

22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΥΛΟΣ - ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ

02.30 ΡΕΠΟ (Ε)

04.00 +10 - ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ (Ε)

04.30 JAZZ ESSENTIALS (E)

05.00 ART-3 - ΕΠΙΚΑΙΡΑ (Ε)

05.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

06.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

11.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ντάνστον τα κάνει λίμπα»

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION - ARENA

23.00 FEAR FACTOR

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»

02.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

03.30 MOBILE FUN

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος μήνας του μέλιτος»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

08.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 LIVE

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 POINT MAN

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

12.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

12.30 BAND STAND

13.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ

16.30 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιντιάνα Τζόουνς: ο ναός του χαμένου θησαυρού»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Boogie nights»

03.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ

04.30 APHRODISIA

04.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.15 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

06.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

07.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)

08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (E)

09.00 ΧΑΡΟΛΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ

10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

10.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ

10.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του αφεντικού»

13.00 BACK STAGE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΩΡΑ

15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοκτέιλ»

17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ

18.40 SURVIVOR - BEST OF

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SURVIVOR

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφθαρτος»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπόφα»

03.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ: ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομποκόπ: σκοτεινή δικαιοσύνη»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζακ και η φασολιά»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα οκτώ επτά»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ομορφιά»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org