Κυριακή 12 Οχτώβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τους ΤΣΟΠΑΝΑ ΡΕΪΒ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Κάθριν Χέπμπορν»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι πόλεμοι του χρυσού»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Κεντρική Κίνα»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Διακαναλικό)

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «ΝΔ Αυστραλία»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΑΦΙΑ «Αλ Καπόνε»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΠΟ ΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΠΤΟ «Οι επιζήσαντες των Ανδεων»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 με Δύο

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκλεψα τη γυναίκα μου»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ Σειρά

23.15 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ Σειρά

00.15 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (Ε)

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Ισπανία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ «Ιστορία, μια νέα ματιά»

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αντζελα πεθαίνει ξανά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ «Αιώνια δική σου»

02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρα ανεξαρτησίας»

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

02.15 2004

03.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

04.30 MOBILE FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.25 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Σειρά

22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο κορμί»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα δράσης»

03.15 POINT MAN

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

07.45 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ

10.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζογαδόρος»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της κακομοίρας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.50 ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

02.00 Ο ΚΛΕΦΤΗΣ

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.30 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμένο υποβρύχιο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέρι Λιούις στο Διάστημα»

04.00 FRASIER

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

23.00 GALA

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή 3»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετά την καταιγίδα»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 1/5 (2016-04-30 00:00:00.0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/1 (2016-01-17 00:00:00.0)
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/1/2016 (2015-12-25 00:00:00.0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12 (2015-12-06 00:00:00.0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11 (2015-11-22 00:00:00.0)
ΔΕΥΤΕΡΑ (2003-10-05 00:00:00.0)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org