Κυριακή 12 Οχτώβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Γεωγραφία της Ελλάδας

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο και Κώστα Τσίφτη

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ψαράδες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Φιλοξενούμενη της πρώτης εκπομπής η σκηνοθέτιδα Ειρήνη Καχλιώτη, με αφορμή τη βραβευμένη με 1ο βραβείο καλύτερης ταινίας μυθοπλασίας του 26ου Φεστιβάλ Δράμας, «Skipper Straad». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γρηγόρης Τραγγανίδας

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Ανδρέας Εμπειρίκος»

11.00 ΜΙΛΤΟΣ ΣΑΧΤΟΥΡΗΣ (Ε) «Ποιος είναι ο τρελός λαγός;»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Νέος κύκλος)

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Διακαναλικό)

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ «Ελληνορωμαϊκή πάλη»

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Καλιφόρνια»

HISTORY CHANNEL

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Μπομπ Ντίλαν» (Β' μέρος)

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: Σύγχρονα θαύματα «Γέφυρες»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ Αφιέρωμα στον Ελία Καζάν: «Ο συμβιβασμός»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ 2

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην Κολοπετινίτσα»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Νέος κύκλος)

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρωτοσέλιδο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ρώμη»

12.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΓΙΟΡΤΕΣ

18.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

22.15 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πηγάδι»

02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (E)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ

23.00 MISSION

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

02.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

03.40 MOBILE FUN

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μελωδία για τρεις»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.25 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ

23.00 ΟΛΑ 2004

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 EUROGOAL

02.15 THIRD WATCH

03.15 POINT MAN

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

07.45 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ

10.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρεμένος με πεθερά»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς Νο3»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.05 ΤΕΤ Α ΤΕΤ

01.30 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

02.30 APHRODISIA

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα»

04.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.15 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ

22.00 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΗΣ, ΤΕΛΙΚΑ

22.45 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδοχή του Μπράουνινγκ»

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Seven»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φρανκενστάιν δεσμώτης»

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποστολή»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org