Κυριακή 7 Απρίλη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 010.2592.802 - 010.2592.902

09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο «902» κοντά στον αθλητισμό

19.30 AUTO SPRINT LIVE (E) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες. Με τον Γιώργο Μηνά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 010.7701.911-5

05.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.50 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

12.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπουζούκι αλλιώτικο από τ' άλλα»

16.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΓΚ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ

19.15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ (Ε)

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ (Συνέχεια)

21.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ

23.30 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ

00.30 Ο ΑΓΙΟΣ

01.30 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)

03.30 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)

04.30 50 ΛΕΠΤΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 010.6066.000

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

10.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)

11.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

16.15 ART NET

17.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΟΠ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

23.00 ΟΥ ΤΟΠΟΣ

23.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Οι μέρες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 0310.299.400 - 0310.299.700

08.01 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'

10.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ

11.30 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ «Μακεδονικός - Καμπανιακός»

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

17.30 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ

19.00 DESIGN FOREVER

19.30 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΟΠΕΡΑ «Σαμψών και Δαλιδά» του Καμίγ Σεν Σανς

02.30 ΡΕΠΟ (Ε)

04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 010.6855.690-2

06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

11.00 ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΩΝΑΣ - ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ

11.30 ΟΜΑΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑΣ

12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 2

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωνάσης, ο θρύλος»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.15 BIG BROTHER LIVE

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 BIG BROTHER LIVE

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομποκόπ»

00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Made in America»

02.50 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Ντικ Τρέισι»

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 010.4897.777

06.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)

07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

11.00 ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί πολυτελείας»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πιο γλυκιά εκδίκηση»

17.00 THIRD WATCH

18.00 ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΘΟΥΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΚΟΛ!

22.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

03.00 ΓΚΟΛ! (Ε)

04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)

05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 010.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

07.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.30 ΜΕΡΙ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ

12.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

16.45 MR. BEAN

17.00 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ (Ε)

23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποπλάνηση»

02.15 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 010.6994.224 - 010.6994.300

06.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)

07.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

08.00 Ο ΣΟΝΙΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

08.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ

09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)

09.30 DISNEY CLUB

11.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

13.00 ΕΥΡΩ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)

16.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέντζι ο κυνηγημένος»

18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ

23.00 BAR

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε δύναμη»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγκας του υποκόσμου»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 BAR (Ε)

STAR
Τηλ. 010.3481.000

06.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΝΤΟΥΓΚΙ ΧΑΟΥΖΕΡ

12.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

15.00 ΖΙΝΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»

17.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάρχει και φιλότιμο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοστράδαμος: Η αιώνια προφητεία»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάδικος 762»

03.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ

04.00 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org