Κυριακή 9 Φλεβάρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 /2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.40 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kung Fu Panda»

15.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή 4: Πρωτόκολλο Φάντασμα» Α' τηλεοπτική προβολή

24.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

01.15 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 GOT TO DANCE Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπόλητος πρίγκηψ»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Poce face» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Αστειάτορες» Α' τηλεοπτική προβολή

01.00 STARS SYSTEM (Ε)

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μία κι εγώ», «Slugterra»

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.40 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανθιές γκόμενοι»

17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 SMART FACE

17.50 DR COOK

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kings of Mykonos»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild Things 2»

01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.45 L.A.P.D. (Ε)

03.45 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Baby Looney Tunes», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Lazy town», «Tree Fu Tom»,«Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Η Barbie παρουσιάζει τη Θαμπελίνα» (Γ' μέρος), «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Bugs Bunny»

13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μις με το ζόρι»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά -Νέος κύκλος επεισοδίων-

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στο Ναυτικό

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σωματοφύλακας»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω»

ΤΡΙΤΗ 11/2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 HATIRLA Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΝΕΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΝΙΚ Ο' ΚΛΟΚ Ανατρεπτική σατιρική εκπομπή

23.45 360ο

00.45 GLEE Ξένη σειρά

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ

23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινό κίνητρο»

03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.00 L.A.P.D. (E)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beywheelz by Beyblade», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσεχώς... ζάπλουτοι»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Arahan»

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HATIRLA Ξένη σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΝΕΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

22.15 WANTED Νέα ψυχαγωγική εκπομπή

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κωμική σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινό ποτάμι»

01.15 GLEE Ξένη σειρά

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά

03.15 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

02.30 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)

03.30 L.A.P.D. (Ε) Σειρά

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beywheelz by Beyblade», «Max Steel»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Double» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορία εκτός ελέγχου»

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 HATIRLA Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΝΕΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ Νέα ψυχαγωγική εκπομπή

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα μου τρελάθηκε»

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.15 GLEE Ξένη σειρά

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 CSI LAS VEGAS Σειρά

04.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρο γεράκι: Η κατάρριψη»

04.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beywheelz by Beyblade», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «300»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «187»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 HATIRLA Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE Μουσικό talent show

23.30 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορφυρός λόφος»

03.20 ARMY WINES Σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονές»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχρός εκτελεστής»

04.00 ΑΝΤΗΟΝΥ BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Κοινωνική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beywheelz by Beyblade», «Γούντι, ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ICE»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «OCEANS» Α' τηλεοπτική προβολή

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «BEN 10: Destroy all aliens»

ΠΕΜΠΤΗ 13/2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 HATIRLA Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΝΕΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

22.15 THE BIGGEST GAME SHOW IN THE WORLD Ψυχαγωγική εκπομπή

24.00 WINTER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας

01.00 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Δραματική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 GLEE Ξένη σειρά

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 CSI LAS VEGAS Ξένη σειρά

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΕΚΔΙΚΗΣΗ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

18.50 ΕΚΔΙΚΗΣΗ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούφα και Παραλλαγή: Σειρήνες στο Αιγαίο»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχρός εκτελεστής»

03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.00 L.A.P.D. (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beywheelz by Beyblade», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόναν, ο βάρβαρος»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

01.45 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.45 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Extreme Movie»

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουίνι το αρκουδάκι»

15.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.40 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ Εκπομπή μαγειρικής

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντυ μπόι, αγάπη μου»

23.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.15 ARMY WINES Δραματική σειρά

03.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 GOT TO DANCE

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 STARS SYSTEM

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ;

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά

02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Τα χρονικά του Ματ Χάτερ»

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.40 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»

16.55 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του καλύτερού μου φίλου»

23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πτήση στον τρόμο»

03.00 DROP DEAD DIVA Σειρά (Ε)

04.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 CHUCK Σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie Ραπουνζέλ» (Α' μέρος), «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαμά σε κρίση»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.15 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Στη φωλιά του κούκλου»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «40 μέρες και 40 νύχτες»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμεση επαφή»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org