Κυριακή 6 Νοέμβρη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

07.30 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Νέα Υόρκη»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Μπομπ Ντίλαν» Α΄ μέρος

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Τιτανικός: ο θάνατος ενός ονείρου»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ «Νίκαια - Παγκράτι»

20.00 HISTORY CHANNEL «Σταυροφορίες: Ημισέληνος και Σταυρός»

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ

01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ

23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένοικος»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ

08.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε) Σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Καστοριά»

18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά

21.55 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.20 ΕΡΤ3 SPORTS ARENA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διπλή ζωή της Τζούλια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

22.00 ΜΩΒ - ΡΟΖ

23.00 BIG MOTHER

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός άγγελος»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 MOBILE FUN

04.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΦΙΝ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αιγάλεω - Ηρακλής»

23.00 ΕΙΚΟΝΕΣ «Ινδία»

24.00 ΟΛΑ 6

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντροπία»

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

16.50 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.00 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ GOSSIP

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή παγίδα»

01.15 SEX AND THE CITY

01.35 AUTO ALTER

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.30 APHRODISIA Σειρά

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμανουέλα στο Ρίο»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

23.00 SAFE SEX

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)

02.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ

03.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

05.00 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνος έδαφος»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ειρηνοποιός»

01.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο μιας κυρίας»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310-51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Εξωτερικά, πολιτική και διεθνείς σχέσεις με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ «Γρ. Λαμπράκης» Τερματισμός

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «Σαγιάδα»

14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ολυμπιακός - Μαρούσι»

20.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

20.45 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΕΣ: ΗΜΙΣΕΛΗΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΣ

21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: Μάικλ Πάουελ: Ο Αλχημιστής (1905-1990) «Ζήτημα ζωής και θανάτου»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΙΔΕΕΣ «Η Ευρωπαϊκή Σοσιαλδημοκρατία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

09.45 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

10.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.15 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 PRESS

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρέμι για δύο»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά (Ε)

19.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ: ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

23.20 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φάντασμα της όπερας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ «Βάγκνερ»

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 MOTO GP

16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ «Πάτρα - ΠΑΟ»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό της εφηβείας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

16.40 BIG MOTHER - BEST OF

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 BIG MOTHER - BEST OF (Συν.)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 BIG MOTHER LIVE

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αληθινά εγκλήματα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Animals»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον αράπη κι αν τον πλένεις»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

18.45 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ

20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολυμπιακός - Skoda Ξάνθη»

22.00 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BABY STYLE (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

13.15 NUMBER ONE

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 MAX STEEL (E)

06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 42 ΛΕΠΤΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ 2»

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 MEGAlicious chart live

17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθνική ασφάλεια»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απαγωγέας του προέδρου»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενη έλξη»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

15.30 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το όπλο του ολέθρου»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγημένοι εραστές»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρήσιμα τηλέφωνα»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Rights & Wrongs

23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Νουμπία»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μπομπ Ντίλαν» Β΄ μέρος

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Υψηλή ταχύτητα - Νερό»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά

15.00 ΑΛΑΝΤΙΝ (Ε)

15.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Πανσερραϊκός - Λάρισα»

18.00 FIBA EUROPE CUP BASKET «Μαρούσι - UPC Capitals»

20.00 HISTORY CHANNEL «Σταυροφορίες: Ημισέληνος και Σταυρός»

22.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΟ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ «Γιατί δακρύζει το λιβάδι κύριε Αγγελόπουλε;»

24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Το μετέωρο βήμα του πελαργού»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άφθαρτος»

24.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Πόλεμος ΑΕ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ «Η πολυώροφη ζούγκλα»

08.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά

21.55 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 MOTO GP (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 THEATIS.GR (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 BIG MOTHER

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυριακή»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 MOBILE FUN

04.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΦΙΝ Σειρά κινουμένων σχεδίων

05.00 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

21.50 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ

22.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σειρά

23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΑ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.00 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ GOSSIP

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O δυναστείας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 APHRODISIA Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική επανάσταση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 KATI ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.50 ΕΠΑΦΗ

23.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Εμπόλεμη ζώνη»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Νεανικές ανησυχίες»

02.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ

03.00 Η ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

05.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαντολίνο του λοχαγού Κορέλι»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύγκρουση στο βυθό»

01.30 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ Σειρά

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαρία Στούαρτ βασίλισσας της Σκοτίας»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ενα ταξίδι με την έμπνευση και τη γραφή, παρακολουθώντας τις σκέψεις και τους λογισμούς των Ελλήνων συγγραφέων, με τον Βαγγέλη Κούτα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Αβάνα»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Ροντ Στιούαρτ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το τείχος του Ατλαντικού»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

17.00 TOP TEAMS VOLLEY CUP «ΠΑΟ - Ερντεμίρ»

19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

20.00 ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΖΩΗΣ

20.50 ΡΩΓΜΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Μίνως Βολανάκης» Α΄ μέρος

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Θάνατος στη Γάζα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Εργοτέλης - Παναθηναϊκός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΝΗ ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ

23.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ

08.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

20.45 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ

21.30 ΒΟΛΕΪ CHAMPIONS LEAGUE «Knack Randstad - Ηρακλής»

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

01.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

02.00 COPA SUDAMERICANA «Πούμας - Κορίνθιας» Απευθείας μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

22.45 BIG MOTHER

23.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.20 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

03.20 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

ALPHA
Τηλ. 210.2124.000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ

21.50 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ

22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ

23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.00 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ GOSSIP

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

22.00 LIFESTYLE

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 APHRODISIA Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή απόλαυση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οιωνός»

23.30 ΕΡΕΥΝΑ

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

02.00 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ

02.30 Η ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελίζαμπεθ»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποιος θα... τσιμπήσει»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χορός των κατασκόπων»

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελλληνική νοηματική γλώσσα

18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)

07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μπουένος Αϊρες»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Kiss»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Η μεγάλη ρωμαϊκή αυτοκρατορία: Η εποχή των αυτοκρατόρων»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΒΟΛΕΪ CHAMPIONS LEAGUE «Ολυμπιακός - Τουρ»

20.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Διαβήτης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια) «Το μεγάλο φαγοπότι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων - 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανηλειακός - Ολυμπιακός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά

23.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Β΄ κύκλος)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αραχνοφοβία»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ

08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

08.30 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

01.30 ΣΙΡΚΟΜ: ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΣΤΗ ΣΑΓΚΑΤ

02.00 COPA SUDAMERICANA «Μπόκα Τζούνιορς - Ιντερνάσιοναλ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΚΑΙ... SERA SERA Σειρά

22.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

23.00 BIG MOTHER

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

03.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΦΙΝ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ Σειρά

22.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ Σειρά

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.00 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ GOSSIP

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ

22.15 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε)

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Το αύριο ποτέ δεν πεθαίνει»

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

04.10 APHRODISIA Σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.1169.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Σειρά

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ Σειρά

24.00 I LOVE TV

01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρύα σκυλόσουπα»

03.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

04.00 ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια κατασκόπων»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο έλεος του τυφώνα»

01.30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ Σειρά

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σελήνη 44»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... με ανθρώπους της τέχνης και των γραμμάτων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Λεντ Ζέπελιν»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι χαμένες μούμιες των Ινκας»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.10 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Λεντ Ζέπελιν»

19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε) «Οι χαμένες μούμιες των Ινκας»

20.00 Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

20.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ Σειρά

21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Αυστραλία»

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: ΤΑ ΜΟΛΥΒΕΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ «Ματωμένη Κυριακή»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Στιτς η ταινία»

23.45 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 12

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα πλοκάμια της γραφειοκρατίας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΕΧ

08.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Δυτική Αυστραλία»

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ «Από τον Ολυμπο στον Αθω»

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 COPA SUDAMERICANA «Μπόκα Τζούνιορς - Ιντερνάσιοναλ» (Μ)

22.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

23.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ Σειρά

22.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Σειρά

23.00 BIG MOTHER

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

03.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΦΙΝ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

22.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ

23.00 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σιωπή των αμνών»

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.55 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα λεπτό προθεσμία»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.00 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ GOSSIP

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.45 AUTO ALTER

02.00 APHRODISIA Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ

22.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μονοπάτι της μνήμης»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικο Σαββατοκύριακο»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές των δρόμων»

23.00 GALA

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.00 ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ Σειρά

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του αόρατου ανθρώπου»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Babylon 5: στα όπλα»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών με τη Ζωή Κούλια

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 MEDITERRANEO

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

14.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV

16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ «ΠΑΟ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ»

21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

22.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Αυστραλία

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Αφγανιστάν: «Οσάμα, για μια θέση στον ήλιο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.15 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Αγγλία - Αργεντινή»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ

09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

10.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά

10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα νυχτοπούλια»

11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ

12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ: ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ

18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ - 2002

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 MOTO GP SHOW

21.00 THEATIS.GR

22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2

23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Φρανκ Ρίβα, ο άνδρας από το πουθενά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Οι διαφορετικές όψεις του νεονουάρ», «Οστερμαν το 48ωρο των κατασκόπων»

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2 (Ε)

05.00 ΑΓΩΝΑΣ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 BIG MOTHER

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

03.45 MOBILE FUN

04.15 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά

05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΦΙΝ Σειρά

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.30 BABY STYLE Ελληνική σειρά (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέιμπι Μπουμ»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικοινωνείτε με την υπηρεσία»

02.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά Επεισόδιο 10ο

03.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά Επεισόδιο 11ο

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 BABY STYLE (Ε) Ελληνική σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.45 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε) Σειρά

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΡΕΞ Σειρά

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι: Η λίμνη των κύκνων»

23.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά

06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 BACKSTAGE

15.50 TRACTION

16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRIVE

22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ελληνίδα στο χαρέμι»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Simpatico»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσιγγάνα μάγισσα»

04.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Σειρά

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ed TV»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη για τρεις»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φεγγάρι σταμάτησε στο Παραντόρ»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φόρμουλα»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τίτλος του πρωταθλητή»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ

23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org