Κυριακή 28 Δεκέμβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/12
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Κωμική σειρά

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή

02.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά (Ε)

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι χαρλεάδες»

23.45 ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ Ενημερωτική εκπομπή

01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε) Σειρά

22.15 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «That's my boy» Α' τηλεοπτική μετάδοση

01.15 DROP DEAD DIVA

02.15 THE TUDORS Σειρά

03.15 COMMUNITY Σειρά

04.30 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 SMALLVILLE

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Young Justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελάδικο πολυτελείας»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Σουλεϊμάρκ, ο μεγαλοπρεπής»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία Ελένη της Τροίας»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Οσκαρ και η κυρία με τα ροζ»

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/12
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη κάποια Χριστούγεννα»

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Εορταστική εκπομπή

01.30 MUSIC HALL: ΠΑΟΛΑ - Π. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΤΑΜΤΑ - ΣΤΑΝ Μουσικό πρόγραμμα

03.45 ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΜΙΑ ΦΩΝΗ: Α. ΡΕΜΟΣ - Δ. ΒΑΝΔΗ - Μ. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ - ΣΤΑΒΕΝΤΟ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Εορταστικό)

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ποντικο-μικρούλης»

23.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΓΚΑΓΚΑΝΤΙΝ

03.30 DROP DEAD DIVA

04.30 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 SMALLVILLE

06.45 ΠΑΙΔΙΚH TAINIA «Green Lantern: Η πρώτη πτήση» Α' τηλεοπτική προβολή

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταμτάκος στο Ναυτικό»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «New Year's Eve» Α' τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρονικό μιας χυλόπιτας»

01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΤΡΙΤΗ 30/12
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΡΙΧΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή

02.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Το σεντούκι του νεκρού»

01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)

22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε) Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοστμπάστερς 2»

01.15 DROP DEAD DIVA Σειρά

02.15 THE TUDORS Ξένη σειρά

03.15 COMMUNITY Σειρά

04.30 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 SMALLVILLE

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Young Justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γλυκοψεύτης»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Braveheart»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντησε τον Τζο Μπλακ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.30 TV QUIZ

10.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτυ φαντασμάτων»

16.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.15 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ»

23.30 ΟΛΑ ΜΠΙΠ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 VICE

02.30 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 JAMIE'S BEST EVER CHRISTMAS Ψυχαγωγική εκπομπή

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA Ενημερωτική εκπομπή

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή - Εορταστική

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.10 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»

17.05 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξωγήινοι στη σοφίτα» Α' τηλεοπτική προβολή

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Εορταστικό) (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απλώς δε σε γουστάρει»

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

11.10 ΚΑΝ'ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε)

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.50 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξιδιώτες της συμφοράς»

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες με τα μαύρα 2»

01.00 ΑΠΟΨΕ ΤΡΩΜΕ ΣΤΗΣ ΙΟΚΑΣΤΗΣ - MAKING OFF

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής μου»

03.30 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

04.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Ξένη σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie στη λίμνη των κύκνων» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery Inc», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Bugs Bunny»

13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «New Year's Eve»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MOM Νέα κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά

18.50 COVERT AFFAIRS Περιπετειώδης σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπόμπιρας ξεπόρτισε»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Twilight Saga: Εκλειψη»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Full Metal Jacket»

04.15 NUMBERS Δραματική σειρά

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.15 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο

08.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lassie»

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά

22.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ (E)

23.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Ε)

00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Ε)

01.00 EUROPEAN POKER TOUR

02.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jackass 3.5»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.30 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Εορταστικό

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή (Εορταστικό)

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Best of)

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ Τηλεπαιχνίδι

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy feet 2»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος Αϊζενχάιμ»

02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του Ζορό»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια της τύχης»

02.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε όπου θες»

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 SMALLVILE Νεανική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοκκινοσκουφίτσα Νο2»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μία και εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show»,

10.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Bugs Bunny στο Κάμελοτ»

10.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι: Γρήγοροι και μαλλιαροί»

12.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα με τους Looney Tunes»

13.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου στη Χαβάη»

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαϊμουδο-μπελάδες»

16.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: Η μεγάλη περιπέτεια»

18.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και ο ημίαιμος πρίγκιψ»

24.00 MAKING OF «ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σύγκρουση των τιτάνων»

ΠΕΜΠΤΗ 1/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο

06.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο

08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kung Fu Panda»

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Εορταστική εκπομπή

00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

02.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Σειρά

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάιντι»

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Εορταστική εκπομπή

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρόταση»

00.15 CLUB 22 Μουσικό πρόγραμμα

03.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πήτερ Παν»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αληθινός Αγιος Βασίλης»

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Στρουμφάκια»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ρυθμός του δρόμου 2: Η επιστροφή» Α' τηλεοπτική μετάδοση

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αληθινός Αγιος Βασίλης»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάστερ και Τσόνσι: Χριστούγεννα στην Αυστρία»

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 SMALLVILE

06.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wonder Woman»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μία και εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show»

10.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «My little pony: Equestria girls two»

11.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι: Η ιστορία του Καρυοθραύστη»

12.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τουίτι: Ιπτάμενες περιπέτειες»

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι εναντίον των πειρατών»

15.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Barbie στον Καρυοθραύστη»

16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρέα με ένα πάντα»

18.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο4»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χιονάνθρωπος»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας κι εγώ 4: Η πρώτη επέτειος»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στον έρωτα»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org