Κυριακή 2 Δεκέμβρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902 TV»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο 902 κοντά στον αθλητισμό

19.30 AUTO SPRINT LIVE (E) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)

12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρωας με παντούφλες»

16.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ

20.10 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου Σαμπρίνα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ

23.30 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ

00.30 Ο ΑΓΙΟΣ

01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

03.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... (Ε)

04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

05.00 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)

06.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΛΕΠΤΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.30 ΟΙ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

09.30 MEDITERRANEO

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

16.15 ART NET

17.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΡΑΦΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ

19.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

20.30 ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΕΧΝΗΣ «Κώστας Τσόκλης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ «Ο βετεράνος»

00.30 Β? ΕΞΩΣΤΗΣ «Πικάντικη σούπα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Ναμπούκο»

12.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

13.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

17.30 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 DESIGN FOREVER

19.30 ΜΟΥΣΕΙΑ: ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α` ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Μπάρνσλεϊ - Σέφιλντ Γουένστεϊ»

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπέτερς, ο χορός των ξεγραμμένων»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

01.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ (Ε)

02.00 ΡΕΠΟ (Ε)

03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ

10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 3

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 HOME CINEMA

15.00 BEAUTIFUL PEOPLE: Πώς γυρίστηκε η ταινία

17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 4»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.15 BIG BROTHER LIVE

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 BIG BROTHER LIVE

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίλοι και εραστές»

00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέψε χοντρά, κλέψε ψιλά»

03.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

05.40 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξύπνα κορόιδο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ Κρουζ, ο ασυγκράτητος»

17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΚΟΛ!

22.00 ΘΕΑΤΡΟ «Το μαντολίνο του... ναυαγού Σημίτη»

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο παρελθόν»

05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Τσικίτας»

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

16.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ, ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταμτάκος στο Ναυτικό»

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έξυπνο πουλί»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμμανουέλα στο γαλαξία της ηδονής»

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στο σκοτάδι»

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 TO ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ (E)

07.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ

07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)

08.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

09.30 DISNEY CLUB

11.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

11.30 ΜΠΕΤΙ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ

13.00 ΕΥΡΩ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος - ρουκέτα»

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρμαγεδδών»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι: Η νέα γενιά»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 FASHION TV

STAR
1Τηλ. 3481.000

06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

12.00 ΝΙΚΙ

12.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

15.00 ΖΙΝΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αστυνομικίνες»

17.30 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

23.00 ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα φιλί πριν πεθάνεις»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λύτρωση»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ (Ε) Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου

09.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς

16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... σε στέκια με καλή λαϊκή μουσική

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

23.00 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Εβδομαδιαία εκπομπή για τις ταινίες μικρού μήκους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ

08.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ - ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ

20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΥΛΙΟ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ο ωραίος Τζόνι»

01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.30 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

11.30 ΤΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Η λουτρόπολη του Μπαθ»

14.00 ΚΤΙΡΙΑ, ΓΕΦΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΡΑΓΓΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.30 ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ...

19.00 ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ

19.15 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

19.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Θόλοι»

20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΪΝ ΠΙΚΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 12.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400-299.700

08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

08.30 8 1/2

11.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ

11.30 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ «Η Κίνα και τα ανθρώπινα δικαιώματα»

12.30 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)

13.30 ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΣΗ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

14.30 DESIGN X-TREME (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ

22.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ο φαμφαρόνος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ (Συνέχεια)

01.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROTHER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

22.00 BIG BROTHER

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας της πίστας»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

05.30 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE MEWS

15.30 ΜΠΟΡΩ

17.30 Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

22.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ (Ε)

23.00 ΟΛΑ!

00.30 ΝΙΚΙΤΑ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική τροχιά»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

ALTER
Τηλ. 5707.000

08.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

14.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ

15.30 ΓΙΑΓΚΟ

16.30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.10 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επέλαση των κομάντος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξ στα θρανία»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη γέφυρα του Μπρούκλιν»

MEGA
Τηλ. 6994.224 - 6994.300

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ

21.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ

22.50 ALMA LIBRE... σημαίνει Ελεύθερη Ψυχή

23.50 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)

01.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ

02.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

02.30 ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΙΕΤ ΜΕ ΑΓΑΠΗ

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΓΚΕΡ

20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρένο του ολέθρου»

00.30. ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωτιά και ατσάλι»

02.45 ΑΛΙΕΝ ΝΕΪΣΟΝ

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

TV - ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς

16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος

23.00 Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ Επιμέλεια - παρουσίαση: Χρήστος Ποθητάκης

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.10 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ(Συνέχεια)

20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ο πυρετός της ζούγκλας»

01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.30 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ

11.30 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ταϋάνδη, τα ερείπια της παλιάς πόλης»

14.00 ΑΦΡΙΚΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ -ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (Ε)

19.30 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ελσίνκι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00, 19.00 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

08.30 8 1/2

11.00 ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ

12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

12.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)

13.30 ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΣΗ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

14.30 DESIGN FOREVER (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

17.30 ΒΟΛΕΪ: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ «Εκατέρινμπουργκ - Ηρακλής»

18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΤΣ «ΠΑΟΚ - Λοκομοτίβ Ροστόφ»

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ

22.30 ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ (Ε)

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωτιά πάνω από την Αγγλία»

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROHTER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ

21.45 BIG BROTHER

22.30 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

23.30 ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φώτα κινδύνου»

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο στο Ριτζ»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΜΠΟΡΩ

17.30 Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

22.50 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ

23.45 ΚΟΛΠΟ GROSSO

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγώνας μιας γυναίκας»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

03.00 PACIFIC BLUE

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

ALTER
Τηλ. 5707.000

08.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

08.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

14.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ

15.30 ΓΙΑΝΚΟ

16.30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.15 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ανησυχίες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμανουέλα στον κόσμο των αισθήσεων»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Plaz suite»

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 SOS

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ρόμα - Λίβερπουλ

23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.30 AIR AMERICA

02.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ

03.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΓΚΕΡ

20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)

21.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια στο Θιβέτ»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηχώ θανάτου»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπουλεβάρντ»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

TV - ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική- ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς

16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 IN ACTION (Ε) Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική- ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι. Με τον Γιάννη Λεμπέση

20.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Συνάντηση με ανθρώπους των Γραμμάτων και των Τεχνών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ-ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Συνέχεια)

19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ

20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Χένρι και Τζουν»

01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.20 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.15 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ

11.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Καρθαγένη»

14.00 ΟΙ ΚΕΛΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ

19.01 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.05 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

19.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Γέφυρες»

20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΑΛΚΟΟΛ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

08.30 8 1/2

11.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

11.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)

12.00 ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ;

13.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ

13.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

14.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ιπτάμενος Ολλανδός»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROTHER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 Α.Μ.Α.Ν. ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

22.00 BIG BROTHER

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 BIG BROTHER

01.00 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της θάλασσας»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εύθυμος πειρατής»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΜΠΟΡΩ

17.30 Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»

23.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

00.30 TALK SHOW

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισιτήριο για τον Παράδεισο»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

ALTER
Τηλ. 5707.000

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

14.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ

15.30 ΓΙΑΓΚΟ

16.30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.15 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή μέσα στη νύχτα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Mr. Σεξ»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσε τον ταύρο από τα κέρατα»

MEGA
Τηλ. 6980.900

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ρεάλ - Παναθηναϊκός»

23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

01.30 AIR AMERICA

02.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ

03.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΓΚΕΡ

20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)

21.00 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σοφερίνα»

23.45 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα: πόρνη»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψυχοπαθής»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς

16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα

17.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 Η ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Με την κάμερα ο «902» καταγράφει, σχολιάζει και προτείνει λύσεις

18.45... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.00 ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ Αναζητώντας την ουσία των διεθνών εξελίξεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θέμος Στοφορόπουλος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.25... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗΣ ΠΑΛΗΣ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ (Συνέχεια)

20.30 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.15 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ερωτευμένοι ως την αιωνιότητα»

01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.40 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.45 OI ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.45 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ

11.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΑΦΡΙΚΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γρηγόριος Ξενόπουλος»

ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

19.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε)

19.30 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

08.30 8 1/2

11.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

11.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

12.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Χρουτσόφ Νικίτα Σεργκέγιεβιτς»

13.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ

13.30 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βουτιές στο νερό»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΓΙΑΝΤΕΣ

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ(Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROTHER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

22.00 BIG BROTHER

23.20 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΝΙ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κομάντος της ερήμου»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

05.15 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΜΠΟΡΩ

17.30 Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσας»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

03.00 PACIFIC BLUE

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

ALTER
Τηλ. 5707.000

08.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

08.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΟΣΤΑ (Ε)

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.15 ΤΑΙΝΙΑ

12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

15.30 ΓΙΑΝΓΚΟ

16.30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.15 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα πλοκάμια του τρόμου»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι γνώρισα τον έρωτα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά στιγμιότυπα»

MEGA
Τηλ. 6994.224 - 6994.300

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.40 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00 AIR AMERICA

02.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

14.00 AIMIΛIA, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΓΚΕΡ

20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια διαφθοράς»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άγγελος στην πόρτα μου»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγητό στο Μανχάταν»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική - ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς

16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική - ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Παπαρήγας

20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ 15ήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου

23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Εβδομαδιαία εκπομπή με θέμα το βιβλίο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.25 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗΣ ΠΑΛΗΣ

20.30 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.35 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 Η ΦΩΝΗ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Μίνι και Μόσκοβιτς»

01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.30 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ

11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ

12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΑΦΡΙΚΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ «Η κρίσιμη καμπή»

19.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ (Ε)

19.30 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 επίΛΟΓΟΣ

23.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Πέρα από τα σύννεφα»

  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται στις 11.00, 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ινδία»

08.30 8 1/2

11.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

11.30 ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΑ ΠΥΡΑΜΙΔΑ

12.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

13.30 ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΣΗ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΚΩΜΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΒΟΛΕΪ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ «Νόβισαντ - Αρης»

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Γκρίμσμπι - Γουλβς»

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROTHER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ

22.00 BIG BROTHER

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

23.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΕ Χ-FILES

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρώτη σελίδα»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

05.40 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΜΠΟΡΩ

17.30 Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια υπέροχη μέρα»

23.00 ΝΙΡΒΑΝΑ

24.00 TWIST!

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα τάξη πραγμάτων»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα με τις μάσκες Νο 3»

ALTER
Τηλ. 5707.000

08.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

14.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ

15.30 ΓΙΑΓΚΟ

16.30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.15 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ

22.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα γεννητούρια»

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 PLAY

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική ανάλυση»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες της ερήμου»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΓΚΕΡ

20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε»

23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστροφές»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξομοιωτής»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org