Κυριακή 12 Οχτώβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.30 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «Η αρπαγή από το χαρέμι» του Γιάνναρου

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον συνθέτη Βασίλη Δημητρίου

19.55 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συναυλία με τους ΑΒΑΤΟΝ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική πολιτική εκπομπή του «902»

22.40 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ Επιμέλεια: Γιώργος Μηλιώνης

23.10 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Κρήτη

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τη μαθητική συμφωνική ορχήστρα του ωδείου «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ» και συνομιλεί με τον Τιμόθεο Λιγνό, δ/ντή του ωδείου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.30 MEDITERRANEO

12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

14.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOONS

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Ηράκλειο - Πανιώνιος»

19.00 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτες που σβήνουν την αυγή»

22.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχώ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΝΘΕΤΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

14.00 50 ΛΕΠΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη πτήση»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παλικαράς»

20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νελ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

01.15 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ Ξένη σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΙΕΡΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

15.30 +10 - ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ

16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: «ΒΑΟ - Διομήδης Αργους»

17.30 DESIGN WORLD

18.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

18.30 ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΑ

19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.30 JAZZ ESSENTIALS

20.00 ART 3: ΕΠΙΚΑΙΡΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΤΟΜ ΤΖΟΟΥΝΣ

22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΥΛΟΣ - ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ

02.30 ΡΕΠΟ (Ε)

04.00 +10 - ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ (Ε)

04.30 JAZZ ESSENTIALS (E)

05.00 ART-3 - ΕΠΙΚΑΙΡΑ (Ε)

05.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

06.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

11.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ντάνστον τα κάνει λίμπα»

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION - ARENA

23.00 FEAR FACTOR

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»

02.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

03.30 MOBILE FUN

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος μήνας του μέλιτος»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

08.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 LIVE

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 POINT MAN

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

12.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

12.30 BAND STAND

13.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ

16.30 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιντιάνα Τζόουνς: ο ναός του χαμένου θησαυρού»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Boogie nights»

03.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ

04.30 APHRODISIA

04.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.15 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

06.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

07.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)

08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (E)

09.00 ΧΑΡΟΛΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ

10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

10.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ

10.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του αφεντικού»

13.00 BACK STAGE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΩΡΑ

15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοκτέιλ»

17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ

18.40 SURVIVOR - BEST OF

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SURVIVOR

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφθαρτος»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπόφα»

03.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ: ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομποκόπ: σκοτεινή δικαιοσύνη»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζακ και η φασολιά»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα οκτώ επτά»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ομορφιά»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΙΕΙΝ ΑΡΙΣΤΕΥΕΙΝ - Ομηρικά έπη

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... με ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Φιλοξενούμενη της πρώτης εκπομπής η σκηνοθέτιδα Ειρήνη Καχλιώτη, με αφορμή τη βραβευμένη με 1ο βραβείο καλύτερης ταινίας μυθοπλασίας του 26ου Φεστιβάλ Δράμας, «Skipper Straad». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γρηγόρης Τραγγανίδας

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια

20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Με την Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Μπομπ Ντίλαν»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Γέφυρες»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Καλιφόρνια»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Διακαναλικό)

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Κεντρική Κίνα»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Κάθριν Χέμπορν»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πόλεμοι για το χρυσάφι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Οι βοσκοί της συμφοράς»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 με ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράκουλας και σία»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

23.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

00.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN WORLD (Ε)

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στη Γαλλία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Τα τρία χρώματα: λευκό»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 JIMMY HENDRIX AT THE ATLANTA POP FESTIBAL

01.30 Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ - ΜΙΛΕΝΙΟΥΜ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ

02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

03.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ Σειρά

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

22.50 MISSION

23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

02.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

03.30 MOBILE FUN

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μελαχρινός πειρασμός»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.25 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Το αύριο ποτέ δεν πεθαίνει»

23.30 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κουλό χέρι του νόμου»

02.45 POINT MAN

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

07.45 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ

10.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμτάκο προχώρα, ξεβρώμισε τη χώρα»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 VIP

22.30 SEX & THE CITY

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 BANDSTAND (E)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό σύμπλεγμα»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.45 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ

22.30 ΛΕΝΗ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Λάρο Φλιντ»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)

03.00 FRASIER

04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The skulis 2»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ένορκος»

01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προφητεία θανάτου»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τους ΤΣΟΠΑΝΑ ΡΕΪΒ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Κάθριν Χέπμπορν»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι πόλεμοι του χρυσού»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Κεντρική Κίνα»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Διακαναλικό)

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «ΝΔ Αυστραλία»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΑΦΙΑ «Αλ Καπόνε»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΠΟ ΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΠΤΟ «Οι επιζήσαντες των Ανδεων»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 με Δύο

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκλεψα τη γυναίκα μου»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ Σειρά

23.15 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ Σειρά

00.15 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (Ε)

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Ισπανία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ «Ιστορία, μια νέα ματιά»

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αντζελα πεθαίνει ξανά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ «Αιώνια δική σου»

02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρα ανεξαρτησίας»

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

02.15 2004

03.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

04.30 MOBILE FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.25 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Σειρά

22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο κορμί»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα δράσης»

03.15 POINT MAN

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

07.45 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ

10.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζογαδόρος»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της κακομοίρας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.50 ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

02.00 Ο ΚΛΕΦΤΗΣ

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.30 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμένο υποβρύχιο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέρι Λιούις στο Διάστημα»

04.00 FRASIER

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

23.00 GALA

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή 3»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετά την καταιγίδα»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Θέματα υγείας: Τα ναρκωτικά

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών με τη Ζωή Κούλια

20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

HISTORY CHANNEL (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ Μαφία: «Αλ Καπόνε»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Δικαναλικό)

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Τυνησία - Λιβύη»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: Γράμματα: «Η χαμένη γενιά»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η αληθινή ιστορία της δολοφονίας του Πάμπλο Εσκομπάρ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟ-ΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

23.45 Η ΓΡΑΦΟΜΗΧΑΝΗ, ΤΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισογύνης»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ

23.15 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ...

00.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βέρνη και Λουκέρνη»

12.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ, εγώ και εγώ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΤΩΝ ΙΝΔΙΑΝΩΝ

01.30 MASTERS OF CINEMA «Τζον Κάρπεντερ»

02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (E)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ

23.00 MISSION

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

02.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

03.40 MOBILE FUN

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.25 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CANDID CAMERA

22.15 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.00 THIRD WATCH

03.00 POINT MAN

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

07.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ

10.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας λαθρεπιβάτης στην καρδιά μου»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΔΙΧΤΥ

22.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΑΫΠΝΙΕΣ

02.00 VIP (Ε)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύμα του έρωτα»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.45 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SURVIVOR

22.45 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλήθεια ή συνέπειες»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη θανάτου»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντ Μαξ 3: Απόδραση από το βασίλειο του κεραυνού»

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μάτι του Θεού»

04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τη συγγραφέα Μπελίκα Κουμπαρέλη με αφορμή το βιβλίο «ΠΕΣ ΝΑΙ ΤΩΡΑ» των εκδόσεων ΨΥΧΟΓΙΟΣ. Ενα βιβλίο που κινείται μεταξύ Ελλάδας και Αγγλίας όπως και οι ήρωές της. Ξενιτιά και πολιτικοποιημένοι φοιτητές. Κινηματογραφικοί ρυθμοί και άνθρωποι με χιούμορ που ξεφυτρώνουν αναπάντεχα ερωτευμένοι και με όνειρο μια νέα πατρίδα, ώσπου μια τρομοκρατική επίθεση βάζει τα πράγματα στη θέση τους

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας

20.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

10.15 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ

11.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

12.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ Ελληνικό ντοκιμαντέρ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΑ)

16.00 ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ «Χαϊλέ Γκεμπρέ Σελασιέ»

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Περιστέρι - Ολυμπιακός»

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ Εκπομπή για τα εικαστικά

20.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

21.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;

22.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ Μουσική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ινγκμαρ Μπέργκμαν» «Το πρόσωπο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

12.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σκλάβοι της μοίρας»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λόχου»

20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά επιστημονικής φαντασίας

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνδρας με τις τρεις συζύγους»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

10.30 ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΟΥ MONTE CARLO

11.30 ΑΛΛΙΩΣ

12.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - Α΄ ΓΥΡΟΣ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ ΒΥΡΩΝΑΣ

15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.00 ΝΟΣΤΟΣ

17.30 DESIGN 100%

18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΜΟΝΑΚΟ - ΟΣΕΡ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΤΡΙΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρι, ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου»

02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

04.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

05.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ Ελληνική σειρά (Ε)

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

11.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

15.40 THE MISSION - BEST OF

16.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION Ψυχαγωγικό πρόγραμμα

22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ Ξένη σειρά

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»

04.00 MOBILE FUN

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

15.45 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ Ελληνική σειρά

16.45 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ Ελληνική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μάγκας στα σαλόνια»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ALPHA

22.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ισπανικό πρωτάθλημα

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Point man»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.10 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

12.30 HIT PARADE

13.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ Ξένη σειρά

15.30 LIFESTYLE (E)

16.30 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευεργέτης κατά τύχη»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ Ενημερωτική εκπομπή

02.00 VIP (E)

03.00 APHRODISIA

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποπλάνηση»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

05.45 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά

06.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά

07.30 ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς των λιονταριών»

08.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε) Ελληνική σειρά

09.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Ξένη σειρά

10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

10.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

10.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θηλυκό μυαλό»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.30 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ Τηλεπαιχνίδι

18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 TO SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος χορός»

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κατήγοροι»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 FRASΙER Ξένη σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.30 ΓΚΡΕΜΛΙΝΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρέιστοουκ: ο θρύλος του Ταρζάν, άρχοντα της ζούγκλας»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμια απειλή»

01.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org