Κυριακή 10 Φλεβάρη 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις. Με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα. Με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoons classic collection

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της, με την Ρένα Μαραζιώτη

18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Η τραπεζαρία του GURNEY»

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Η επιμονή»

22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί την Εφη Μπούντρη. Με σπουδές Φιλολογίας στη Γαλλία, κάνει το πρώτο της βήμα στον κινηματογράφο με την ταινία «Κίμων και Λούσυ». 1ο βραβείο σπουδαστικής ταινίας

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζακ Νίκλαους»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) «Αμερικάνικο ηφαίστειο»

12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακροζωία, ευτυχία και προκοπή»

19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος από τη Γαλλία»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Εγκλημα και τιμωρία: Δολοφονία στο δικαστήριο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.00 TOP STORIES

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ

08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

17.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Καλαμάτα - Εθνικός Μάνης»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (Ε)

21.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

23.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΚΟΥΜ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΟΙ ΕΞΟΡΙΣΤΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 DEAL

18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ;

22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

23.00 LOST

24.00 ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.50 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

04.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (συνέχεια)

18.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 10Η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 BELISSIMA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο όνομα του πατρός»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ

22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ, ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ

23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πουαρό: Πέντε μικρά γουρουνάκια»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ;

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταιγίδα»

23.30 NIP / TUCK

24.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό»

03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λυσσαλέα εκδίκηση»

05.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καραγκιόζης»

08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Ο Πάρης Μήτσου φιλοξενεί ένα 2ο αφιέρωμα στο μεγάλο μπουζουξή Κώστα Παπαδόπουλο, τον άνθρωπο με τις σημαντικότερες ηχογραφήσεις στην ελληνική δισκογραφία

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Μπαλέτο, όπερα, κλασική μουσική

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Αιγάλεω - Πανιώνιος»

19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ «Ρωμιοσύνη»

19.45 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Φιλαρέτη Κομνηνού, Λεωνίδας Καβάκος»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Επικίνδυνο μονοπάτι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ

24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 DARWING DUCK

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE «Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια μαφιόζων»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Πλατεία Αγίας Σοφίας, ο ομφαλός της πόλης»

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ

18.30 BALKAN EXPRESS

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

21.00 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O άνθρωπος για όλες τις δουλειές»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

15.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άφραγκος Ωνάσης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας δίχως παρόν»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνθρωποι του δημάρχου»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)

01.50 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.45 CHEEK TOY CHEEK (E)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

12.50 STARS SYSTEM

13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ...

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

22.45 ΣΦΗΝΑΚΙΑ

23.30 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

12.30 ΖΙΝΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητής του ήλιου: τελική αναμέτρηση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.45 ΑΓΩΝΑΣ POLO: CHAMPION'S CUP «Εθνικός - Χόνβεντ»

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Loser»

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΤΑΧΙ GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

22.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στραβή Δικαιοσύνη»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.10 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

03.10 FALCON BEACH

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ;

STAR
Τηλ. 210.3481.000

08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλέξτε μπαμπά»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτριξ»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι τελικής πτώσεως»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος αίματος»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kickboxer: η σύγκρουση»

05.15 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε) Σειρά

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή της διαδικασίας κατασκευής διαφόρων δημιουργιών

18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα κι όλα όσα την αφορούν, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 «Τίμημα υψηλότερο και από τη ζωή». Επεισόδιο 14ο

22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

08.15 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τέλι Σαββάλας»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ «Σεισμός στην καρδιά της γης»

12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

18.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Γ' κύκλος)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ «Μυστήρια στο Αγιον Ορος»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»

20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε) «49 λέξεις για το χιόνι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύετε;»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ

08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΑΜΙΣ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Ελ Νίνιο»

01.30 CINEMANIA (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 DEAL

18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PREGAME SHOW

22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Ρέιντζερς - Παναθηναϊκός»

24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 MOBILE FUN

04.50 CHEEK TOY CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΡΥΦΛΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ

23.00 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ

23.45 TV-ΤΙΓΚΛΟΝ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 BELISSIMA (E)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HEROES

22.00 SEX AND THE CITY

22.45 JE T' AIME

02.00 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επιθεωρητές»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ

22.30 SINGLES 3

23.30 ΙΧΝΗ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλειο δόλωμα»

03.00 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 FALCON BEACH

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σπίτι μια ζωή»

23.30 NIP / TUCK

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκέλετονς»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κέντρο του κόσμου»

05.15 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ και ΠΡΑΓΜΑΤΑ Με την Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεώτερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 3ο

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η βδομαδιάτικη εκπομπή συζήτησης και ανάλυσης της πολιτικής επικαιρότητας, με τον Κώστα Καραχάλιο

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.00 PB & JOTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Χτενίσματα και χτυποκάρδια: Οι γυναίκες της μουσικής κάντρι»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη του Χάλοουϊν»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 GREEN TEAM

20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ «Βυσσινόκηπος»

02.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Νότια Καρολίνα: Μοιραίες φιλίες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 201 καναρίνια»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΩΝ ΒΟΥΔΙΣΤΩΝ ΜΟΝΑΧΩΝ ΤΗΣ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ

23.00 PRESS

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρεία θανάτου»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ

08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ «Η προστασία του ιερού ψαριού»

21.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.25 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και έζησαν αυτοί καλύτερα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 DEAL

18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ

22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ

23.00 LOST

24.00 8 ΟΛΑ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

04.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Συνέχεια)

18.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

23.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεαρή μάγισσα»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 BELISSIMA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «D-Tox»

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύναμη Δέλτα 3»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ

23.00 BIG BANG

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόρτρες»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ;

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη δύναμη»

23.30 NIP / TUCK

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπική εκδίκηση»

03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αστυνόμος της συμφοράς»

05.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Εφη Γρηγοριάδου και τον Γιάννη Σαραντόπουλο

18.30 ΠΟΛΗ MAG Εικόνες και πολιτιστικά δρώμενα της Αθήνας

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΟΙ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ Μια ενδιαφέρουσα πολωνική σειρά, με ήρωες το πλήρωμα του τανκ, με αριθμό 102 και το σκύλο τους Σαρκ. Επεισόδιο 5ο

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς. Με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 CHARLIE & LOLA

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ «Το τσουνάμι της Δυτικής Ακτής»

12.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ Τηλεταινία - Β' μέρος

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Μαγκού»

19.00 ΔΡΟΜΟΙ «Μπέμπα Μπλανς»

20.00 Η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ

22.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η Μιλού τον Μάη»

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Βιογραφία: Τζόελ Ρίφλιν»

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Δράμα»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μουλάν 2»

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Χρήστος Ραφαηλίδης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ

08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ

22.00 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 DEAL

18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 CLEVER

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

23.00 LOST

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για πάντα μαζί»

02.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Συνέχεια)

18.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ

22.00 BABY DANCE

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις ταφές του Μελκιάντες Εστράντα» Α΄τηλεοπτική προβολή

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 BELISSIMA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαγωνικό Κ-9: η επιστροφή»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή της μούμιας»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «28 ημέρες»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 FALCON BEACH

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ;

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ 2» Α΄τηλεοπτική προβολή

23.45 GALA

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουτοπία» Α΄τηλεοπτική προβολή

04.00 ΤΑΚΕΝ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΦΩΤΟγραφές - Φωτο γραφη ζωντας Με την Αννα Σκαρλάτου

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΡΩΣΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Το παλιό οχυρό» Επεισόδιο 5ο

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Εκπομπή που αναζητά και αναδεικνύει τη βαθύτερη ουσία των κοινωνικών και πολιτικών φαινομένων και εξελίξεων, τις ρίζες και τις ιδεολογικές τους προεκτάσεις

23.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 CHARLIE & LOLA

08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τζον Γκλεν»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: Μεγάλες καταστροφές «Τυφώνες και ανεμοστρόβιλοι»

12.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΛΑΣΚΑ, ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

19.00 GREEN TEAM Εκπομπή για το περιβάλλον

20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ «Κωνσταντίνος Μητσοτάκης»

22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (συν.)

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά με το ζόρι»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 REWIND

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC «I caught 4»

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 H ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ

08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΟΥΡΓΚΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 DEAL

18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ

22.00 Ο ΦΑΡΟΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «LOST»

24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ

02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.45 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (ΣΥΝΕΧΕΙΑ)

18.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΤΟ «10»

23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ

00.15 ΚΩΔΙΚΟΣ ALPHA - Προστατευόμενος μάρτυς

01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΕΝΟΠΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GREY' S ANATOMY Σειρά

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.30 AUTO ALTER

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «LANE ON FIRE»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ

22.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

23.00 SAFE SEX

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «25η ΩΡΑ»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

03.00 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 FALCON BEACH

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑΙΝΙΑ «ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ»

23.15 ΤΑΙΝΙΑ «ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ»

01.15 Ο ΤΖΟ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΘΡΙΛΕΡ «ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ»

04.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»

08.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των ειδήσεων της βδομάδας, με την Βούλα Τσιβόλα

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια με τον Παντελή Σούλη

18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων με την Αννα Μπαλλή

21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, χορό, θέατρο, εικαστικά κ.ά.

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Ναύπακτος»

11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος της Μπέτσι»

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Πανελλήνιος - Κολοσσός Ρόδου» Απευθείας μετάδοση

19.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Ναντίν Γκόρντιμερ» (Ε)

20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Γιάννης Πετρίδης»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

22.00 ΡΙΜΕΪΚ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - «Ουράνια πλάσματα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 DARWING DUCK

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Mulan 2»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολυμπιακός - Εργοτέλης» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Πέτρος Κόκκαλης»

-- Στις 24.00 θα μεταδίδεται Μονόλεπτο Δελτίο Ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΕΞΕΛΙΞΗ «Γιατί σεξ;»

09.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

09.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

10.00 ΑΝΙΛΑΝΤ

10.30 ΧΟΡΕΥΕΤΕ;

11.00 ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ξωτικά του δάσους»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τέντι μπόις»

18.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΚΑΙΡΟΣ

20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ

20.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ «Ολυμπιακός - Αρης»

23.00 22ο ΧΡΥΣΟ ΤΣΙΡΚΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Στα αριστουργήματα του κλασικού σινεμά - στον Αλφρεντ Χίτσκοκ»: «Υπόθεση Παραντάιν»

02.35 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ (Ε)

04.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ANT1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για τον έρωτα μιας πριγκίπισσας»

16.45 Η ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ Ξένη σειρά

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της καρπαζιάς»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 COUPLING

22.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

23.00 8 ΟΛΑ Best of

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαν Ουάιλντερ: Η ψυχή του πάρτι»

03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.15 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ, ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ

16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπά η κουδούνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

22.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάργκο»

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανεπιθύμητος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 SUMUSU

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 TAXI GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γρήγορη και θανάσιμη»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ Σειρά

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 FALCON BEACH Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός μαχητής»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORD BOYARD IV

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκδίκηση σε δεύτερο χρόνο»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν νίντζα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλειο όπλο»

04.15 ΤΑΚΕΝ Σειρά επιστημονικής φαντασίας

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org