Σάββατο 1 Μάρτη 2014 - Κυριακή 2 Μάρτη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.40 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στραβοί πιλότοι σε F-16»

15.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

17.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή ΙΙΙ»

24.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

01.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 GOT TO DANCE Σειρά

07.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΟΥ - live

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύφες σε πόλεμο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη γυναίκα»

01.00 STARS SYSTEM (Ε)

01.40 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

12.50 DR. COOK (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πριγκίπισσα και ο ναύτης»

16.35 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζόχαν: Πράκτορας Υψηλής Κομμωτικής»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «District 9» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζόχαν: Πράκτορας Υψηλής Κομμωτικής»

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK (Ε) Περιπετειώδης σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Baby Looney Tunes», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Lazy town», «Tree Fu Tom»,«Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie Fairytopia» (Γ' μέρος), «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Bugs Bunny»

13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύζυγος κατά λάθος»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά -Νέος κύκλος επεισοδίων-

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλπικη λίρα»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδιανόητες πράξεις» Α' τηλεοπτική προβολή

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνο έδαφος»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζιος τρόμος»

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

08.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς τρελάθηκαν»

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να εκπαιδεύσετε το δράκο σας»

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 Mr ΒΕΑΝ Κωμική σειρά

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός»

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κωμική σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λος Αντζελες εμπιστευτικό»

01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατακτη καθηγήτρια»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ύποπτοι»

03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)

04.00 L.A.P.D. (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Max Steel», «Ben and Holly», «Littlest Petshop», «The Garfield Show»

09.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Bugs Bunny mother's Day Special»

10.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Invizimals: A tale of two dimensions» Α' τηλεοπτική προβολή

12.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «My little pony: Equestria girl»

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου στη Χαβάη»

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Airborne»

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 4»

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πράσινο μίλι»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνοι για μοναχικές καρδιές»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάνυχτα στον κήπο του καλού και του κακού»

ΤΡΙΤΗ 4/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία αλά ιταλικά»

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΝΙΚ Ο' ΚΛΟΚ (Best of)

23.45 360ο

00.45 GLEE Ξένη σειρά

01.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύκολη κατά λάθος» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.00 L.A.P.D. (E)

04.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικηγόρος του διαβόλου»

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

03.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild Cherry»

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ Κωμική σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.50 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΑΔΑ - Ν. ΚΟΡΕΑ (Αγώνας προετοιμασίας για μουντιάλ)

21.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.10 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκλεκτός» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 AS IF Ξένη σειρά

03.30 THE SHIELD Ξένη σειρά

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αόρατος»

ΠΕΜΠΤΗ 6/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΝΕΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.16 WANTED

01.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Δραματική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα θα πάνε καλά» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αιματηρή αδελφότητα» Α' τηλεοπτική μετάδοση

03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

04.00 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Killer Elite» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

01.30 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστη δύναμη»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE Μουσικό talent show

23.30 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροπική καταιγίδα»

02.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Straight story»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 AS IF

02.45 THE SHIELD

03.45 ΑΝΤΗΟΝΥ BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 CHUCK Κοινωνική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι, ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ (Ε)

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ασυγχώρητοι»

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/3
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά

08.00 TV QUIZ

09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φινεάς και Φερμπ: Θαυμαστή αποστολή» Α' τηλεοπτική προβολή

14.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

15.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.20 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.20 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ Εκπομπή μαγειρικής

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.30 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 GOT TO DANCE

07.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 STARS SYSTEM

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

12.50 SMART FACE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίνα: Η βασίλισσα της ζούγκλας»

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 DROP DEAD DIVA Σειρά

02.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.30 DROP DEAD DIVA Σειρά (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 CHUCK Σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie Fairytopia: MERMAIDIA» (Α' μέρος), «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και οι επτά σπασίκλες»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «From Prada to Nada» Α' τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό τρελό τζακούζι»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίγωνο του μίσους» Α' τηλεοπτική προβολή

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιχαήλ»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org