Κυριακή 1 Νοέμβρη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (8ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τους Ρίτα Τσιντίλη-Βλησμά, ποιήτρια - κριτικό - δοκιμιογράφο, τον Παναγιώτη Λυκούδη και τον Γιάννη Ζαγγανά για το βιβλίο: «Τότε που μετρούσαν τις νύχτες τ' άστρα»

19.00 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ Μια περιήγηση στις θεατρικές σκηνές της Αθήνας

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος στους πρόποδες» 1ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά μέρες ψέματα»

11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (Ε)

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΑΓΚ

15.30 WEEKENDERS

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

19.00 ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΤΟΠΟΣ ΜΝΗΜΗΣ - ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

20.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ «Αργεντινή»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοιλάδα του μίσους»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 DOC ON AIR

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΞΕΛΙΞΗ: Πέταγμα (Ε)

17.00 Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ

20.00 CHAMPIONS NET

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι που άφησε εποχή»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.15 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ

02.15 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: Φονικοί κομήτες και μετεωρίτες

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Αιγάλεω - Ηλιούπολη»

20.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας τη γυναίκα της ζωής μου»

02.30 ΑΓΩΝΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)

04.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 - 1 ΜΑΖΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NEXT TOP MODEL

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - Best of

01.00 ΔΟΚΤΩΡ ΡΟΥΛΗΣ (Ε)

02.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

03.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLOUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 CSI: LAS VEGAS

22.00 CSI: NEW YORK

23.00 NOMOΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΔΕΚΑΤΗ ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (E)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 SHOWBIZ NEWS

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Μπρουνέτι: Φόνος σε αλλότριο έδαφος»

04.15 MASTERMINDS

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.40 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50 - 50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ

21.50 4

22.50 L.A.P.D.

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 THE SHIELD

02.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

03.30 FANTASY ISLAND (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος θανάτου»

23.15 FRINGE

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 DEAD ZONE

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμεση δράση»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένοι καρχαρίες»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Νικήτα Βαστάνη, συνθέτη και ηθοποιό, με τον Πάρη Μήτσου

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με βόλεϊ... συναντήσεις

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τον Τζώρτζη Γρηγοράκη για την πορεία του στο χώρο των ταινιών μικρού μήκους

22.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Απόλλωνας Ρόδου»

12.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Αφιέρωμα στο Μουσείο Τεριάντ»

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μέγαρο Σταθάτου»

15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Τάσος Ζωγράφος»

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα γελαστό απόγευμα»

17.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Θεσσαλονίκη του Νίκου Παπάζογλου»

18.00 ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ: Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ

19.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

20.00 ΜΟΝΜΑΡΤΗ: ΗΔΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

21.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Στην παγίδα του νόμου»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Δέσε με»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ

11.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ZOOM ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Μάχη για δικαιοσύνη»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ

17.00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΖΑΝΣΚΑΡ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Η Λίζα και η άλλη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάλοουιν 6: η κατάρα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΩΝ ΚΟΠΑΔΙΩΝ

14.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.00 BALKAN EXPRESS

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εμίρης και ο κακομοίρης»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

01.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

02.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

03.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

04.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 EXTREME MAKE OVER

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «FANTASTIC FOUR»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του δολοφόνου»

01.40 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 STAR SYSTEM

15.15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Σειρά

16.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O τρελός τα 'χει 400»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΕΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτικη κουζίνα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Το στοίχημα του Σλέβιν»

01.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια επιστρέφει»

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο ξένοι»

04.00 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ

10.15 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.15 LOVE STORY (Ε)

12.15 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΤΡΕΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΡΟΧΟΥΣ»

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΚΗΠΟΣ: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ

17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 TAXI GIRL: the MEGA edition

22.00 THE TWENTY

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα ίχνη»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίμζι»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπάει η κουδούνα»

22.45 GALA

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικός έρωτας»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την τιμή των όπλων»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορεία προς το παρελθόν»

05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «E - ring: Απόρρητες αποστολές»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν, αφήνοντας σημαντικό έργο, με τη Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος στους πρόποδες» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ Ξένη σειρά (3ο)

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνδρες είναι ίδιοι»

11.30 ΟΔΗΣΣΟΣ: ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (Ε)

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΑΓΚ

15.30 WEEKENDERS

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

18.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

20.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ

21.00 ΒΑΝΕΣΑ ΠΑΡΑΝΤΙ

22.00 ΙΑΠΩΝΙΑ, Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ - «Μια θέση στον ήλιο», «Χαραυγή», «Μικρές ημέρες»

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΞΕΛΙΞΗ: ΤΑΧΥΤΗΤΑ(Ε)

17.00 Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορία εραστών»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

23.00 PRESS

00.15 ΜΑΦΙΑ

01.45 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

19.00 ΤΟ ΕΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

20.00 Η ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΖΩΟΥ (Ελάφι)

21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

24.00 ΠΕΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ

01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΤΡΟΧΙΟΔΡΟΜΩΝΤΑΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ

05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 - 1 ΜΑΖΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ - ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΟΛΑ 10

02.30 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

03.30 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

18.00 ΦΑΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ... (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΔΕΚΑΤΗ ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ TO ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 SHOWBIZ NEWS

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αξέχαστος έρωτας»

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Βαλάντερ: ο παραχαράκτης»

04.15 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.40 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50 - 50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

21.45 CHAMPIONS LEAGUE: ΜΙΛΑΝ - ΡΕΑΛ

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: ΣΛΑΜΕΝΤ

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΗΤΕΡ ΠΑΝ

06.45 ΓΙΟΥ ΓΚΙ Ο

7.15 ΣΤΟΥΜΦΑΚΙΑ

7.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ»

23.30 FRINGE

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 DEAD ZONE

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ`

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΣΤΟ ΒΥΘΟ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

15.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεων στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ENIGMA Ξένη σειρά (8ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Καρρέ, επαγγέλματα στο Αιγαίο

19.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

20.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά. Επ. 14ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΟΚΤΩΡ ΓΟΥΑΤΣΟΝ «Ο βασιλιάς του εκβιασμού»

22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις, για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κώστα Τσίφτη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να πεθερός να μάλαμα»

11.30 ΟΔΗΣΣΟΣ: ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΠΟΜΑΧΟΙ (Ε)

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΑΓΚ

15.30 WEEKENDERS

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ (Ε)

18.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

19.00 ΔΡΟΜΟΙ

20.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ

21.00 ΡΙΜΕΪΚ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ Κινούμενα σχέδια

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΞΕΛΙΞΗ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ (Ε)

17.00 Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδας»

20.30 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΝΕΤ

21.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Τσάμπιονς Λιγκ: Σταντάρ Λιέγης - Ολυμπιακός

23.45 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΝΕΤ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

02.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

19.00 ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΤΩΝ ΘΑΛΛΑΣΣΩΝ

20.00 ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΝΕΟ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΤΖΗ

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 EURO3: ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΣΤΗ ΣΑΓΚΑΤ - ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10-1 ΜΑΖΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 DOCTOR ΡΟΥΛΗΣ

22.00 ΛΙΤΣΑ.COM

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 LAS VEGAS

01.00 ΛΙΤΣΑ.COM

02.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

03.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ

22.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ...

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» με τον Γιώργο Αυτιά

10.00 ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 SHOWBIZ NEWS

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΖΑΜΑΝΦΟΥ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού»

02.30 AUTO ALTER

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου Μίλι»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.40 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ

22.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 THE SHIELD

01.45 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

02.45 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΪΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝΙΣΗ ΜΑΧΗ

23.30 FRINGE

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.30 DEAD ΖΟΝΕ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σας φάνε ζωντανούς»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη απειλή»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντέλογλου

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κ. Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο

20.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΙΒΙΛ (επ. 2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ (επ. 5ο)

22.40 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή με τον Κ. Καραχάλιο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Βοήθεια ο Βέγγος!...φανερός πράκτωρ 000»

11.30 ΟΔΗΣΣΟΣ: Μια άγνωστη ελληνική πατρίδα (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΠΟΜΑΧΟΙ (Ε)

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΑΓΚ

15.30 WEEKENDERS

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ

20.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ Κινούμενα σχέδια

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΞΕΛΙΞΗ: ΜΑΤΙΑ (Ε)

17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλέντι λεφτά κι αγάπη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Deja vu»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ

02.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΣΤΙΣ ΠΑΡΥΦΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

19.00 ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

20.00 ΚΟΡΕΑΤΙΚΗ ΛΕΟΠΑΡΔΑΛΗ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA

01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

01.30 ΜΠΑΛΚΑΝ ΕΞΠΡΕΣ (Ε)

02.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

Ο5.00 ΝΤΟΥΡΟ

05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10-1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 LOVE BITES

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 EUROPA LEAGUE LIVE

20.00 UEFA EUROPA LEAGUE: Στουρμ Γκρατς - ΠΑΟ

22.05 UEFA EUROPA LEAGUE: ΑΕΚ - Μπάτε Μπορισόβ

24.00 EUROPA LEAGUE LIVE

Ο1.30 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ

02.30 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.45 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.30 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

23.30 SEX AND THE CITY

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 SHOWBIZ NEWS

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Μυστικός πράκτωρ»

02.30 AUTO ALTER

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Τρελό δίδυμο»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.40 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ

22.15 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ Σειρά

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 THE SHIELD

01.45 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

02.45 FANTASY ISLAND

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ V FOR VENDETTA

23.45 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.45 THE DEAD ZONE 4

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Τρόμος κάτω από την πόλη»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση ποδοσφαιρικών αγώνων του Πειραϊκού πρωταθλήματος

19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

19.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

11.30 ΟΔΗΣΣΟΣ: ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

12.00 ΟΙ ΑΠΟΜΑΧΟΙ (Ε)

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΑΓΚ

15.30 WEEKENDERS

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Νέος κύκλος εκπομπών)

20.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ (Νέα εκπομπή)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η οδύσσεια του κυρίου Λαζαρέσκου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Εξέλιξη: Δέρμα» (Ε)

17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις κούκλες κι εγώ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Λίλο και Στιτς» Α' τηλεοπτική μετάδοση

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

02.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το σύμπαν: εξωγήινες μορφές»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε) Δραματική σειρά

09.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Αρκούδα CSI»

11.30 ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

19.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ, Ο ΨΗΛΟΤΕΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Γη χωρίς κυριότητα»

21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Ινδία: Αλαχαμπάντ και Βαρανάσι»

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ Σειρά

01.30 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

02.30 CINEMANIA (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΑΠΟ ΤΟ 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 2000-2001 Συμμετοχή της Γαλλίας «Ευρωπαίος: Ο δρόμος προς το "πεζοδρόμιο"»

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή

10.00 10-1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανή εκπομπή

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE X-FACTOR LIVE SHOW

24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας

01.00 ΚΑΡΜΑ (Ε) Δραματική σειρά

02.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

03.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάνιμπαλ: Η αρχή» Α' τηλεοπτική προβολή

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ TO ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 SHOWBIZ NEWS

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

22.10 AUTO ALTER

22.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Εκπομπή έρευνας

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρενίτις»

04.30 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.40 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Μ + Μ Σειρά

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ Σειρά

23.00 MEGA FRIDAY ALL NIGHTERS Πρεμιέρα

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)

02.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)

03.00 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

05.00 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΙΤΕΡ ΠΑΝ

06.45 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο

07.15 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έκτη αίσθηση»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Constantine»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jeepers Creepers»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτοχτυπημένος»

05.15 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Δραματική σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με ποδοσφαιρικούς αγώνες

23.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με καλή ελληνική μουσική

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ...ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ Ντοκιμαντέρ

10.30 MEDITERRANEO (Ε)

11.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

11.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

12.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

13.30 ΡΙΜΕΪΚ (Ε)

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Ε)

15.00 ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ (Ε)

18.00 ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ: Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ Ντοκιμαντέρ

19.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

20.00 Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ

11.30 ΑΛΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

DISNEY FESTIVAL

12.30 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ (Ε)

13.15 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Λίλο και Στιτς»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «Παθήσεις νεφρών»

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός - Ηρακλής»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

08.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

18.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

18.30 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (Ε)

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια λατέρνα μια ζωή»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Οι αρχάριοι του σινεμά»: «Μαλένα»

02.30 8ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO

03.30 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.15 FORMULA 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1

16.15 PROJECT RUNWAY Reality show

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show

19.00 ΚΑΡΜΑ Σειρά

20.00 ANT1 NEWS

21.00 Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ URI GELLER Live variety show

23.00 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή

01.10 CHARLIE LAWRENCE Κωμική σειρά

01.40 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

02.40 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 MOBILE FUN

04.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

15.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναικάρα με τα κόκκινα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ερωτικό αντικείμενο του εγκλήματος»

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 TV WEEKEND Ψυχαγωγική εκπομπή

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE Εκπομπή

22.30 LIPSTICK JUNGLE Νέα σειρά

23.30 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ Ενημερωτική εκπομπή

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστηριώδες κουτί»

04.15 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.30 LOVE SORRY (Ε)

12.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (E)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ

22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «The Shield» Α' τηλεοπτική μετάδοση

01.45 BOONDOGS Σειρά κινουμένων σχεδίων

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS MYSTIC FORCE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν ξύπνησε ο Τζάστιν!»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Best of (Α' μέρος)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Best of (Β' μέρος)

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπαν»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «AUSTIN POWERS: ΤΟ χρυσό εργαλείο»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Helter Skelter»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα απλό φιλί»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org